Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Niepozorna123 » śr gru 16, 2020 2:04 pm

MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:57 pm
Laura2600 pisze:
śr gru 16, 2020 1:53 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:50 pm

No Twoich głupot staram się nie czytać, ale nie raz poprawiają mi humor🤣😂
Sama sobie zaprzeczasz 😂 rozumiem drgania po parę godzin dziennie wychodzą 🤮
Słuchaj ja się nie spinam z wypłatami tak jak Ty A padaczki to ty dostajesz z powodu braku wypłat🤣😂 będzie kasa to będzie.
no nie zgodze sie, ze jak bedzie to bedzie. Skoro tak, to po co robisz pokazy za zetony?
nie oszukujmy sie, ale czasy sa parszywe, sytuacja tez i wiekszosc nie brandzluje sie rozowa antena i nie odpierdala ''dzdzownice show'', po to by sie dla fun'u pokazac, tylko, zeby zarobic...., nie bez powodu jestes tu codziennie...
I jak najbardziej kazdy ma prawo sie wkurwiac i ''dostawac padaki'' z braku wyplaty....

DrunkMan85
Posty: 3

Post autor: DrunkMan85 » śr gru 16, 2020 2:08 pm

Jeszcze 2 dni kwarantanny. Że też dopiero niedawno odkryłem to forum. :D

RudeAngel
Posty: 3

Post autor: RudeAngel » śr gru 16, 2020 2:09 pm

Prawda jest taka że Ci co zarządzają su nami gardzą i w dupie mają czy mamy za co żyć czy nie... Nie ma aktulnie prostszego zarobku niż na tej stronie bo nawet kurywy co dupy dają nie są w stanie zarobić jak niektóre z nas na tej stronie...kasa będzie prędzej czy później z tym że tak jak pisze nikt nam nie współczuję czy mamy za co święta zrobić 🙂

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » śr gru 16, 2020 2:17 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 2:04 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:57 pm
Laura2600 pisze:
śr gru 16, 2020 1:53 pm


Sama sobie zaprzeczasz 😂 rozumiem drgania po parę godzin dziennie wychodzą 🤮
Słuchaj ja się nie spinam z wypłatami tak jak Ty A padaczki to ty dostajesz z powodu braku wypłat🤣😂 będzie kasa to będzie.
no nie zgodze sie, ze jak bedzie to bedzie. Skoro tak, to po co robisz pokazy za zetony?
nie oszukujmy sie, ale czasy sa parszywe, sytuacja tez i wiekszosc nie brandzluje sie rozowa antena i nie odpierdala ''dzdzownice show'', po to by sie dla fun'u pokazac, tylko, zeby zarobic...., nie bez powodu jestes tu codziennie...
I jak najbardziej kazdy ma prawo sie wkurwiac i ''dostawac padaki'' z braku wyplaty....
[/quot
Ostatni przestój z wypłatami w 2019 roku nauczył mnie, że sytuacja może się powtórzyć i jakie su ma podejście do Nas, a dzięki różowej antence i "dżdżownice show" zabezpieczyłam się finansowo na taką ewentualność. Nic z tym nie zrobimy i musimy czekać. Pisanie do nich nic nie da musimy czekać dziewczyny.

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » śr gru 16, 2020 2:20 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 2:04 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:57 pm
Laura2600 pisze:
śr gru 16, 2020 1:53 pm


Sama sobie zaprzeczasz 😂 rozumiem drgania po parę godzin dziennie wychodzą 🤮
Słuchaj ja się nie spinam z wypłatami tak jak Ty A padaczki to ty dostajesz z powodu braku wypłat🤣😂 będzie kasa to będzie.
no nie zgodze sie, ze jak bedzie to bedzie. Skoro tak, to po co robisz pokazy za zetony?
nie oszukujmy sie, ale czasy sa parszywe, sytuacja tez i wiekszosc nie brandzluje sie rozowa antena i nie odpierdala ''dzdzownice show'', po to by sie dla fun'u pokazac, tylko, zeby zarobic...., nie bez powodu jestes tu codziennie...
I jak najbardziej kazdy ma prawo sie wkurwiac i ''dostawac padaki'' z braku wyplaty....

💪

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr gru 16, 2020 2:23 pm

zumba_girl pisze:
śr gru 16, 2020 2:20 pm
Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 2:04 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:57 pm

Słuchaj ja się nie spinam z wypłatami tak jak Ty A padaczki to ty dostajesz z powodu braku wypłat🤣😂 będzie kasa to będzie.
no nie zgodze sie, ze jak bedzie to bedzie. Skoro tak, to po co robisz pokazy za zetony?
nie oszukujmy sie, ale czasy sa parszywe, sytuacja tez i wiekszosc nie brandzluje sie rozowa antena i nie odpierdala ''dzdzownice show'', po to by sie dla fun'u pokazac, tylko, zeby zarobic...., nie bez powodu jestes tu codziennie...
I jak najbardziej kazdy ma prawo sie wkurwiac i ''dostawac padaki'' z braku wyplaty....

💪
👏👏👏👏👏

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » śr gru 16, 2020 2:34 pm

MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 2:17 pm
Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 2:04 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 1:57 pm

Słuchaj ja się nie spinam z wypłatami tak jak Ty A padaczki to ty dostajesz z powodu braku wypłat🤣😂 będzie kasa to będzie.
no nie zgodze sie, ze jak bedzie to bedzie. Skoro tak, to po co robisz pokazy za zetony?
nie oszukujmy sie, ale czasy sa parszywe, sytuacja tez i wiekszosc nie brandzluje sie rozowa antena i nie odpierdala ''dzdzownice show'', po to by sie dla fun'u pokazac, tylko, zeby zarobic...., nie bez powodu jestes tu codziennie...
I jak najbardziej kazdy ma prawo sie wkurwiac i ''dostawac padaki'' z braku wyplaty....
[/quot
Ostatni przestój z wypłatami w 2019 roku nauczył mnie, że sytuacja może się powtórzyć i jakie su ma podejście do Nas, a dzięki różowej antence i "dżdżownice show" zabezpieczyłam się finansowo na taką ewentualność. Nic z tym nie zrobimy i musimy czekać. Pisanie do nich nic nie da musimy czekać dziewczyny.

Zauwaz, ze nie kazda siedzi ciagiem na SU od lat, niektore wchodza gdy jest taka potrzeba/okazjonalnie....
Podziwiam szczerze te weteranki, ktore ssa tu non stop od 10lat i tylko tym zyja.... ja osobiscie po miesiacu mam dosc....
A gadanie, ze jak bedzie to bedzie jest co najmniej zenujace.... SU nie powstalo ku uciesze konibijcom tylko po to by ci janusze grubym peklem wykupiwali zetony dla transmitujacych i gdyby nie trannsmitujace to nie byloby interesu, wiec tym bardziej powinn o sie dbac o nie, by dalej nakrecaly spirale sypiacej sie mamony....

Gwiazdeczka94
Posty: 16

Post autor: Gwiazdeczka94 » śr gru 16, 2020 2:37 pm

Każda z nasz ma prawo się denerwować naprawdę to są nasze pieniądze a oni je tylko trzymają nie wiem dla mnie to jest w cały świat jedne w poniedziałek zleciły i odrazu miały a co nie które czekają to nie jest wcale ferr. Powinny ciągiem puszczać żeby każda była zadowolona. A nie denerwować się.

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » śr gru 16, 2020 3:28 pm

u mnie 15;28 i nic nadal...

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr gru 16, 2020 3:31 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 3:28 pm
u mnie 15;28 i nic nadal...
U mnie też cisza...Z nerwów sprzątam cały dom 🤦‍♀️ wątpię aby w tym tygodniu wypłacili.

ODPOWIEDZ