Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Anulowanie wyplat

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Blowjobangelix
Posty: 10

Anulowanie wyplat

Post autor: Blowjobangelix » pn mar 18, 2024 10:59 pm

Witam mam od jakiegoś czasu anulowane wypłaty i wszystkie żetonu są zwracane, nie wiem dlaczego tak się dzieje wszystko od dawna mam zweryfikowane oraz do tej pory wszystko mi przychodziło. Czy można prosić admina o pomoc ?

Blowjobangelix
Posty: 10

Post autor: Blowjobangelix » pn mar 18, 2024 11:24 pm

@administrator proszę o pilna pomoc

kasiaa_34
Posty: 2

Post autor: kasiaa_34 » wt mar 19, 2024 9:45 pm

Również mam problem z wypłatą żetonów ciągle anuluje.czy administrator może się do mnie odezwać i wyjaśnić dlaczego tak jest

CyberSeksOna
Posty: 4

Post autor: CyberSeksOna » pt mar 22, 2024 7:27 pm

Mam taki sam problem z PayRedeem
Przeszłam weryfikacje w pełni
Przy wypłacaniu nagle pojawił się problem
Chciałam pokojowo to rozwiązać ale niestety byłam maksymalnie olewana i sugerowano mi odpuszczenie sobie tematu
Ostatecznie stwierdzili ze problem lezy po stronie show up i zostanie wyplata zwrócona serwisowi show up
Jak dla mnie Payredeem totalnie podejrzany serwis
Niestety dla nich niestety nie jestem osobą która odpsuzcza dziś o sprawie został zawiadomiony rzecznik praw konsumenta a na dniach inne podobne tego typu urzędy w ostateczności pójdę z tym nawet na policje i każdemu oszukanemu w ten sposób polecam zrobić to samo
Znajomy który dosyć dobrze zna się na prawie z racji swojego zawodu mówi że może wyjść z tego grubsza sprawa gdyż serwis od podszewki wydaje się wyjątkowo podejrzany
Mam nadzieje że serwis Show Up zmieni swojego partnera bo ewidentnie psuje to im opinie

ODPOWIEDZ