Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Prosze o pomoc

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Misiaaaa
Posty: 1

Prosze o pomoc

Post autor: Misiaaaa » sob mar 02, 2024 12:58 pm

Witam. Zbanowano moje konto aniusia96, niedawno zleciłam wypłate moich żetonów na kwote 1600 złotych. I chyba zostałam zbanowana chciałam wyjasnić całą sprawe, przy wypłacie środkow z mojego konta na showUp.tv okazało sie że moje konto revolut ( założone w Angli ) nie może być zweryfikowane więc sprobowałam ponownie na konto bankowe mojej cioci ( wcześniej zawsze zlecałam wypłate na jej konto) i moderator przy transmiji powiedział że nie mam zgodnosci ( moj dowód i konto bankowe mojej cioci) wiec spróbowałam ponownie z dowodem osobistym i kontem bankowym mojej cioci wtedy moderator powiedział, że przelew nie może być wykonany na kogoś innego więc za ostatnią próbą założyłam swoje konto bankowe i zrobiłam to z moim dowodem i moim kontem bankowym, moderator zaakceptował wypłate i zleciłam ją na moje konto payredeem gdy myślałam że już wszystko jest wporzadku to okazało sie że wypłaty nie ma a na moje konto showUP.tv nie moge sie zalogować gdy pisalam e-mail z zapytaniem dlaczego tak jest dostałam meila z odpowiedzią o wyjaśnienie całej sprawy gdy to zrobiłam to nie dostałam już żadnej odpowiedzi. Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej sprawy ponieważ wypłata została zatwierdzona 26.02.2024 a do dnia dzisiejeszego pieniedzy nie ma na moim payredeem. Bardzo sie zawiodłam na waszej stronie ponieważ nigdy nie miałam z waszym portalem ani z wypłatą żetonów żadnych problemów. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ