Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z Payreedem

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Karina001
Posty: 5

Problem z Payreedem

Post autor: Karina001 » ndz lut 04, 2024 2:32 pm

Witajcie. Pierwszy raz dostałam wypłatę na Payreedem i nie wiem jak przelać pieniądze na konto. Wszystkie potrzebne dokumenty dostarczyłam na stronie. Teraz wyświetla mi się opcja KUP EKARTY. zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. Czy bez tego nie można " normalnie" zlecić wypłaty? Czy muszę kupić ekarte ? Pomóżcie proszę.

MokraWerka12
Posty: 3

Post autor: MokraWerka12 » ndz lut 04, 2024 5:22 pm

Zlecasz wypłatę żetonów, showup ma 7 dni na to aby Twoje pieniądze pojawiły się na koncie payredeem. Po czasie pojawią się na payredeem i wtedy będziesz miała widoczną e-kartę wypłat. Nic nie musisz kupować, wystarczy poczekać a e-karta sama się pojawi. Dostaniesz e-mail że już jest na twoim koncie payredeem.

BlondeStudent
Posty: 4

Post autor: BlondeStudent » pn lut 05, 2024 10:12 pm

Może musisz poczekać jeszcze na weryfikację konta payreedem? w razie czego to napisz do nich, mają tam cały panel do kontaktu.

Soczysta_ona
Posty: 6

Post autor: Soczysta_ona » pn lut 12, 2024 12:20 pm

A czy ktoś miał problem, że kasa nie przyszła? Weryfikację przeszłam, transmisja zlecona i tak czekam od 29.12 Już nie mam pomysłu co robić..help @moderator @payreedem

nEsiiiii
Posty: 4

Post autor: nEsiiiii » pn lut 12, 2024 7:37 pm

Soczysta_ona pisze:
pn lut 12, 2024 12:20 pm
A czy ktoś miał problem, że kasa nie przyszła? Weryfikację przeszłam, transmisja zlecona i tak czekam od 29.12 Już nie mam pomysłu co robić..help @moderator @payreedem
A pisalas do payreedem to niemożliwe, że nie doszło, skąd Ci wkoncu nie zlecili dopiero do su , payreedem pisalas do nich na czat ???? Zlecilas z payreedem na swoje zweryfikowane konto ?

ODPOWIEDZ