Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

weryfikacja bankowym systemem i podatek

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
AngelWhites
Posty: 7

weryfikacja bankowym systemem i podatek

Post autor: AngelWhites » śr sty 24, 2024 9:48 pm

Cześć dziewczyny :)
mam do was kilka pytań , jestem tu nowa i chciałabym dowiedziec się paru rzeczy:
1.jak wygląda ta weryfikacja? Pierwszy jest opisany ale co w drugim? Jaki przelew trzeba wykonać ? i jakie dane będą wtedy od nas mieć? a jeśli trzeba sie zalogowac do banku , to czy aby jest to bezpieczne?
2. czy dane później można usunąć ze strony czy zostają one już tu na zawsze?
3. czy faktycznie w Payredeem można mieć inne dane dla bezpieczeństwa czy można mieć inne na Payradeem a tylko muszą się zgadzać z banku i z dowodu? W payradeem trzeba wpisac adres zamieszkania, wpisujecie faktyczny czy dane mogą być inne (imię też) żeby zachować je dla siebie?
4. jak w końcu jest z tym podatkiem? czy musimy się z tego rozliczać czy podchodzi to pod zarobek na tle seksualnym?
i proszę o odpowiedzi tylko osoby które przeszły weryfikacje a nie naciągaczy

BlondeStudent
Posty: 4

Post autor: BlondeStudent » pn sty 29, 2024 10:17 pm

Podpinam się pod pytanie

AliDa
Posty: 4

Post autor: AliDa » śr lut 21, 2024 5:24 pm

1. Logowanie do banku jest bezpieczne, SU nie dostaje Twoich danych z banku typu saldo, transakcje. Chodzi tylko o potwierdzenie, że konto jest Twoje.
2. Dane strona przechowuje zgodnie z RODO i tylko dlatego, że musi, a nie chce. Jeszcze kilka lat temu nie było takiej weryfikacji, ale takie weszło prawo. Jakby nie musieli, to by tego nie robili, bo to kupa technicznej roboty i dziewczyny się boją i nie weryfikują, co im zmniejsza zarobki. Oni mają gdzieś kim jesteś i czemu tu nadajesz.
3. Wszystkie dane muszą się zgadzać z bankiem i dowodem. PayRedeem wymaga potwierdzeń tego, ale jest bezpieczne, mam tam konto od początku i wszystko sprawnie.
4. Trzeba płacic podatek. Działalność wykonywana osobiście (od tego co wpływa na konto odejmujesz 20%, a od reszty wyliczasz 12% I to wpłacasz do 20 dnia miesiąca następnego na konto urzędu, a na koniec roku składasz zbiorczy pit) albo jeśli Twoje zarobki są wystarczajaco wysokie (np zarabiasz 15k co miesiac) i bardziej opłaca się podatek liniowy to zakładasz dzialalnosc gospodarcza.

ODPOWIEDZ