Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

E-karta Payredeem

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
AngelBlonde
Posty: 3

E-karta Payredeem

Post autor: AngelBlonde » ndz gru 10, 2023 12:10 pm

Witam , czy istnieje wyrobienie karty imiennej z payreedem ? E-katry do płacenia w sklepie lub wypłaty z bankomatu ? Niestety komornik wszedł mi na konto i nie mogę wypłacać żetonów z Payredeem na konto osobiste, próbowałam wysłać na revolut ale payredeem zwrócił przelew (mimo dość sporej naliczonej prowizji za przelew) .Proszę o pomoc lub podpowiedź jak rozwiązać zaistniałą sytuację.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
Angel

InteligentaPani
Posty: 5

Post autor: InteligentaPani » ndz gru 10, 2023 11:08 pm

AngelBlonde pisze:
ndz gru 10, 2023 12:10 pm
Witam , czy istnieje wyrobienie karty imiennej z payreedem ? E-katry do płacenia w sklepie lub wypłaty z bankomatu ? Niestety komornik wszedł mi na konto i nie mogę wypłacać żetonów z Payredeem na konto osobiste, próbowałam wysłać na revolut ale payredeem zwrócił przelew (mimo dość sporej naliczonej prowizji za przelew) .Proszę o pomoc lub podpowiedź jak rozwiązać zaistniałą sytuację.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
Angel
Hej, możesz wypłacać pieniądze na konto ZEN bądź WISE.
Revolut już nie jest wolny od komornika a ZEN przeciwnie.
Wiele dziewczyn tak robi polecam i ja.
Na stronie payreedem musisz sobie dodać nowe konto(ZEN) i je potwierdzić, później już tylko przy wypłacie zaznaczasz i pieniążki wpłyną bez problemu.
Nie ma za to żadnej opłaty.
Jeśli masz jakieś wątpliwości pisz pomogę :)

AngelBlonde
Posty: 3

Post autor: AngelBlonde » pn gru 11, 2023 9:36 pm

Dziekuję bardzo za pomoc, czekam na weryfikację konta na ZEN , jak się wszystko uda dam znać.

Pozdrawiam serdecznie "inteligentną Panią"

amatorek33
Posty: 2

Post autor: amatorek33 » sob gru 16, 2023 3:06 pm

Dziewczyny, czy możecie obecnie zlecać wypłaty z PayReedem? Wypłaty były odblokowane do około 180 tysięcy na rok, po czym w ostatnich dniach spały mi do 108zł??

Shiiii
Posty: 9

Post autor: Shiiii » pn gru 18, 2023 12:33 pm

amatorek33 pisze:
sob gru 16, 2023 3:06 pm
Dziewczyny, czy możecie obecnie zlecać wypłaty z PayReedem? Wypłaty były odblokowane do około 180 tysięcy na rok, po czym w ostatnich dniach spały mi do 108zł??
Hej też to zauważyłam, ale czekam na zlecenie dopiero więc niewiem czy to jakaś pomyłka czy co ? Czy coś zmienili ech ....

kykla3882
Posty: 8

Post autor: kykla3882 » pn gru 18, 2023 5:29 pm

Twój przelew został potwierdzony przez su

Shiiii
Posty: 9

Post autor: Shiiii » pn gru 18, 2023 5:57 pm

kykla3882 pisze:
pn gru 18, 2023 5:29 pm
Twój przelew został potwierdzony przez su
Czekam z niedzieli po południu na potwierdzenie przez su, a Ty ?

kykla3882
Posty: 8

Post autor: kykla3882 » pn gru 18, 2023 5:59 pm

Z jakiegoś powodu kazałem to anulować

kykla3882
Posty: 8

Post autor: kykla3882 » pn gru 18, 2023 5:59 pm

nie wiem jaki może być tego powód

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » wt gru 19, 2023 1:09 pm

amatorek33 pisze:
sob gru 16, 2023 3:06 pm
Dziewczyny, czy możecie obecnie zlecać wypłaty z PayReedem? Wypłaty były odblokowane do około 180 tysięcy na rok, po czym w ostatnich dniach spały mi do 108zł??
hejka tak mozna ja tez tak mam pierwsza suma to jest podany limit jaki jest na rok a druga suma zawsze sie pomniejsza o kwote ktora zlecam z PR i jest pokazana aktualna ile jeszcze zostało mi z limitu rocznego

ODPOWIEDZ