Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

payredeeem

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
kiniasexbomba
Posty: 2

payredeeem

Post autor: kiniasexbomba » śr sie 16, 2023 10:00 pm

Hej
Mam problem bo jak kiedyś wypłacałam żetony to było od razu na konto świetnie i wygodnie, a teraz to coś. Założyłam konto i każą weryfikować dowodem i jeszcze wyciągiem banku. Zastanawiam się czy serio zdjęcia karty płatniczej mam dawać bo to już przegięcie i za dużo danych.
Czy mógłby mi ktoś to wszystko wyjaśnić? Miałam kilka miesięcy przerwy niestety stąd szok. :D

Carmelita666
Posty: 8

Post autor: Carmelita666 » czw sie 17, 2023 12:09 am

Przeżyłam podobny szok i miałam mieszane uczucia,ale obecnie nic nie wskazuje na to żeby sposób płatności miał się zmienić.

Na szczęście po udanej weryfikacji wszystko działa jak trzeba i wypłaty dochodzą normalnie i można je z portfela wypłacić na dowolne, zweryfikowane konto.

Właściwie do dziś mnie to wszystko zastanawia,ale mam tylko nadzieję, że faktycznie nasze dane są bezpiecznie. :)

kiniasexbomba
Posty: 2

Post autor: kiniasexbomba » czw sie 17, 2023 10:56 am

A jakie dokumenty musiałaś przesłać? Bo właśnie widziałam wyciąg z banku, zdjęcia dowodu, ale zastanawia mnie jeszcze zdjęcie karty płatniczej. Na prawdę potrzebują aż tyle danych do zwykłego wypłacenia pieniędzy? Od wczoraj nie mogę się połapać i zrozumieć hahah Nie wysłałam chyba jeszcze wszystkich dokumentów tak mi się wydaje.

ODPOWIEDZ