Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Payreedem, cofnięta wypłata brak pieniędzy

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Jagoda26
Posty: 3

Payreedem, cofnięta wypłata brak pieniędzy

Post autor: Jagoda26 » pn lip 31, 2023 9:12 pm

Witam, mam problem z wypłatą pieniędzy. Szukam porady lub innej osoby które miała takie problemy. Otóż Payreedem coś namieszał z moją wypłatą i bank mi nie przyją od nich przelewu i odesłał im z powrotem. I tu zaczynają się problemy. Payreedem twierdzi że pieniędzy jeszcze nie dostał i mam czekać. Sprawa toczy się już od miesiąca i już nie wiem co mam robić. Pisałam na SU ale oni są tylko od kasowania pieniędzy, bo nawet nie raczą odpowiedzieć na maila. Nie wiem co mam robić :( Miała któraś z was taką sytuację??? Oczywiście mam potwierdzenie z banku że pieniądze wysłali ponad miesiąc temu!

Kill223
Posty: 8

Post autor: Kill223 » wt sie 01, 2023 6:44 am

Napisz do mnie na priv. Może uda mi się pomóc.

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » wt sie 01, 2023 7:35 pm

Jagoda26 pisze:
pn lip 31, 2023 9:12 pm
Witam, mam problem z wypłatą pieniędzy. Szukam porady lub innej osoby które miała takie problemy. Otóż Payreedem coś namieszał z moją wypłatą i bank mi nie przyją od nich przelewu i odesłał im z powrotem. I tu zaczynają się problemy. Payreedem twierdzi że pieniędzy jeszcze nie dostał i mam czekać. Sprawa toczy się już od miesiąca i już nie wiem co mam robić. Pisałam na SU ale oni są tylko od kasowania pieniędzy, bo nawet nie raczą odpowiedzieć na maila. Nie wiem co mam robić :( Miała któraś z was taką sytuację??? Oczywiście mam potwierdzenie z banku że pieniądze wysłali ponad miesiąc temu!
Pisz do supportu payeedem albo tu bo tu Ci nie opiszą
viewtopic.php?f=37&t=12762&start=1270

Jagoda26
Posty: 3

Post autor: Jagoda26 » śr sie 02, 2023 8:48 pm

Ok, dziękuję zaraz spróbuje tam napisać

szatynka1800
Posty: 2

Post autor: szatynka1800 » wt sie 08, 2023 4:31 pm

Witam.

Dokonałam pierwszej wypłaty na PayRedeem. Pieniążki już mam na tym portalu.

Moje pytania:

1. Dadzą możliwość przelania środków na karty podarunkowe i wysłania na mój adres ?
2. Te karty mają termin ważności a jakoś nie chcę przelewać na konto bankowe. Wole już trzymać to moje gifty.

Co mam robić doradźcie dziewczyny :(

SelenaMi
Posty: 8

Post autor: SelenaMi » sob paź 07, 2023 1:29 am

Powiedz mi, czy ktoś jeszcze ma trochę pieniędzy na wypłatę? w maju moje pieniądze poszły wraz z płatnością i nigdy nie dotarły do ​​mojego banku. około 5 miesięcy. Zastanawiam się, czy ktoś ma ten sam problem?

ODPOWIEDZ