Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Znikające żetony !!

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
CosplayJulia
Posty: 3

Znikające żetony !!

Post autor: CosplayJulia » pt maja 26, 2023 8:16 pm

Zarobiłam swoje pierwsze 10 tys zetonów i nagle zniknęły!! o co chodzi?? Miał tak ktoś?? teraz powinnam miec ok 15 tys

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » sob cze 03, 2023 5:52 am

CosplayJulia pisze:
pt maja 26, 2023 8:16 pm
Zarobiłam swoje pierwsze 10 tys zetonów i nagle zniknęły!! o co chodzi?? Miał tak ktoś?? teraz powinnam miec ok 15 tys
Sprawdź sobie historię transferu żetonów, bo może ktoś bez Twojej świadomości, przelał Twoje żetony na swoje konto.

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » pn cze 05, 2023 12:16 am

CosplayJulia pisze:
pt maja 26, 2023 8:16 pm
Zarobiłam swoje pierwsze 10 tys zetonów i nagle zniknęły!! o co chodzi?? Miał tak ktoś?? teraz powinnam miec ok 15 tys
Zmień hasło do su i do PR tak żeby były różne hasła. Nie wiem ile w tym prawdy ale znajomy przesłał mi link gdzie jest artykuł, że kilkaset danych logowania do SU wyciekło do sieći.

PaniMargiii
Posty: 7

Post autor: PaniMargiii » sob cze 17, 2023 10:41 am

Moje żetony też zostały ukradzione, ktoś musiał się zalogować i przelać je na swoje konto nick Milenka, nie wiem co o tym myśleć, kiedyś już miałam konto na su i nie zdarzyło się nigdy coś takiego, a teraz ... czy administracja coś z tym zrobi?

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » ndz lip 02, 2023 11:05 am

PaniMargiii pisze:
sob cze 17, 2023 10:41 am
Moje żetony też zostały ukradzione, ktoś musiał się zalogować i przelać je na swoje konto nick Milenka, nie wiem co o tym myśleć, kiedyś już miałam konto na su i nie zdarzyło się nigdy coś takiego, a teraz ... czy administracja coś z tym zrobi?
Pozmieniaj hasła do su oraz do payredeem tak żeby były różne i nie zapisuj ich w pamięci PC,no i może zainstaluj sobie jakiś dobry program antywirusowy.

ODPOWIEDZ