Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PRZESADA ! pay redeem i dokumenty!

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
mysteriousX
Posty: 10

PRZESADA ! pay redeem i dokumenty!

Post autor: mysteriousX » ndz maja 07, 2023 1:36 pm

Czy serio mam na Pay Redeem dodawać 3 dokumenty ?? po pierwsze mam kartę debetową a nie kredytową, po drugie z jakiej paki mam udostępniać wyciągi z konta czyli co gdzie i za ile kupiłam ??? to juz jest przesada. przysiadłam do tego bo zbliżam się do 10000 zet by móc je wypłacić i nie wierze ze takie ceregiele są z tym Pay Redeem.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » ndz maja 07, 2023 2:01 pm

mysteriousX pisze:
ndz maja 07, 2023 1:36 pm
Czy serio mam na Pay Redeem dodawać 3 dokumenty ?? po pierwsze mam kartę debetową a nie kredytową, po drugie z jakiej paki mam udostępniać wyciągi z konta czyli co gdzie i za ile kupiłam ??? to juz jest przesada. przysiadłam do tego bo zbliżam się do 10000 zet by móc je wypłacić i nie wierze ze takie ceregiele są z tym Pay Redeem.
Poczytaj co to KYC a co do karty czy kredytowa czy debetowa to brak jakiegokolwiek znaczenia bo możesz podpiąć
Wyciąg nie musi być coś kupił możesz dać za media opłatę albo info o koncie nie wiem czy adres zamieszkania z gminy by nie przeszedł

mysteriousX
Posty: 10

Post autor: mysteriousX » pn maja 08, 2023 3:00 pm

_-_XeroX_-_ pisze:
ndz maja 07, 2023 2:01 pm
mysteriousX pisze:
ndz maja 07, 2023 1:36 pm
Czy serio mam na Pay Redeem dodawać 3 dokumenty ?? po pierwsze mam kartę debetową a nie kredytową, po drugie z jakiej paki mam udostępniać wyciągi z konta czyli co gdzie i za ile kupiłam ??? to juz jest przesada. przysiadłam do tego bo zbliżam się do 10000 zet by móc je wypłacić i nie wierze ze takie ceregiele są z tym Pay Redeem.
Poczytaj co to KYC a co do karty czy kredytowa czy debetowa to brak jakiegokolwiek znaczenia bo możesz podpiąć
Wyciąg nie musi być coś kupił możesz dać za media opłatę albo info o koncie nie wiem czy adres zamieszkania z gminy by nie przeszedł
ok więc skoro nie muszę okazywać kilku stron z wyciągami z całego miesiąca to w takim razie może to byc potwierdzenie jakiejś jednej transakcji np opłata za netflixa? bo akurat za prąd rrachunków itp nie mam na koncie bo nie ja to opłacam

mysteriousX
Posty: 10

Post autor: mysteriousX » pn maja 08, 2023 3:12 pm

oraz jak podpisać formularz autoryzacji karty ? wypełniłam okienka swoimi danymi ale nie wiem co z podpisem ? pomocy !

Lili59
Posty: 6

Post autor: Lili59 » wt maja 09, 2023 11:39 am

jak masz formulasz otwarty masz z lewej stronu tam do klikniecia i podpisujesz sie recznie

RenaSexy
Posty: 37

Post autor: RenaSexy » wt maja 09, 2023 4:20 pm

_-_XeroX_-_ pisze:
ndz maja 07, 2023 2:01 pm
mysteriousX pisze:
ndz maja 07, 2023 1:36 pm
Czy serio mam na Pay Redeem dodawać 3 dokumenty ?? po pierwsze mam kartę debetową a nie kredytową, po drugie z jakiej paki mam udostępniać wyciągi z konta czyli co gdzie i za ile kupiłam ??? to juz jest przesada. przysiadłam do tego bo zbliżam się do 10000 zet by móc je wypłacić i nie wierze ze takie ceregiele są z tym Pay Redeem.
Poczytaj co to KYC a co do karty czy kredytowa czy debetowa to brak jakiegokolwiek znaczenia bo możesz podpiąć
Wyciąg nie musi być coś kupił możesz dać za media opłatę albo info o koncie nie wiem czy adres zamieszkania z gminy by nie przeszedł


nie mam rachunków za usługi .Co mam dać .? PAYREDEEM nie odpowiada.

ODPOWIEDZ