Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wycofanie pieniędzy na modele ukraińskie

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
VikiMild
Posty: 22

Re: Wycofanie pieniędzy na modele ukraińskie

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 6:48 pm

mieszkali lub mieszkają w Polsce.

Adelina835
Posty: 12

Post autor: Adelina835 » ndz maja 07, 2023 10:00 pm

A modele, które nie mogą jechać do Polski, nie będą mogły wypłacić żetonów, ponieważ nie ma polskiego konta, a na Ukrainie nie ma możliwości otwarcia online jakiegoś polskiego portfela, który jest wskazany na stronie

Adelina835
Posty: 12

Post autor: Adelina835 » ndz maja 07, 2023 10:01 pm

Proszę otworzyć jakiś portfel dostępny na Ukrainie, zarobiłem żetony i chcę je otrzymać od marca, nie mogę wypłacić

-BabyYoda-
Posty: 39

Post autor: -BabyYoda- » pn maja 08, 2023 5:32 am

ElenHot pisze:
ndz maja 07, 2023 3:49 pm
JAK UKRAIŃSKIE MODELKI MOGĄ WYPŁACAĆ PIENIĄDZE BEZ POLSKIEGO KONTA BANKOWEGO?
Trzecią weryfikację przeszedłem z pomocą Wise), a następnie wypłaciłem pieniądze na pay reden i z pay reden na universal bank( moobank)

-BabyYoda-
Posty: 39

Post autor: -BabyYoda- » pn maja 08, 2023 5:34 am

Adelina835 pisze:
ndz maja 07, 2023 10:00 pm
A modele, które nie mogą jechać do Polski, nie będą mogły wypłacić żetonów, ponieważ nie ma polskiego konta, a na Ukrainie nie ma możliwości otwarcia online jakiegoś polskiego portfela, który jest wskazany na stronie

Trzecią weryfikację przeszedłem z pomocą Wise), a następnie wypłaciłem pieniądze na pay reden i z pay reden na universal bank( moobank)

SexyNikola
Posty: 3

Post autor: SexyNikola » pn maja 08, 2023 7:59 am

Jak udało Ci się przejść weryfikacje przez wise? Jesteś ukraińską lub polską modelką? Jakie jest konto bankowe na Twoim koncie wise? Czy możesz mi powiedzieć bardziej szczegółowo, co musisz mieć w wise, aby Ukraińcy mogli przejść weryfikację

-BabyYoda-
Posty: 39

Post autor: -BabyYoda- » pn maja 08, 2023 10:10 am

SexyNikola pisze:
pn maja 08, 2023 7:59 am
Jak udało Ci się przejść weryfikacje przez wise? Jesteś ukraińską lub polską modelką? Jakie jest konto bankowe na Twoim koncie wise? Czy możesz mi powiedzieć bardziej szczegółowo, co musisz mieć w wise, aby Ukraińcy mogli przejść weryfikację
Łatwiej będzie mi wytłumaczyć po ukraińsku lub rosyjsku - jeśli jesteś z Ukrainy ) jestem z Ukrainy i mój Wise jest ponad 1 rok ) w pierwszym kroku weryfikacji pobrałem dokument ) w drugim kroku weryfikacji wybrałem Wise ( trzeba pobrać tę aplikację i założyć polskie konto , są proste do zrozumienia) po drugim kroku weryfikacji wybrałem weiss wszedłem na internet i czekałem na prywatny pokaz moderatora , potwierdziłem wszystko bez problemu . Być może działa to tylko z Wise który ma około roku ale warto sprawdzić z nowym) po potwierdzeniu moderatora trzeba przejść do nowej zakładki do PAY REDEN i po tym przejść do tokenów wyjściowych i zrobić tak jak pisze ( w PAY REDEN dodałem dane monobank (Universal Bank)

little-fox1999
Posty: 25

Post autor: little-fox1999 » pn maja 08, 2023 10:30 am

-BabyYoda- pisze:
pn maja 08, 2023 10:10 am
SexyNikola pisze:
pn maja 08, 2023 7:59 am
Jak udało Ci się przejść weryfikacje przez wise? Jesteś ukraińską lub polską modelką? Jakie jest konto bankowe na Twoim koncie wise? Czy możesz mi powiedzieć bardziej szczegółowo, co musisz mieć w wise, aby Ukraińcy mogli przejść weryfikację
Łatwiej będzie mi wytłumaczyć po ukraińsku lub rosyjsku - jeśli jesteś z Ukrainy ) jestem z Ukrainy i mój Wise jest ponad 1 rok ) w pierwszym kroku weryfikacji pobrałem dokument ) w drugim kroku weryfikacji wybrałem Wise ( trzeba pobrać tę aplikację i założyć polskie konto , są proste do zrozumienia) po drugim kroku weryfikacji wybrałem weiss wszedłem na internet i czekałem na prywatny pokaz moderatora , potwierdziłem wszystko bez problemu . Być może działa to tylko z Wise który ma około roku ale warto sprawdzić z nowym) po potwierdzeniu moderatora trzeba przejść do nowej zakładki do PAY REDEN i po tym przejść do tokenów wyjściowych i zrobić tak jak pisze ( w PAY REDEN dodałem dane monobank (Universal Bank)
Привет, коллега. А ты раньше этот Вайс делала как польский резидент или не?

-BabyYoda-
Posty: 39

Post autor: -BabyYoda- » pn maja 08, 2023 10:53 am

little-fox1999 pisze:
pn maja 08, 2023 10:30 am
-BabyYoda- pisze:
pn maja 08, 2023 10:10 am
SexyNikola pisze:
pn maja 08, 2023 7:59 am
Jak udało Ci się przejść weryfikacje przez wise? Jesteś ukraińską lub polską modelką? Jakie jest konto bankowe na Twoim koncie wise? Czy możesz mi powiedzieć bardziej szczegółowo, co musisz mieć w wise, aby Ukraińcy mogli przejść weryfikację
Łatwiej będzie mi wytłumaczyć po ukraińsku lub rosyjsku - jeśli jesteś z Ukrainy ) jestem z Ukrainy i mój Wise jest ponad 1 rok ) w pierwszym kroku weryfikacji pobrałem dokument ) w drugim kroku weryfikacji wybrałem Wise ( trzeba pobrać tę aplikację i założyć polskie konto , są proste do zrozumienia) po drugim kroku weryfikacji wybrałem weiss wszedłem na internet i czekałem na prywatny pokaz moderatora , potwierdziłem wszystko bez problemu . Być może działa to tylko z Wise który ma około roku ale warto sprawdzić z nowym) po potwierdzeniu moderatora trzeba przejść do nowej zakładki do PAY REDEN i po tym przejść do tokenów wyjściowych i zrobić tak jak pisze ( w PAY REDEN dodałem dane monobank (Universal Bank)
Привет, коллега. А ты раньше этот Вайс делала как польский резидент или не?
привет ) год назад я просто зарегалась в вайсе и все ) и открыла польский счет ( просто нажала " + "выбрала Польшу , злоты и все , счет появился хотя написано там что я получать ничего не могу именно на польском )

Adelina835
Posty: 12

Post autor: Adelina835 » pn maja 08, 2023 12:49 pm

cześć teraz przepraszam Mądry Nie działa na Ukrainie Teraz sprawdzam ((((

ODPOWIEDZ