Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wycofanie pieniędzy na modele ukraińskie

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
VikiMild
Posty: 22

Wycofanie pieniędzy na modele ukraińskie

Post autor: VikiMild » sob maja 06, 2023 3:40 pm

Pozwól mi wypłacić pieniądze osobom, które mają polskie konto. Na przykład nie mam okazji udać się do Polski i otworzyć konto w Polsce i jak to sobie wyobrażasz? Po prostu osoba, która przybyła przez dwa tygodnie, nie zostanie odkryta przez dwa tygodnie

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob maja 06, 2023 4:08 pm

Możesz skorzystać z kantoru otworzyć rachunek walutowy PLN w swoim banku Przykładowo

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 12:36 am

Weryfikację na stronie można przekazać polskim rachunkiem polskiego banku. Do wielkiego spalania (dzięki za pomoc eksperymentów

VivienSabo
Posty: 4

Post autor: VivienSabo » ndz maja 07, 2023 6:35 am

witam, też jestem modelką ukraińską i nie mam konta i nie jest mi potrzebne, możesz zrobić polskie konto w Weiss online i bardzo szybko je połączyć.

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 12:23 pm

te systemy płatności nie działają teraz na Ukrainie. nie można otworzyć żadnego konta. Wystarczy mieć polskie konto w polskim banku

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » ndz maja 07, 2023 2:03 pm

VikiMild pisze:
ndz maja 07, 2023 12:23 pm
te systemy płatności nie działają teraz na Ukrainie. nie można otworzyć żadnego konta. Wystarczy mieć polskie konto w polskim banku
Nie ma u Was możliwości otwarcia rachunku walutowego w swoim banku?
Kantor wymiany tam macie PL

No fakt nie wiem jakie banki tam są

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 2:29 pm

Privat the Bank, jak wszyscy inni, nie ma nic wspólnego z Polską. Aby przejść przez radziecką na stronie, musisz wybrać polski bank z listy

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 2:34 pm

Nie mamy takich banków. Istnieje kilka portfeli online, które nie są teraz dostępne w naszym kraju. Dlatego napisałem, że przyciągną modele, aby wypłacać pieniądze po 3 Lezo. Ponieważ administracja witryny nie ma odpowiedzieć

ElenHot
Posty: 2

Post autor: ElenHot » ndz maja 07, 2023 3:49 pm

JAK UKRAIŃSKIE MODELKI MOGĄ WYPŁACAĆ PIENIĄDZE BEZ POLSKIEGO KONTA BANKOWEGO?

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » ndz maja 07, 2023 6:47 pm

Są Ukrainki, które mają konto w polskim banku, bo są w Polsce i tam założyły konto.

ODPOWIEDZ