Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PIERWSZY RAZ Z PAYREDEEM

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Piekna_I_Bestiaa
Posty: 31

PIERWSZY RAZ Z PAYREDEEM

Post autor: Piekna_I_Bestiaa » sob maja 06, 2023 9:25 am

Hej. Mam pytanie jak wygląda wypłata pieniędzy przez to całe PayRedeem?
założyłam już tam konto połączyłam show up z nim, przed chwilą dodałam wszystkie potrzebne załączniki do weryfikacji konta i pod opcją "ODBLOKUJ WYPŁATY" PISZĘ "WERYFIKACJA W TOKU"
I teraz pytanie do dziewczyn które mają to za sobą, ile trwa ta weryfikacja PayRedeem i co dalej jak zostanę zweryfikowana
zlecam pieniądze przez su w opcji "zleć wypłatę żetonów" i oni przelewają na to konto PayRedeem i później ja już zlecam sobie na swoje konto?

_Karisweet_
Posty: 1

Post autor: _Karisweet_ » sob maja 06, 2023 9:59 am

Witam mam taki problem czy udało Ci się go rozwiązać?

Lilii59
Posty: 3

Post autor: Lilii59 » sob maja 06, 2023 8:01 pm

tak udal mi sie , co nie wiedzialam to pisalam na czacie z payredeen /pomoc/on mi pomogl ale dokladnie sprawdz werfikacje musisz zalaczyc rachunki jakie ponosisz , i powinnas dostac szybko weryfukacje ma chyba 5 min czekalam i moglam wytyplacic


V

ElenHot
Posty: 2

Post autor: ElenHot » ndz maja 07, 2023 3:53 pm

Czy komuś udało się wypłacić pieniądze z payride? bez polskiego konta?

NI__KOLKA
Posty: 9

Post autor: NI__KOLKA » ndz maja 07, 2023 4:32 pm

Ja wyplacam na slowackie i spoko bo jestem ze slowacji i dalo mi szie zrobic tam na slowackie konto :)

mokraa
Posty: 13

Post autor: mokraa » pn maja 08, 2023 3:51 pm

A co zaznaczylyscie w tej deklaracji Declaration of Money Origin?
Dobrze rozumiem, ze pytają o źrodlo pieniedzy jakie znalazly sie na payredeem? To showupa zaznaczyc jako: profits from online activities?

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » pn maja 08, 2023 5:02 pm

mokraa pisze:
pn maja 08, 2023 3:51 pm
A co zaznaczylyscie w tej deklaracji Declaration of Money Origin?
Dobrze rozumiem, ze pytają o źrodlo pieniedzy jakie znalazly sie na payredeem? To showupa zaznaczyc jako: profits from online activities?
To już jest na drugim poziomie. Nie musisz tego od razu robić. Na poziomie 1 masz limit ok 114 tys zł. Kolejny poziom też się zresztą "aktywuje" dopiero jak przekroczysz pierwszy. Pamiętaj tylko żeby sobie w wypłatach podłączyć konto bankowe bo to też się trochę aktywuje.

mokraa
Posty: 13

Post autor: mokraa » pn maja 08, 2023 6:52 pm

Kochana jak podlaczyc konto bankowe o ktorym mowisz????

To już jest na drugim poziomie. Nie musisz tego od razu robić. Na poziomie 1 masz limit ok 114 tys zł. Kolejny poziom też się zresztą "aktywuje" dopiero jak przekroczysz pierwszy. Pamiętaj tylko żeby sobie w wypłatach podłączyć konto bankowe bo to też się trochę aktywuje.
[/quote]

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » wt maja 09, 2023 2:59 am

mokraa pisze:
pn maja 08, 2023 6:52 pm
Kochana jak podlaczyc konto bankowe o ktorym mowisz????

To już jest na drugim poziomie. Nie musisz tego od razu robić. Na poziomie 1 masz limit ok 114 tys zł. Kolejny poziom też się zresztą "aktywuje" dopiero jak przekroczysz pierwszy. Pamiętaj tylko żeby sobie w wypłatach podłączyć konto bankowe bo to też się trochę aktywuje.
[/quote]

W "wypłaty"

mokraa
Posty: 13

Post autor: mokraa » wt maja 09, 2023 7:13 pm

Dziekuje♡

ODPOWIEDZ