Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PayRedeem ? Dlaczego obowiązuje wszystkich ?

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
_FiJi_00
Posty: 37

PayRedeem ? Dlaczego obowiązuje wszystkich ?

Post autor: _FiJi_00 » wt maja 02, 2023 3:56 pm

Z tego co pamietam
Miała byc opcja payredeeem i stara opcja wypłat - Mam ciagle problem z wypłata bo nie mieszkam na adresie który widnieje w dowodzie - ciagle utrudnienia! zostałam bez kasy na majówkę!

RenaSexy
Posty: 37

Post autor: RenaSexy » wt maja 02, 2023 6:43 pm

_FiJi_00 pisze:
wt maja 02, 2023 3:56 pm
Z tego co pamietam
Miała byc opcja payredeeem i stara opcja wypłat - Mam ciagle problem z wypłata bo nie mieszkam na adresie który widnieje w dowodzie - ciagle utrudnienia! zostałam bez kasy na majówkę!


ja też nie mieszkam pod adresem rejestracji.Dlaczego administracja nie pozostawi 2 opcji wypłaty pieniędzy..Jedna opcja dla tych którzy mają polskie konto i jedna dla obcokrajowców (Payredem)

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » śr maja 03, 2023 8:38 am

RenaSexy pisze:
wt maja 02, 2023 6:43 pm
_FiJi_00 pisze:
wt maja 02, 2023 3:56 pm
Z tego co pamietam
Miała byc opcja payredeeem i stara opcja wypłat - Mam ciagle problem z wypłata bo nie mieszkam na adresie który widnieje w dowodzie - ciagle utrudnienia! zostałam bez kasy na majówkę!


ja też nie mieszkam pod adresem rejestracji.Dlaczego administracja nie pozostawi 2 opcji wypłaty pieniędzy..Jedna opcja dla tych którzy mają polskie konto i jedna dla obcokrajowców (Payredem)
Hej ja tez mam inne dane na dowodzie stary aders zamieszkania ale dane musza sie zgadzac z danymi w banku jakie sa na potwierdzeniu przelewu ja pobierałam wyciag z banku z danymi i to im wysyłałam a dowod potwierdzenia adresu wysłałam im potwierdzenie oplaty za rachunek za tv bo tam macie dane a one musza sie zgadzac z danymi ktore sa w banku

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » śr maja 03, 2023 8:38 am

RenaSexy pisze:
wt maja 02, 2023 6:43 pm
_FiJi_00 pisze:
wt maja 02, 2023 3:56 pm
Z tego co pamietam
Miała byc opcja payredeeem i stara opcja wypłat - Mam ciagle problem z wypłata bo nie mieszkam na adresie który widnieje w dowodzie - ciagle utrudnienia! zostałam bez kasy na majówkę!


ja też nie mieszkam pod adresem rejestracji.Dlaczego administracja nie pozostawi 2 opcji wypłaty pieniędzy..Jedna opcja dla tych którzy mają polskie konto i jedna dla obcokrajowców (Payredem)
Hej ja tez mam inne dane na dowodzie stary aders zamieszkania ale dane musza sie zgadzac z danymi w banku jakie sa na potwierdzeniu przelewu ja pobierałam wyciag z banku z danymi i to im wysyłałam a dowod potwierdzenia adresu wysłałam im potwierdzenie oplaty za rachunek za tv bo tam macie dane a one musza sie zgadzac z danymi ktore sa w banku

ruda33
Posty: 1

Post autor: ruda33 » śr maja 03, 2023 12:41 pm

Wielka szkoda że nie możliwości wypłaty środków starą metodą. Może administratorzy uwzględnią również nasze opinie

ODPOWIEDZ