Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Witajcie drodzy moderatorzy!czy mogę wysłać pieniądze na polskie konto ! nowy system nie rozumiem jak używać

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
RenaSexy
Posty: 37

Witajcie drodzy moderatorzy!czy mogę wysłać pieniądze na polskie konto ! nowy system nie rozumiem jak używać

Post autor: RenaSexy » pn maja 01, 2023 10:18 am

Witajcie drodzy moderatorzy! potwierdziłem moje polskie konto ! Dzisiaj chciałem wypłacić moje tokeny na moje polskie konto-ale nie mogłem! Zarejestrowałem się w Nowym Systemie Payredeem -ale nie wiem, jak korzystać z systemu powered !czy mogę wysłać pieniądze na polskie konto ?Nie wiem, jak korzystać z nowego systemu payredeem.Po co sprawdzałem polskie konto-jeśli teraz już wypłata środków przez PAYREDEEM?

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » pn maja 01, 2023 12:13 pm

RenaSexy pisze:
pn maja 01, 2023 10:18 am
Witajcie drodzy moderatorzy! potwierdziłem moje polskie konto ! Dzisiaj chciałem wypłacić moje tokeny na moje polskie konto-ale nie mogłem! Zarejestrowałem się w Nowym Systemie Payredeem -ale nie wiem, jak korzystać z systemu powered !czy mogę wysłać pieniądze na polskie konto ?Nie wiem, jak korzystać z nowego systemu payredeem.Po co sprawdzałem polskie konto-jeśli teraz już wypłata środków przez PAYREDEEM?

Tylko przez PAYREDEEM już od Wtorku tydzień wcześniej zrobili

RenaSexy
Posty: 37

Post autor: RenaSexy » pn maja 01, 2023 2:21 pm

_-_XeroX_-_ pisze:
pn maja 01, 2023 12:13 pm
RenaSexy pisze:
pn maja 01, 2023 10:18 am
Witajcie drodzy moderatorzy! potwierdziłem moje polskie konto ! Dzisiaj chciałem wypłacić moje tokeny na moje polskie konto-ale nie mogłem! Zarejestrowałem się w Nowym Systemie Payredeem -ale nie wiem, jak korzystać z systemu powered !czy mogę wysłać pieniądze na polskie konto ?Nie wiem, jak korzystać z nowego systemu payredeem.Po co sprawdzałem polskie konto-jeśli teraz już wypłata środków przez PAYREDEEM?

Tylko przez PAYREDEEM już od Wtorku tydzień wcześniej zrobili


dlaczego nie zostawili tego samego systemu płatności dla tych, którzy potwierdzili swoją tożsamość na polskim koncie? .A dla obcokrajowców nowy system Payredeem....

ODPOWIEDZ