Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

e mail

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
BRANDI_LOVE
Posty: 8

e mail

Post autor: BRANDI_LOVE » czw kwie 27, 2023 5:24 pm

CZY KTOS MA PODOBNY PROBLEM DO MOJEGO ? ZEBY WYPLACIC KASE Z SU TRZEBA PODAC MEILA NA KTOREGO ZOSTALO STWORZONE KONTO NA SU I POTEM WYSYLAJA KOD NA MEILA I TRZEBA GO WPISAC A JA TEGO MEILA NIE UZYWAM I NIE MAM HASLA CO W TAKIM PRZYPADKU??

Nicki_Boobs
Posty: 6

Post autor: Nicki_Boobs » czw kwie 27, 2023 5:28 pm

Ja wgl tego linku nie skopiowałam
Bo jak zauważyłam to była już końcówka czasu i nie zdarzyłam oczywiście napisałam do showupa ale kazali mi pisać do Payredeem , pokazuje mi ze weryfikacja przeszła pomyśle mogłam zlecić żetony ale bardziej zastanawia mnie czy one przyjdą na konto w Payredeem

_III_III_III_
Posty: 40

Post autor: _III_III_III_ » czw kwie 27, 2023 5:34 pm

Napiszcie w dziale KOMUNIKATY tam jest Admin z PayRedeem i odpowiada.

Nicki_Boobs
Posty: 6

Post autor: Nicki_Boobs » czw kwie 27, 2023 6:30 pm

Ja napisałam do payredeem i odpisali mi ze to automatycznie połącza z kontem tam i teraz nie wiem czy rzeczywiście mi przeleją tam środki czy będą cyrki bo konto na payredeem mam zweryfikowane i e-mail tez mam taki sam jak na showupie , napisałam teraz znów do showupa ciekawe co odpisza , łeb mi pęka już z nerwów xd

Magenta_Flow
Posty: 2

Post autor: Magenta_Flow » czw kwie 27, 2023 6:34 pm

Nicki_Boobs pisze:
czw kwie 27, 2023 5:28 pm
Ja wgl tego linku nie skopiowałam
Bo jak zauważyłam to była już końcówka czasu i nie zdarzyłam oczywiście napisałam do showupa ale kazali mi pisać do Payredeem , pokazuje mi ze weryfikacja przeszła pomyśle mogłam zlecić żetony ale bardziej zastanawia mnie czy one przyjdą na konto w Payredeem
Tez nie skopiowałam tego linku, bo szybko to znika :P ale do niczego on nie jest potrzeby, bez problemu wypłaciłam pln z PR na moje konto bankowe :)

Nicki_Boobs
Posty: 6

Post autor: Nicki_Boobs » czw kwie 27, 2023 6:40 pm

Magenta_Flow pisze:
czw kwie 27, 2023 6:34 pm
Nicki_Boobs pisze:
czw kwie 27, 2023 5:28 pm
Ja wgl tego linku nie skopiowałam
Bo jak zauważyłam to była już końcówka czasu i nie zdarzyłam oczywiście napisałam do showupa ale kazali mi pisać do Payredeem , pokazuje mi ze weryfikacja przeszła pomyśle mogłam zlecić żetony ale bardziej zastanawia mnie czy one przyjdą na konto w Payredeem
Tez nie skopiowałam tego linku, bo szybko to znika :P ale do niczego on nie jest potrzeby, bez problemu wypłaciłam pln z PR na moje konto bankowe :)
Ooo to super dziękuje za odpowiedz , już nie musze się martwić ❤️

ingax
Posty: 6

Post autor: ingax » śr maja 03, 2023 1:36 pm

BRANDI_LOVE pisze:
czw kwie 27, 2023 5:24 pm
CZY KTOS MA PODOBNY PROBLEM DO MOJEGO ? ZEBY WYPLACIC KASE Z SU TRZEBA PODAC MEILA NA KTOREGO ZOSTALO STWORZONE KONTO NA SU I POTEM WYSYLAJA KOD NA MEILA I TRZEBA GO WPISAC A JA TEGO MEILA NIE UZYWAM I NIE MAM HASLA CO W TAKIM PRZYPADKU??

Mam to samo , czy uzyskałaś jakieś informacje na ten temat jak to obejść?

60-tka
Posty: 1

Post autor: 60-tka » śr maja 03, 2023 5:11 pm

BRANDI_LOVE pisze:
czw kwie 27, 2023 5:24 pm
CZY KTOS MA PODOBNY PROBLEM DO MOJEGO ? ZEBY WYPLACIC KASE Z SU TRZEBA PODAC MEILA NA KTOREGO ZOSTALO STWORZONE KONTO NA SU I POTEM WYSYLAJA KOD NA MEILA I TRZEBA GO WPISAC A JA TEGO MEILA NIE UZYWAM I NIE MAM HASLA CO W TAKIM PRZYPADKU??
witam możesz odzyskać hasło sms kosztuje to niecałe 12 zł Pozdrawiam jak pamiętam mejla

ODPOWIEDZ