Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

można na konto bankowe czy już tylko payredeem?

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
nycBlack
Posty: 16

można na konto bankowe czy już tylko payredeem?

Post autor: nycBlack » śr kwie 26, 2023 11:47 am

Czy już zawsze będzie trzeba wypłacać na Pay Redeem czy można na konto bankowe tak jak było do tej pory?

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » śr kwie 26, 2023 11:54 am

nycBlack pisze:
śr kwie 26, 2023 11:47 am
Czy już zawsze będzie trzeba wypłacać na Pay Redeem czy można na konto bankowe tak jak było do tej pory?
Hej juz bezpośrednio z su na swoje konto nie teraz tylko przez Payredeem .

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 12:57 pm

nycBlack pisze:
śr kwie 26, 2023 11:47 am
Czy już zawsze będzie trzeba wypłacać na Pay Redeem czy można na konto bankowe tak jak było do tej pory?
Nie ma już możliwości wypłacenia bezpośrednio.
Teraz wszyscy Wykonawcy muszą wypłacić na payredeem następnie z Pay redeem na konto bankowe lub revolut czy zen.
Oczywiście to nic nie zmienia faktu że Pay redeem też przeprowadza swoją weryfikację klienta przy rejestracji konta.
Tak jak administracja showup.tv przeprowadza weryfikację KYC dla Wykonawcy.
Dane muszą być zdodne.

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » śr kwie 26, 2023 2:53 pm

GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 12:57 pm
nycBlack pisze:
śr kwie 26, 2023 11:47 am
Czy już zawsze będzie trzeba wypłacać na Pay Redeem czy można na konto bankowe tak jak było do tej pory?
Nie ma już możliwości wypłacenia bezpośrednio.
Teraz wszyscy Wykonawcy muszą wypłacić na payredeem następnie z Pay redeem na konto bankowe lub revolut czy zen.
Oczywiście to nic nie zmienia faktu że Pay redeem też przeprowadza swoją weryfikację klienta przy rejestracji konta.
Tak jak administracja showup.tv przeprowadza weryfikację KYC dla Wykonawcy.
Dane muszą być zdodne.

Gorylku nie wiesz ile idzie przelew z tego payredaam kurde nie moge znalesc info a od wczoraj wisi mi tam ze czeka w realizacji :(

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 3:22 pm

Lena87 pisze:
śr kwie 26, 2023 2:53 pm
GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 12:57 pm
nycBlack pisze:
śr kwie 26, 2023 11:47 am
Czy już zawsze będzie trzeba wypłacać na Pay Redeem czy można na konto bankowe tak jak było do tej pory?
Nie ma już możliwości wypłacenia bezpośrednio.
Teraz wszyscy Wykonawcy muszą wypłacić na payredeem następnie z Pay redeem na konto bankowe lub revolut czy zen.
Oczywiście to nic nie zmienia faktu że Pay redeem też przeprowadza swoją weryfikację klienta przy rejestracji konta.
Tak jak administracja showup.tv przeprowadza weryfikację KYC dla Wykonawcy.
Dane muszą być zdodne.

Gorylku nie wiesz ile idzie przelew z tego payredaam kurde nie moge znalesc info a od wczoraj wisi mi tam ze czeka w realizacji :(
Na początku można się spodziewać trochę później normalnie to maksymalnie 2 dni do 3 już powiny być na koncie.
Zapytaj Jurka z PayReedem Suport na komunikaty

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » śr kwie 26, 2023 3:55 pm

GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 3:22 pm
Lena87 pisze:
śr kwie 26, 2023 2:53 pm
GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 12:57 pm

Nie ma już możliwości wypłacenia bezpośrednio.
Teraz wszyscy Wykonawcy muszą wypłacić na payredeem następnie z Pay redeem na konto bankowe lub revolut czy zen.
Oczywiście to nic nie zmienia faktu że Pay redeem też przeprowadza swoją weryfikację klienta przy rejestracji konta.
Tak jak administracja showup.tv przeprowadza weryfikację KYC dla Wykonawcy.
Dane muszą być zdodne.

Gorylku nie wiesz ile idzie przelew z tego payredaam kurde nie moge znalesc info a od wczoraj wisi mi tam ze czeka w realizacji :(
Na początku można się spodziewać trochę później normalnie to maksymalnie 2 dni do 3 już powiny być na koncie.
Zapytaj Jurka z PayReedem Suport na komunikaty
A ok dobra znalazłam ten czat :D dzieki najwyżej napisze tam do niego :)

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr kwie 26, 2023 4:44 pm

Przelewy z PayRedeem są realizowane we wtorki i czwartki,dzisiaj dostałam taką informację.

Elliee
Posty: 17

Post autor: Elliee » czw kwie 27, 2023 6:23 am

monikadomina pisze:
śr kwie 26, 2023 4:44 pm
Przelewy z PayRedeem są realizowane we wtorki i czwartki,dzisiaj dostałam taką informację.
Raczej nie, skoro zlecalam we wtorek w nocy i mialam w srode na ZEN, watpie ze pracuja po nocach..

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » czw kwie 27, 2023 9:04 am

Hej ja tez zleciłam na Payredeem we wtorek wczoraj wieczorem dostałam na swoje konto .

ODPOWIEDZ