Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

payreedem, kto wyplacal juz??

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
znajoma_nieznajoma
Posty: 33

Re: payreedem, kto wyplacal juz??

Post autor: znajoma_nieznajoma » śr kwie 26, 2023 6:30 pm

dlugo czekalyscie na akceptacje i weryfikacje danych na payreedem? mam na mysli wyciag bankowy itp?

Angelaxxxx
Posty: 2

Post autor: Angelaxxxx » śr kwie 26, 2023 6:33 pm

Hej możecie napisac jak zlecic wypłatę bo cały dzień siedze i nie wiem jak to zrobic

Cash_Lola
Posty: 146

Post autor: Cash_Lola » śr kwie 26, 2023 8:04 pm

Angelaxxxx pisze:
śr kwie 26, 2023 6:33 pm
Hej możecie napisac jak zlecic wypłatę bo cały dzień siedze i nie wiem jak to zrobic
Chodzi o zlecenie z payredeem na konto?

kykla3882
Posty: 8

Post autor: kykla3882 » śr kwie 26, 2023 8:11 pm

Byłbym też wdzięczny gdyby ato napisało jak to zrobić krok po kroku!

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr kwie 26, 2023 8:43 pm

Angelaxxxx pisze:
śr kwie 26, 2023 6:33 pm
Hej możecie napisac jak zlecic wypłatę bo cały dzień siedze i nie wiem jak to zrobic
Jesli zrobiłaś weryfikacje konta na PayRreeden to klikasz tak w taką e-karte podswietli Ci się a pózniej masz zleć przelew na swoje konto bankowe.Klik,klik i juz

Cash_Lola
Posty: 146

Post autor: Cash_Lola » śr kwie 26, 2023 8:47 pm

kykla3882 pisze:
śr kwie 26, 2023 8:11 pm
Byłbym też wdzięczny gdyby ato napisało jak to zrobić krok po kroku!
Napisz co konkretnie??
Wypłata na payredeem jest raczej dosyć prosta, klikasz "zleć wypłatę" i automatycznie pieniądze są na Twoim koncie.
Mały problem może być przy wypłacie środków z payredem na konto, kiedy najeżdzasz i klikasz środki do wypłaty, pod kwotą pokazuje się coś w stylu karty płatniczej z kwotą do wypłaty. Jak się przyjrzysz w prawym górnym rogu tej karty będzie biały kwadracik, który trzeba zaznaczyć, inaczej nie pojawi się Wam panel wypłat. Jak go klikniesz automatycznie wyświetla się do wyboru przelew krajowy, bądź swift (swift płatny 0.3% od wypłacanej kwoty), wyświetlają się Twoje dane i dane przelewu. klikasz zatwierdz i czekasz :) Pzelew krajowy idzie 1 dzień roboczy

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr kwie 26, 2023 9:15 pm

Cash_Lola pisze:
śr kwie 26, 2023 8:47 pm
kykla3882 pisze:
śr kwie 26, 2023 8:11 pm
Byłbym też wdzięczny gdyby ato napisało jak to zrobić krok po kroku!
Napisz co konkretnie??
Wypłata na payredeem jest raczej dosyć prosta, klikasz "zleć wypłatę" i automatycznie pieniądze są na Twoim koncie.
Mały problem może być przy wypłacie środków z payredem na konto, kiedy najeżdzasz i klikasz środki do wypłaty, pod kwotą pokazuje się coś w stylu karty płatniczej z kwotą do wypłaty. Jak się przyjrzysz w prawym górnym rogu tej karty będzie biały kwadracik, który trzeba zaznaczyć, inaczej nie pojawi się Wam panel wypłat. Jak go klikniesz automatycznie wyświetla się do wyboru przelew krajowy, bądź swift (swift płatny 0.3% od wypłacanej kwoty), wyświetlają się Twoje dane i dane przelewu. klikasz zatwierdz i czekasz :) Pzelew krajowy idzie 1 dzień roboczy
Ja gdybym wypłacał się opisał bym wam to dokładnie dla tego was proszę wy to opisujcie lepiej bo to znacie.
Każda pomoc jest teraz ważna by każda z was w tym się odnalazła i wypłaciła wynagrodzenia.
Dziękuję bardzo za opisy i informację jak co trzeba zrobić bo to jest nowość dla większości to nadal może być dla kogoś czarna magia.
Dziękuję że dziewczyny pomagają sobie nawzajem bo po to jest to forum byście tu mogły sobie nawzajem pomagać.

Forum to nie tylko hejt i rzucanie obelg.
Brawo 👏 dziewczyny oby tak dalej 👍

Cash_Lola
Posty: 146

Post autor: Cash_Lola » śr kwie 26, 2023 9:46 pm

GORYL pisze:
śr kwie 26, 2023 9:15 pm
Cash_Lola pisze:
śr kwie 26, 2023 8:47 pm
kykla3882 pisze:
śr kwie 26, 2023 8:11 pm
Byłbym też wdzięczny gdyby ato napisało jak to zrobić krok po kroku!
Napisz co konkretnie??
Wypłata na payredeem jest raczej dosyć prosta, klikasz "zleć wypłatę" i automatycznie pieniądze są na Twoim koncie.
Mały problem może być przy wypłacie środków z payredem na konto, kiedy najeżdzasz i klikasz środki do wypłaty, pod kwotą pokazuje się coś w stylu karty płatniczej z kwotą do wypłaty. Jak się przyjrzysz w prawym górnym rogu tej karty będzie biały kwadracik, który trzeba zaznaczyć, inaczej nie pojawi się Wam panel wypłat. Jak go klikniesz automatycznie wyświetla się do wyboru przelew krajowy, bądź swift (swift płatny 0.3% od wypłacanej kwoty), wyświetlają się Twoje dane i dane przelewu. klikasz zatwierdz i czekasz :) Pzelew krajowy idzie 1 dzień roboczy
Ja gdybym wypłacał się opisał bym wam to dokładnie dla tego was proszę wy to opisujcie lepiej bo to znacie.
Każda pomoc jest teraz ważna by każda z was w tym się odnalazła i wypłaciła wynagrodzenia.
Dziękuję bardzo za opisy i informację jak co trzeba zrobić bo to jest nowość dla większości to nadal może być dla kogoś czarna magia.
Dziękuję że dziewczyny pomagają sobie nawzajem bo po to jest to forum byście tu mogły sobie nawzajem pomagać.

Forum to nie tylko hejt i rzucanie obelg.
Brawo 👏 dziewczyny oby tak dalej 👍
Cieszę się jak mogę pomóc :) Jak są jeszcze pytania piszcie

Little_girl
Posty: 26

Post autor: Little_girl » śr maja 10, 2023 4:12 pm

czy e karta jest potrzebna do wypłat?

ODPOWIEDZ