Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pomocyyy jak wypłacić żetony?

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Lea1234
Posty: 15

Pomocyyy jak wypłacić żetony?

Post autor: Lea1234 » pn kwie 24, 2023 9:58 am

Nie potrafię zweryfikować konta. Gdzie wysłać zdjęcie dowodu przeczytałam chyba całe forum. Nie mam tego panelu o którym piszecie...

Czarodziejka_zmyslowa1997
Posty: 6

Post autor: Czarodziejka_zmyslowa1997 » pn kwie 24, 2023 12:26 pm

Hej, dopiero jak będziesz mieć 10000 żet pojawią ci się 4 kroki weryfikacji.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn kwie 24, 2023 1:28 pm

Lea1234 pisze:
pn kwie 24, 2023 9:58 am
Nie potrafię zweryfikować konta. Gdzie wysłać zdjęcie dowodu przeczytałam chyba całe forum. Nie mam tego panelu o którym piszecie...
Jak już to 3 kroki i więcej jest o tym regulamin na dole i dział techniczny komunikaty strona 1.

Kwota wynagrodzenia zgromadzona przez Wykonawcę zostanie przekazana na jego rachunek bankowy po złożeniu przez niego oświadczenia, w tym w postaci elektronicznej, obejmującego żądanie przekazania wynagrodzenia na rachunek bankowy. Wykonawca może zlecić wypłatę środków, gdy liczba środków na jego koncie wynosi minimum 10000 żetonów.

Warunkiem dokonania Wypłaty jest potwierdzenie danych rachunku bankowego z danymi Wykonawcy co jest wymagane przez KYC.

Wykonawca, który chce wypłacić środki zostaje poproszony o:
przesłanie do Administratora wyraźnego zdjęcia/skanu w formacie .jpg lub .png swojego dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu.
przejście na stronę internetową Partnera – Authologic Sp. z o.o. celem potwierdzenia danych rachunku bankowego Wykonawcy.
uruchomienie transmisji video i przedstawienie Moderatorowi w czasie rzeczywistym swojej twarzy celem porównania z przesłanym wcześniej dokumentem zgodnie z pkt a powyżej.

Po zatwierdzeniu przez Moderatora tożsamości Wykonawcy zgodnej z danymi przekazanymi przez Partnera w ramach KYC, Administrator zleci przelew środków.

Cała procedura zlecenia wypłaty w formie filmu dostępna jest pod adresem:

https://showup.tv/video/payout.mp4

Przelew na rzecz Wykonawcy realizowany jest w terminie do 7 dni roboczych.

Wynagrodzenia idą max do 3 dni lub na drugi dzień zależy od banku.

To już sobie z tym poradzisz raczej.

Lea1234
Posty: 15

Post autor: Lea1234 » pn kwie 24, 2023 10:21 pm

Dziękuję bardzo za odpowiedź 😗

Niewyruchana69
Posty: 5

Post autor: Niewyruchana69 » pn maja 01, 2023 9:15 am

Jak wypisać formularz autoryzacji karty?

Lea1234
Posty: 15

Post autor: Lea1234 » wt maja 16, 2023 2:57 pm

@goryl czy jeśli już potwierdzalam dowód u moderatora i już miała jedną wypłatę przez payreedem to czy muszę to robić za każdym razem czy wystarczy zlecić wypłatę i czekać aż środki pojawia się na payreedem?

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » wt maja 16, 2023 5:56 pm

Lea1234 pisze:
wt maja 16, 2023 2:57 pm
@goryl czy jeśli już potwierdzalam dowód u moderatora i już miała jedną wypłatę przez payreedem to czy muszę to robić za każdym razem czy wystarczy zlecić wypłatę i czekać aż środki pojawia się na payreedem?
Weryfikację przechodzi się tylko raz. Później przy następnej wypłacie po prostu będziesz miała niebieski kwadracik "zleć wypłatę " ;) Tylko też się nie pomyl i nie kliknij w weryfikację od nowa xD

Lea1234
Posty: 15

Post autor: Lea1234 » wt maja 16, 2023 7:11 pm

@littlestar342 dziękuję za odpowiedź 😗 chyba kliknelam dobrze mam to w zleconych wypłatach tylko na payreedem jeszcze nie. Ile to może trwać orientujesz się?

ODPOWIEDZ