Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Weryfikacja przez moderatora brak

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Tajemnicza666
Posty: 1

Weryfikacja przez moderatora brak

Post autor: Tajemnicza666 » wt kwie 11, 2023 9:25 pm

Cześć ja jestem na 3 etapie weryfikacji, zaproszenie na prywatną transmisję od moderatora,niestety nikt nie zaprasza mnie na priv.
Jak długo czekałyście na weryfikację 3 etap (ostatni) o której godzinie najlepiej
Pozdrawiam

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » śr kwie 12, 2023 9:46 am

Hej ja sie weryfikowałam od rana wszystko może zajęło mi z 20 minut i na 3 etapie to czekałam dosłownie chwilkę i już był moderator na priv .

pixie_dolly
Posty: 1

Post autor: pixie_dolly » pt wrz 29, 2023 11:37 am

Mam taką samą sytuację od wczoraj.
Wpisuję w opis transmisji @MODERATOR weryfikacja, piszę też na czacie, ale nikt się nie pojawia mimo wielu prób. Czy ktoś wie co mogę zrobić, żeby w końcu moderator się pojawił? Czy komuś kto miał taką sytuację udało się w końcu przejść całą weryfikację i otrzymać przelew?
Zupełnie nie wiem, co zrobić. Napisałam już maila, ale na razie bez odpowiedzi.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » ndz paź 01, 2023 8:02 pm

pixie_dolly pisze:
pt wrz 29, 2023 11:37 am
Mam taką samą sytuację od wczoraj.
Wpisuję w opis transmisji @MODERATOR weryfikacja, piszę też na czacie, ale nikt się nie pojawia mimo wielu prób. Czy ktoś wie co mogę zrobić, żeby w końcu moderator się pojawił? Czy komuś kto miał taką sytuację udało się w końcu przejść całą weryfikację i otrzymać przelew?
Zupełnie nie wiem, co zrobić. Napisałam już maila, ale na razie bez odpowiedzi.
Czekać pozostaje Ci czekać. Administracja SU działa bardzo powoli, a na maile albo odpisują po kilku dniach albo wcale.
Możesz jedynie poprosić widzów żeby też na czacie pisali @moderator albo @administrator.

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » wt lis 21, 2023 10:43 am

Witam. Mam ten sam problem. Czekam i czekam i nie może się pojawić moderator. Jak sobie dziewczyny poradziłyscie ?

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » wt lis 21, 2023 10:45 am

Co zrobić ?

Soczysta_ona
Posty: 6

Post autor: Soczysta_ona » ndz lis 26, 2023 6:55 pm

Cześć Wam! widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Czy ktoś wie czy to kwestia zmiany sposobu weryfikacji? Ja od 2 dni próbuje teraz godzina transmisji i też cisza :(

Karina001
Posty: 5

Post autor: Karina001 » wt lis 28, 2023 3:49 pm

Soczysta_ona pisze:
ndz lis 26, 2023 6:55 pm
Cześć Wam! widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Czy ktoś wie czy to kwestia zmiany sposobu weryfikacji? Ja od 2 dni próbuje teraz godzina transmisji i też cisza :(

24 listopada zlecałam wypłatę i czekałam na połączenie z moderatorem jakieś 20 minut. W końcu udało się ale od tamtej pory nie zlecono przelewu do banku.

Karina001
Posty: 5

Post autor: Karina001 » wt lis 28, 2023 3:51 pm

    Soczysta_ona pisze:
    ndz lis 26, 2023 6:55 pm
    Cześć Wam! widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Czy ktoś wie czy to kwestia zmiany sposobu weryfikacji? Ja od 2 dni próbuje teraz godzina transmisji i też cisza :(

    24 listopada zlecałam wypłatę i czekałam na połączenie z moderatorem jakieś 20 minut. W końcu udało się ale od tamtej pory nie zrealizowano przelewu do banku.

    StellaViki
    Posty: 2

    Post autor: StellaViki » wt sty 30, 2024 3:46 pm

    Witam mam problem z zakończeniem weryfikacji. Moderator się nie pojawia na czacie co robić?

    ODPOWIEDZ