Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

pokazanie twarzy moderatorowi ?

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
mysteriousX
Posty: 10

pokazanie twarzy moderatorowi ?

Post autor: mysteriousX » pt mar 17, 2023 4:32 pm

Jak wygląda wizyta Moderatora na privie? Trzeba pokazać twarz czy na czym polega na weryfikacja? ktoś już ją przechodził?

Marina111
Posty: 5

Post autor: Marina111 » pt mar 17, 2023 4:39 pm

Tak,musisz pokazać tylko twarz i tyle.

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » pn mar 20, 2023 6:06 pm

A jak długo po weryfikacji bankowej (mam juz zrobioną online) trzeba czekać na moderatora w celu weryfikacji na priv? Lub w jakich godzinach najlepiej ustawić tą transmisję i czekać? Ustawiałyście może jakiś specjalny priv w szablonach czy te co macie normalnie?

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » pn mar 20, 2023 6:07 pm

Te co mamy mogą być

LorekAssholek
Posty: 10

Post autor: LorekAssholek » pn mar 20, 2023 6:14 pm

loveSex2012 pisze:
pn mar 20, 2023 6:06 pm
A jak długo po weryfikacji bankowej (mam juz zrobioną online) trzeba czekać na moderatora w celu weryfikacji na priv? Lub w jakich godzinach najlepiej ustawić tą transmisję i czekać? Ustawiałyście może jakiś specjalny priv w szablonach czy te co macie normalnie?
U mnie był w ciągu minuty, w tych godzinach jak teraz, więc przy tej pierwszej głównej pobankowej nie trzeba długo czekać. Priv dowolny, tylko muszą być aktywne. W momencie klikania powinno Ci się pojawić "rozmowa z moderatorem" (czy coś podobnego :p) na 60min jako opis priva.

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » pn mar 20, 2023 7:07 pm

LorekAssholek pisze:
pn mar 20, 2023 6:14 pm
loveSex2012 pisze:
pn mar 20, 2023 6:06 pm
A jak długo po weryfikacji bankowej (mam juz zrobioną online) trzeba czekać na moderatora w celu weryfikacji na priv? Lub w jakich godzinach najlepiej ustawić tą transmisję i czekać? Ustawiałyście może jakiś specjalny priv w szablonach czy te co macie normalnie?
U mnie był w ciągu minuty, w tych godzinach jak teraz, więc przy tej pierwszej głównej pobankowej nie trzeba długo czekać. Priv dowolny, tylko muszą być aktywne. W momencie klikania powinno Ci się pojawić "rozmowa z moderatorem" (czy coś podobnego :p) na 60min jako opis priva.
Dzieki wielkie za odpowiedz w takim razie ogarniam się i wskakuje :)

HotAndSpicy1
Posty: 6

Post autor: HotAndSpicy1 » śr mar 22, 2023 6:46 am

dzień dobry, dlaczego moderator nie wchodzi na prywatny czat i nie sprawdza dokumentów?
Czekam na niego od 3 dni, potrzebuję pieniędzy, ale od 2,5 miesiąca nie ma żadnych płatności

Awatar użytkownika
loveSex2012
Posty: 88

Post autor: loveSex2012 » śr mar 22, 2023 7:26 am

HotAndSpicy1 pisze:
śr mar 22, 2023 6:46 am
dzień dobry, dlaczego moderator nie wchodzi na prywatny czat i nie sprawdza dokumentów?
Czekam na niego od 3 dni, potrzebuję pieniędzy, ale od 2,5 miesiąca nie ma żadnych płatności
Jak weryfikowałsś swoje konto ( poprzez przelew czy szybkz weryfikacja poprze zalogowanie się do konta i możliwość potwierdzenia danych)? Jeśli pozostal Tobie krok 3 to najlepiej (w moim przypadku) wejść kolo 17

ODPOWIEDZ