Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowe info - ruszają wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
ciasna_czikita
Posty: 47

Re: Nowe info - ruszają wypłaty

Post autor: ciasna_czikita » ndz mar 12, 2023 2:36 am

Robienadgodziny pisze:
sob mar 11, 2023 11:56 am
ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 11:24 pm
Fajnie,że su skasowało cały mój post dotyczący red edeem.
W którym podawałam same prawdziwe informacje wzięte z oficjalnej strony...
Też mnie dziwi, że zostało to skasowane,przecież napisałaś tylko prawdę.Ja również wszystko sobie przetłumaczyłam i faktycznie jest tak jak pisałaś.Ja osobiście jestem na NIE ale to już każdy sam musi wiedzieć .

Mam takie samo zdanie na ten temat a SU coś załatwia a potem boi się prawdy na ten temat i tak to wygląda. Jeżeli zrobią przelewy tylko w takiej formie (bo na razie będą 2) trzeba będzie się stąd ewakuować.
Jeżeli wystąpią jakiekolwiek problemy z przelewami to kto mi pomoże i w jaki sposób skoro firma jest chorwacka?

Niewyruchana69
Posty: 5

Post autor: Niewyruchana69 » ndz mar 12, 2023 8:57 am

Gdzie ten skan dowodu trzeba wysłać?
Czy wypłaty będzie można dokonywać dopiero od 10 000 żetonów?

Cash_Lola
Posty: 146

Post autor: Cash_Lola » ndz mar 12, 2023 12:42 pm

Wonder_BOOM pisze:
sob mar 11, 2023 9:48 pm
GORYL pisze:
sob mar 11, 2023 9:34 pm
Wonder_BOOM pisze:
sob mar 11, 2023 8:34 pm


To prawda ale w banku mi powiedzieli ze to tylko teoretycznie ...praktycznie 100% może zająć i trzeba dzwonić do banku próbować to rozstrzygnąć :(
Nie no nie może cię zostawić bez środków na życie , żadne prawo RP na to nie pozwala.

W Polsce nawet takie instytucje KRUS czy ZUS UFG czy Urząd Skarbowy nie mogą zajmować wszystkiego czyli 100%. jeszcze masz życie jedzenie leki jeśli przestawisz dokumenty lekarskie to mogą zabierać jeszcze mniej.
Bo każde zadłużenie idzie przez biuro windykacyjne i oni zakładają sprawę cywilna jeśli dojdzie do z lekceważenia wezwania windykatora bo on wysyła trzy pisma i jeśli dłużnik na nie nie odpowie i je oleje.
To firma windykacyjna oddaje sprawę to sądu ustala się to na pierwszej rozprawie warunki spłaty są podawane dłużnika zarobki i środki takiej osoby wszelkie źródła zarobku oczywiście legalne tylko są brane pod uwagę.

Do tego sąd wyznacza biegłego do sprawdzenia wiarygodności źródeł finansowych takiej osoby.

Następnie sąd na podstawie danych wyznacza komornika i tam od całości kwoty zadłużenia jest ustalona kwota do poboru.

Komornik dostaje nakaz zajęcia środków na koncie bankowym z określoną kwotą jest sądownie w nakazie i zabiera ustalony % z tej sumy nałożonej na dłużnika.

Musza każdemu zostawić środki do życia każde zajecie komornicze jest z innego tytułu i każde jest wyznaczane przez sąd.

Ale wszystkiego nie mogą zabierać.
Oby tak było bo ten "konsultant" to mnie załamał mówiąc ze ta kwota wolna to teoretyczne 🫣 ale w necie zerkalam i tam tez widziałam ze złodziej może 100% zająć ... Oby nie 🙄
Musisz wysłać pismo do swojego komornika lub do wszystkich jeśli masz kilku o zwolnienie 1 konkretnego konta do kwoty ustawowej 2600 z zajęcia i na to konkretne konto wypłacać.

znajoma_nieznajoma
Posty: 33

Post autor: znajoma_nieznajoma » pn mar 13, 2023 3:43 am

Boombastic pisze:
pt mar 10, 2023 9:13 am
Nowe info


Witam,
Wypłaty i weryfikacja tożsamości dla transmitujących.

Jak zapewne wiecie w serwisie od pewnego czasu została wstrzymana możliwość zlecania wypłat żetonów. Mamy dobre wieści - uporaliśmy się z wszystkimi problemami i te ruszają niebawem (o tym poniżej). Wypłaty zleconych wcześniej przelewów zostały wznowione i systematycznie są realizowane wszystkie przelewy „oczekujące na realizację”. Wypłaty wszystkich zaległych zgłoszeń zostaną zakończone do 14.03.2023. Następnie zostanie aktywowane zlecanie NOWYCH wypłat żetonów.

Aby jednak zapewnić stabilność w wypłatach żetonów musieliśmy zaktualizować procedury aby dostosować się do najnowszych wymagań stawianych przez instytucje finansowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o pełną zgodność z zapisami o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i handlu ludźmi. Te wymagają od nas pewnych zmian w działaniu serwisu i jedną z tych rzeczy jest właśnie weryfikacja tożsamości.

Jak będzie wyglądać weryfikacja tożsamości?

Cały proces jest bardzo prosty i co najważniejsze jednorazowy. Składa się on z trzech kroków:

1. Konieczne będzie wgranie skanu dokumentu tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Ważne by dokument był wyraźny i było dobrze widoczne Wasze zdjęcie.

2. W drugim kroku zostaną zweryfikowane dane z systemu bankowego. Dzięki temu będziemy w stanie potwierdzić, że konto bankowe, na które będą wysyłane wypłaty należy do danego Wykonawcy.

3. Ostatnim krokiem jest upewnienie się, że dokumenty faktycznie należą do Wykonawcy. Tutaj wystarczy uruchomić transmisję publiczną i po prostu poczekać na moderatora, który wyśle zaproszenie na specjalną prywatną sesję. Jeżeli wszystko będzie w porządku, można zlecać swoje wypłaty.

Aby uniknąć niepotrzebnych stresów podajemy listę rzeczy, o których należy pamiętać:
- konto bankowe musi bezwzględnie należeć do Wykonawcy. Nie możemy to być rachunek należący do osób trzecich.
- zdjęcia dowodów/paszportów muszą być wyraźne. Musimy być w stanie także rozpoznać twarz transmitującego. Żadna część dokumentu nie może być też zasłonięta, prześwietlona ani zabrudzona. Zdjęcie można wykonać telefonem albo zeskanować w skanerze.
- ostatni krok wymaga obecności Moderatora. Wystarczy uruchomić transmisję publiczną, a ten się sam pojawi. W zależności od godziny i ilości pracy może to jednak chwilę potrwać.

Jeżeli coś się nie powiedzie, np. wgranie dokumentu czy autoryzacja w banku - spokojnie. Dajcie znać Moderatorowi o zaistniałym problemie, lub piszcie na bok@showup.tv

A co z wypłatami?

W najbliższych tygodniach, od 15.03 możliwe będzie realizowanie wypłaty poprzez zwykły przelew.

Docelowo wypłaty będą realizowane poprzez usługę naszego nowego partnera PayReedem .

Da to czas by zapoznać się z nowym systemem (do czego zachęcamy).

Co do samego PayReedem - jest system, który umożliwia otrzymywanie i wysyłanie środków poprzez tzw. ecardy. Wykonawca otrzyma wirtualną kartę ze środkami, które natychmiast zasilą jego portfel w usłudze PayReedem . Proces jest bardzo prosty. PayReedem pozwoli nie tylko na szybkie wypłaty żetonów na konto bankowe, ale także np. portfel kryptowalutowy. Wypłaty mogą być dokonywane także na konta bankowe w innych krajach. W ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się także opcja uzyskania imiennej karty kredytowej VISA/Mastercard, którą będzie można płacić w np. sklepie, lub wypłacać środki z bankomatu.

PayReedem ze swojej strony zobowiązał się do uruchomienia specjalnej infolinii w języku Polskim. Polskojęzyczna wersja strony również pojawi się do kilku dni.

O PayReedem możecie dowiedzieć się więcej z ich strony: https://payredeem.com


skąd jest to nowe info? ja go nie mam :)

Kewin2115
Posty: 8

Post autor: Kewin2115 » pn mar 13, 2023 7:37 am

I gdzie to zdjęcie dowodu wysłać? można już robić tą weryfikacje czy trzeba czekać do otwarcia panelu wypłat?

Niki_Red
Posty: 8

Post autor: Niki_Red » pn mar 13, 2023 10:46 am

Dziewczyny jeśli macie komornika , jest kwota wolna od zajecia na dzien obecny jest 2617 zł każda nadwyżke może komornik zabrać ,kwota wolna od zajecia przysługuje tylko wtedy jeśli nie macie zobowiazan alimentacyjnych albo długów np z tytułu własnej działaności gospodarczej , jeśli takie posiadacie kwota wolna od zajęcia niestety nie obejmuje .

Wonder_BOOM
Posty: 23

Post autor: Wonder_BOOM » pn mar 13, 2023 12:53 pm

Cash_Lola pisze:
ndz mar 12, 2023 12:42 pm
Wonder_BOOM pisze:
sob mar 11, 2023 9:48 pm
GORYL pisze:
sob mar 11, 2023 9:34 pm


Nie no nie może cię zostawić bez środków na życie , żadne prawo RP na to nie pozwala.

W Polsce nawet takie instytucje KRUS czy ZUS UFG czy Urząd Skarbowy nie mogą zajmować wszystkiego czyli 100%. jeszcze masz życie jedzenie leki jeśli przestawisz dokumenty lekarskie to mogą zabierać jeszcze mniej.
Bo każde zadłużenie idzie przez biuro windykacyjne i oni zakładają sprawę cywilna jeśli dojdzie do z lekceważenia wezwania windykatora bo on wysyła trzy pisma i jeśli dłużnik na nie nie odpowie i je oleje.
To firma windykacyjna oddaje sprawę to sądu ustala się to na pierwszej rozprawie warunki spłaty są podawane dłużnika zarobki i środki takiej osoby wszelkie źródła zarobku oczywiście legalne tylko są brane pod uwagę.

Do tego sąd wyznacza biegłego do sprawdzenia wiarygodności źródeł finansowych takiej osoby.

Następnie sąd na podstawie danych wyznacza komornika i tam od całości kwoty zadłużenia jest ustalona kwota do poboru.

Komornik dostaje nakaz zajęcia środków na koncie bankowym z określoną kwotą jest sądownie w nakazie i zabiera ustalony % z tej sumy nałożonej na dłużnika.

Musza każdemu zostawić środki do życia każde zajecie komornicze jest z innego tytułu i każde jest wyznaczane przez sąd.

Ale wszystkiego nie mogą zabierać.
Oby tak było bo ten "konsultant" to mnie załamał mówiąc ze ta kwota wolna to teoretyczne 🫣 ale w necie zerkalam i tam tez widziałam ze złodziej może 100% zająć ... Oby nie 🙄
Musisz wysłać pismo do swojego komornika lub do wszystkich jeśli masz kilku o zwolnienie 1 konkretnego konta do kwoty ustawowej 2600 z zajęcia i na to konkretne konto wypłacać.
O dziękuje za podpowiedzi to wydaje mi się najlepsza opcja bo ja to jestem ciemna w tym 🫣😉

wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Post autor: wszystkowidze » pn mar 13, 2023 7:34 pm

W przypadku pytań oraz wątpliwości odsyłamy do tematu: viewtopic.php?f=37&t=12762

RenaSexy
Posty: 37

Post autor: RenaSexy » śr mar 15, 2023 1:34 pm

Dzień dobry!JAK BĘDĄ OPŁACANE NIE POLSKIE MODELKI?nie jestem z Rosji !CZY MOŻESZ DOSTARCZYĆ MODELE Z ZAGRANICY, STARY SYSTEM WYPŁAT!
Ostatnio zmieniony śr mar 15, 2023 1:46 pm przez RenaSexy, łącznie zmieniany 1 raz.

Wonder_BOOM
Posty: 23

Post autor: Wonder_BOOM » śr mar 15, 2023 1:43 pm

Mam takie pytanko co w sytuacji "par" jeśli czasem transmisje są solo a czasem wspólne to jak z weryfikacja i kontem ? Bo teoretycznie "profil" jest na dwie osoby wiec jak podać jedno konto w dwuch weryfikacjach ? Jeśli występy robię z chłopakiem i czasem osobno to jego konto nie pasuje do mnie i na odwrót ... Co w takim przypadku?🤔

ODPOWIEDZ