Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowe info - ruszają wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
SexyProjektantka
Posty: 1

Re: Nowe info - ruszają wypłaty

Post autor: SexyProjektantka » sob mar 11, 2023 8:48 am

To od kiedy rusza ta weryfikacja? Od 15.03 wraz z uruchomieniem wyplat?

ciasna_czikita
Posty: 47

Post autor: ciasna_czikita » sob mar 11, 2023 9:03 am

CierpieniaMlodegoWertera pisze:
sob mar 11, 2023 2:16 am
ciasna_czikita pisze:
sob mar 11, 2023 12:11 am
Dokładnie tak jest jak piszesz i jeszcze wyciągi miesięczne z konta chcą....inaczej nie wypłacisz kasy...
To się tyczy tej opcji na kartę czy ogólnie do wypłat na konto bankowe?

Niestety ogólnie wypłat i to nie jest bujda.
Wszystko u nich na stronie jest napisane, można sobie sprawdzić i przetłumaczyć :///

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » sob mar 11, 2023 11:56 am

ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 11:24 pm
Fajnie,że su skasowało cały mój post dotyczący red edeem.
W którym podawałam same prawdziwe informacje wzięte z oficjalnej strony...
Też mnie dziwi, że zostało to skasowane,przecież napisałaś tylko prawdę.Ja również wszystko sobie przetłumaczyłam i faktycznie jest tak jak pisałaś.Ja osobiście jestem na NIE ale to już każdy sam musi wiedzieć .

Wonder_BOOM
Posty: 23

Post autor: Wonder_BOOM » sob mar 11, 2023 1:21 pm

piotr69FOX pisze:
sob mar 11, 2023 7:02 am
a jak wygląda kwestia komornika i wypłaty z showup skoro juz każa podać bezwzglednie konto osoby nadającej . Czy komornik może zajać całość srodków ?Nikt tu nie pisze o tym ....
Tez chciała bym to wiedzieć....

Wonder_BOOM
Posty: 23

Post autor: Wonder_BOOM » sob mar 11, 2023 1:28 pm

ciasna_czikita pisze:
sob mar 11, 2023 12:11 am
Dokładnie tak jest jak piszesz i jeszcze wyciągi miesięczne z konta chcą....inaczej nie wypłacisz kasy...
Czyli podsumowywujac to jest lipa i trzeba iść na inna stronę dobrze to rozumiem? Szkoda bo lubilam su myslalam ze zostanie jednym z fajniejszych portali dla dziewczyn bo od wielu lat zawsze byłam "wierna" SU .. :/

Angelika11
Posty: 10

Post autor: Angelika11 » sob mar 11, 2023 1:46 pm

GORYL pisze:
pt mar 10, 2023 2:47 pm
ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 2:08 pm
autor: Mloda_Ona » pt mar 10, 2023 1:51 pm

20 Euro prowizji przy wypłacie :D no niezła prowizja :O nie wiem czy 20 przy wypłacie 300 euro czy opłata jest stała:D

https://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131796-cashout-step-by-step


Haha śmiechu warte, mam jednak nadzieję, że stary system wypłat zostanie i będzie można wybrać, bo ja wolę poczekać sobie tydzień niż płacić "karę" za zarobione przeze mnie pieniądze bo tak to wygląda.
Spokojnie jeszcze będzie stara forma płatności zostaje to nie musicie się martwić a cieszyć że będzie 14 marca rusza panel wypłat odblokujęcie sobie środki na życie, na opłaty itd.
Nie zakładajcie najgorszego scenariusza weryfikacja będzie formalna co już administracja informowała w komunikatach.
Wy odrazu szukacie złego na początku nikt tego nie zna i wiadomo że adminstaror nie zmusi was wszystkich do nowego systemu płatności.
To będzie do wyboru kto chce to z tego korzysta kto nie chce będzie miał możliwość wypłacania starym operatorem płatności.
Moim zdaniem powiniscie przygotować się na 15 marca dowód osobisty jakiś dokument z banku np może to być na telefonie screen lub zalogować się do banku na apce i tam jest podane wszystko.
To że nr konta i dane z dowodu osobistego są te same co osoba wypłacająca i tyle moderacja nie będzie was trzepać jak celnik na przejściu granicznym godzinami i rozbierał was do gaci a może bez gaci.😛
Weryfikacja będzie formalna moderator wszystko wam na początku wyjaśni na takim priv co trzeba przedstawić.
Dzień dobry.
To jak od dziś zacznę nadawać i uzbieram 10000 żet do 14 marca, to będę mogła tego 14-go zrobić zlecenie wypłaty na starych zasadach ?

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » sob mar 11, 2023 1:55 pm

Wonder_BOOM pisze:
sob mar 11, 2023 1:21 pm
piotr69FOX pisze:
sob mar 11, 2023 7:02 am
a jak wygląda kwestia komornika i wypłaty z showup skoro juz każa podać bezwzglednie konto osoby nadającej . Czy komornik może zajać całość srodków ?Nikt tu nie pisze o tym ....
Tez chciała bym to wiedzieć....
Komornik zabierze całość. Jeśli masz zablokowane konto.

Ogólnie miałobyc lepiej a wyszła kupa. Taki fetysz....

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » sob mar 11, 2023 1:58 pm

Angelika11 pisze:
sob mar 11, 2023 1:46 pm
GORYL pisze:
pt mar 10, 2023 2:47 pm
ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 2:08 pm
autor: Mloda_Ona » pt mar 10, 2023 1:51 pm

20 Euro prowizji przy wypłacie :D no niezła prowizja :O nie wiem czy 20 przy wypłacie 300 euro czy opłata jest stała:D

https://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131796-cashout-step-by-step


Haha śmiechu warte, mam jednak nadzieję, że stary system wypłat zostanie i będzie można wybrać, bo ja wolę poczekać sobie tydzień niż płacić "karę" za zarobione przeze mnie pieniądze bo tak to wygląda.
Spokojnie jeszcze będzie stara forma płatności zostaje to nie musicie się martwić a cieszyć że będzie 14 marca rusza panel wypłat odblokujęcie sobie środki na życie, na opłaty itd.
Nie zakładajcie najgorszego scenariusza weryfikacja będzie formalna co już administracja informowała w komunikatach.
Wy odrazu szukacie złego na początku nikt tego nie zna i wiadomo że adminstaror nie zmusi was wszystkich do nowego systemu płatności.
To będzie do wyboru kto chce to z tego korzysta kto nie chce będzie miał możliwość wypłacania starym operatorem płatności.
Moim zdaniem powiniscie przygotować się na 15 marca dowód osobisty jakiś dokument z banku np może to być na telefonie screen lub zalogować się do banku na apce i tam jest podane wszystko.
To że nr konta i dane z dowodu osobistego są te same co osoba wypłacająca i tyle moderacja nie będzie was trzepać jak celnik na przejściu granicznym godzinami i rozbierał was do gaci a może bez gaci.😛
Weryfikacja będzie formalna moderator wszystko wam na początku wyjaśni na takim priv co trzeba przedstawić.
Dzień dobry.
To jak od dziś zacznę nadawać i uzbieram 10000 żet do 14 marca, to będę mogła tego 14-go zrobić zlecenie wypłaty na starych zasadach ?
Nie, ja czekam już drugi miesiąc na wypłatę zebranych zetonow . Teraz wyplacali ludziom kasę zebrana w styczniu. Później panel został zablokowany. Nowe zlecenia będą na nowych zasadach.

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » sob mar 11, 2023 2:00 pm

Ogólnie to chyba tego nie zrozumiałam. Do tej pory wyglądało to tak, wpisywany był nr konta i robiłam zlecenie bezposrednio do swojego banku. Teraz będzie tak robie zlecenie do systemu a później do banku?

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » sob mar 11, 2023 3:13 pm

gwiazda pisze:
sob mar 11, 2023 2:00 pm
Ogólnie to chyba tego nie zrozumiałam. Do tej pory wyglądało to tak, wpisywany był nr konta i robiłam zlecenie bezposrednio do swojego banku. Teraz będzie tak robie zlecenie do systemu a później do banku?
Na razie maja jeszcze być realizowane przelewy na starych zasadach. To raz…
Dwa… Jeśli będziesz zlecać przez Redeem to masz racje…najpierw zlecenie z Su do Redeem, później z Redeem do Twojego banku LUB jeśli będzie dedykowana karta to po prostu możesz jej wszędzie używać.
W sumie nie jest do końca jasne czy su docelowo wycofa się z tradycyjnej opcji i zostawi wyłącznie Redeem…tak bym rozumiał ich komunikat.

ODPOWIEDZ