Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowe info - ruszają wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
ciasna_czikita
Posty: 47

Re: Nowe info - ruszają wypłaty

Post autor: ciasna_czikita » pt mar 10, 2023 2:08 pm

autor: Mloda_Ona » pt mar 10, 2023 1:51 pm

20 Euro prowizji przy wypłacie :D no niezła prowizja :O nie wiem czy 20 przy wypłacie 300 euro czy opłata jest stała:D

https://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131796-cashout-step-by-step


Haha śmiechu warte, mam jednak nadzieję, że stary system wypłat zostanie i będzie można wybrać, bo ja wolę poczekać sobie tydzień niż płacić "karę" za zarobione przeze mnie pieniądze bo tak to wygląda.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 10, 2023 2:47 pm

ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 2:08 pm
autor: Mloda_Ona » pt mar 10, 2023 1:51 pm

20 Euro prowizji przy wypłacie :D no niezła prowizja :O nie wiem czy 20 przy wypłacie 300 euro czy opłata jest stała:D

https://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131796-cashout-step-by-step


Haha śmiechu warte, mam jednak nadzieję, że stary system wypłat zostanie i będzie można wybrać, bo ja wolę poczekać sobie tydzień niż płacić "karę" za zarobione przeze mnie pieniądze bo tak to wygląda.
Spokojnie jeszcze będzie stara forma płatności zostaje to nie musicie się martwić a cieszyć że będzie 14 marca rusza panel wypłat odblokujęcie sobie środki na życie, na opłaty itd.
Nie zakładajcie najgorszego scenariusza weryfikacja będzie formalna co już administracja informowała w komunikatach.
Wy odrazu szukacie złego na początku nikt tego nie zna i wiadomo że adminstaror nie zmusi was wszystkich do nowego systemu płatności.
To będzie do wyboru kto chce to z tego korzysta kto nie chce będzie miał możliwość wypłacania starym operatorem płatności.
Moim zdaniem powiniscie przygotować się na 15 marca dowód osobisty jakiś dokument z banku np może to być na telefonie screen lub zalogować się do banku na apce i tam jest podane wszystko.
To że nr konta i dane z dowodu osobistego są te same co osoba wypłacająca i tyle moderacja nie będzie was trzepać jak celnik na przejściu granicznym godzinami i rozbierał was do gaci a może bez gaci.😛
Weryfikacja będzie formalna moderator wszystko wam na początku wyjaśni na takim priv co trzeba przedstawić.

kotenok25
Posty: 4

Post autor: kotenok25 » pt mar 10, 2023 2:55 pm

Wyjdź z problemu. Na moim pokazie to nie jest mój numer banku, ale jest to numer gwiazdy. Bo ja jestem z Ukrainy, a on ma konto w Polsce

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 10, 2023 3:11 pm

kotenok25 pisze:
pt mar 10, 2023 2:55 pm
Wyjdź z problemu. Na moim pokazie to nie jest mój numer banku, ale jest to numer gwiazdy. Bo ja jestem z Ukrainy, a on ma konto w Polsce
To już każda z was ustala osobiście z moderatorem na priv weryfikacja.
No tak ma tu nie jedna dziewczyna która nie jest z pochodzenia Polką.
Administrator wie o tym co się dzieje w Ukrainie itd i każda z was odbędzie te weryfikację.

kotenok25
Posty: 4

Post autor: kotenok25 » pt mar 10, 2023 3:19 pm

Dziękuję za odpowiedź. nadzieję na lojalność administracji

ciasna_czikita
Posty: 47

Post autor: ciasna_czikita » pt mar 10, 2023 11:24 pm

Fajnie,że su skasowało cały mój post dotyczący red edeem.
W którym podawałam same prawdziwe informacje wzięte z oficjalnej strony...

emjot18ipol
Posty: 1

Post autor: emjot18ipol » pt mar 10, 2023 11:37 pm

20€ prowizji przy wypłacie 300 €? Dodatkowo 10 dni czekania na przelew i fatalne opinie użytkowników, którzy czekają kilka miesięcy na pieniądze. Niezłe usprawnienie dla użytkowniczek 🤣

ciasna_czikita
Posty: 47

Post autor: ciasna_czikita » sob mar 11, 2023 12:11 am

Dokładnie tak jest jak piszesz i jeszcze wyciągi miesięczne z konta chcą....inaczej nie wypłacisz kasy...

CierpieniaMlodegoWertera
Posty: 7

Post autor: CierpieniaMlodegoWertera » sob mar 11, 2023 2:16 am

ciasna_czikita pisze:
sob mar 11, 2023 12:11 am
Dokładnie tak jest jak piszesz i jeszcze wyciągi miesięczne z konta chcą....inaczej nie wypłacisz kasy...
To się tyczy tej opcji na kartę czy ogólnie do wypłat na konto bankowe?

piotr69FOX
Posty: 1

Post autor: piotr69FOX » sob mar 11, 2023 7:02 am

a jak wygląda kwestia komornika i wypłaty z showup skoro juz każa podać bezwzglednie konto osoby nadającej . Czy komornik może zajać całość srodków ?Nikt tu nie pisze o tym ....

ODPOWIEDZ