Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

!!! Dostałam przelew !!!

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Sexsukotek
Posty: 22

Re: !!! Dostałam przelew !!!

Post autor: Sexsukotek » czw mar 02, 2023 2:08 pm

Amelka91 pisze:
śr mar 01, 2023 12:58 pm
Przed chwileczką wreszcie dostałam przelew który został zlecony 5 stycznia!
To bardzo dziwne skoro konto masz zarejestrowane od 23 stycznia. Dobra ściema.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw mar 02, 2023 2:28 pm

Sexsukotek pisze:
czw mar 02, 2023 2:08 pm
Amelka91 pisze:
śr mar 01, 2023 12:58 pm
Przed chwileczką wreszcie dostałam przelew który został zlecony 5 stycznia!
To bardzo dziwne skoro konto masz zarejestrowane od 23 stycznia. Dobra ściema.
Tak dostało paręnaście osób przelew od samego rana w poniedziałek były środki wypłacane.
Pan czy pani ście-ma za jaki dzień oczekuje przelewu?
Lać wodę ty może potrafisz zakładasz konto sobie po to by hejtować szydzić sobie z ludzi co otrzymały przelewy.
Żadna z tych osób i to jest chyba oczywiste nie musi nic udowadniać.
Przelewy dostały osoby od poniedziałku do wtorku i środy i to jest wasz problem że wy w to nie wierzycie.
Część z osób znam parę lat z showup i odrazu rano dostałem SMS o wypłacaniu.
Pierwsze przelewy były krutko przed 9 już miały pierwsze pieniądze.
I to był 5 stycznia to były pierwsze zlecone ostatnie osoby dostały do 18 godz pieniądze.
Radzę sobie poczytać też drugie forum showup i to dokładnie.
Ja parę osób znam tutaj od paru lat i odrazu to zweryfikowałem z resztą osób co napisały SMS że dostały przelew.

Sciema lepszego niku nie mogłaś zrobić ale tu wszystko jest pod kontrolą administracji która tak oczerniasz o kłamstwo.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw mar 02, 2023 2:39 pm

Skoro ja ci pisze kobieto dostali to nie siej zamentu.
Ja mam 1000% 😛 potwierdzone na SMS od kobiet.
Ty nie dostałaś to dostaniesz tyle w temacie.

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » czw mar 02, 2023 2:45 pm

Dokładnie GORYL ma rację!Wy nie macie co robić,najlepiej siedzieć i siać zamęt,Weźcie się do roboty !Hehe

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » czw mar 02, 2023 2:54 pm

Sexsukotek pisze:
czw mar 02, 2023 2:08 pm
Amelka91 pisze:
śr mar 01, 2023 12:58 pm
Przed chwileczką wreszcie dostałam przelew który został zlecony 5 stycznia!
To bardzo dziwne skoro konto masz zarejestrowane od 23 stycznia. Dobra ściema.
Amelka to weteranka SU :), jest prawie od początku, wiec 2012 albo 2013 rok. Ja widzę na swoim koncie, że też jestem tu niby od 2019 a w rzeczywistości jestem od końca 2012 roku. Widok późniejszego roku rejestracji wynika z faktu pierwszego logowania się na forum, u niej 23 styczeń a u mnie 2019 rok.

Adriana
Posty: 16

Post autor: Adriana » czw mar 02, 2023 2:59 pm

Jestem tą kobietą, która w poniedziałek zrobiła parogodzinną transmisję , ale na kamerce mnie wcale nie było . Były obrazy na ścianie i zegar. W opisie miałam, że ... nie pamiętam dokłądnie , ale coś , że debi..i transmitują, a od 2 m-cy kasy nie dostają
We wtorek , być może dzieki mnie i tej transmisji, ruszyły wypłaty.
We wtorek napisałam tutaj, że uwierzę w to, gdy zobaczę pieniądze na włąsnym koncie.
W środę czyli wczoraj uwierzyłam , ok. 15:00 pieniądze były, ale tylko z 5-go stycznia. Z 15-go styczniajeszcze nie .

Przelewy oczekujące na realizację
wartość data zlecenia
10057 żet. | 1005.7 PLN 2023-01-15 19:28:40

Przelewy zrealizowane
wartość data realizacji
10005 żet. | 1000.5 PLN 2023-03-01 08:05:53

Ja miałam dwa przelewy tylko do zrealizowania, bo jak Su przestało wypłacać tak i ja przesłam wchodzić na kamerki .
Zastanawiam się czy już wejść czy nie. Nie mam pewności czy u wszystko wszystkim wypłaci, czy może tylko chce nas pełechtać wysyłając każdemu po jednym przelewie byście nadal nadawały i by kasa im wciąż wpływała.
Ostatnio zmieniony czw mar 02, 2023 3:05 pm przez Adriana, łącznie zmieniany 1 raz.

Adriana
Posty: 16

Post autor: Adriana » czw mar 02, 2023 3:03 pm

Adriana pisze:
czw mar 02, 2023 2:59 pm
Jestem tą kobietą, która w poniedziałek zrobiła parogodzinną transmisję , ale na kamerce mnie wcale nie było . Były obrazy na ścianie i zegar. W opisie miałam, że ... nie pamiętam dokłądnie , ale coś , że debi..i transmitują, a od 2 m-cy kasy nie dostają
We wtorek , być może dzieki mnie i tej transmisji, ruszyły wypłaty.
We wtorek napisałam tutaj, że uwierzę w to, gdy zobaczę pieniądze na włąsnym koncie.
W środę czyli wczoraj uwierzyłam , ok. 15:00 pieniądze były, ale tylko z 5-go lutego. Z 15-go lutego jeszcze nie .

Przelewy oczekujące na realizację
wartość data zlecenia
10057 żet. | 1005.7 PLN 2023-01-15 19:28:40

Przelewy zrealizowane
wartość data realizacji
10005 żet. | 1000.5 PLN 2023-03-01 08:05:53

Ja miałam dwa przelewy tylko do zrealizowania, bo jak Su przestało wypłacać tak i ja przesłam wchodzić na kamerki .
Zastanawiam się czy już wejść czy nie. Nie mam pewności czy u wszystko wszystkim wypłaci, czy może tylko chce nas pełechtać wysyłając każdemu po jednym przelewie byście nadal nadawały i by kasa im wciąż wpływała.
Dodam, że na Su jestem od 2016r. , ale rzadko wchodziłam, tylko gdy miałam cel, by coś kupić/zrobić np. rasowego psa, wyjazd na wakacje, kupno antyków. Swoje konto zlikwidowałam w grudniu, ale założyłam nowe z inną nazwą . Z tego co teraz piszę nadawałam raz w poniedziałek , ale nie było mnie na kamerce. Założyłam je, bo to założone w grudniu mam tu zbanowane po tym jak Goryl wciąż mi groził i moje posty tutaj usuwał ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw mar 02, 2023 3:08 pm

Adriana pisze:
czw mar 02, 2023 3:03 pm
Adriana pisze:
czw mar 02, 2023 2:59 pm
Jestem tą kobietą, która w poniedziałek zrobiła parogodzinną transmisję , ale na kamerce mnie wcale nie było . Były obrazy na ścianie i zegar. W opisie miałam, że ... nie pamiętam dokłądnie , ale coś , że debi..i transmitują, a od 2 m-cy kasy nie dostają
We wtorek , być może dzieki mnie i tej transmisji, ruszyły wypłaty.
We wtorek napisałam tutaj, że uwierzę w to, gdy zobaczę pieniądze na włąsnym koncie.
W środę czyli wczoraj uwierzyłam , ok. 15:00 pieniądze były, ale tylko z 5-go lutego. Z 15-go lutego jeszcze nie .

Przelewy oczekujące na realizację
wartość data zlecenia
10057 żet. | 1005.7 PLN 2023-01-15 19:28:40

Przelewy zrealizowane
wartość data realizacji
10005 żet. | 1000.5 PLN 2023-03-01 08:05:53

Ja miałam dwa przelewy tylko do zrealizowania, bo jak Su przestało wypłacać tak i ja przesłam wchodzić na kamerki .
Zastanawiam się czy już wejść czy nie. Nie mam pewności czy u wszystko wszystkim wypłaci, czy może tylko chce nas pełechtać wysyłając każdemu po jednym przelewie byście nadal nadawały i by kasa im wciąż wpływała.
Dodam, że na Su jestem od 2016r. , ale rzadko wchodziłam, tylko gdy miałam cel, by coś kupić/zrobić np. rasowego psa, wyjazd na wakacje, kupno antyków. Swoje konto zlikwidowałam w grudniu, ale założyłam nowe z inną nazwą . Z tego co teraz piszę nadawałam raz w poniedziałek , ale nie było mnie na kamerce. Założyłam je, bo to założone w grudniu mam tu zbanowane po tym jak Goryl wciąż mi groził i moje posty tutaj usuwał ;)
To po ściągnięciu blokady która była czasowa bądź grzeczna 🤗 nie dobry ten 🦍

cleo86
Posty: 21

Post autor: cleo86 » czw mar 02, 2023 3:18 pm

to kiedy w końcu ruszy coś po staremu? bo 2 tyg mijają jutro

Adriana
Posty: 16

Post autor: Adriana » czw mar 02, 2023 3:23 pm

cleo86 pisze:
czw mar 02, 2023 3:18 pm
to kiedy w końcu ruszy coś po staremu? bo 2 tyg mijają jutro
Jawczoraj ,, metodą po staremu " otrzymałam tylko jedną wpłątę z 5 stycznia.
Czekam jeszcze na tą z 15 stycznia , która też powinna być wypłacona ,, po staremu "
Po nowemu nic nie będę miała, bo się wqrwiłam i więcej nie nadawałam.

ODPOWIEDZ