Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Przelewy zrealizowane su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
30missss
Posty: 7

Przelewy zrealizowane su

Post autor: 30missss » czw lip 04, 2019 7:52 pm

Hejka dziewczyny!
Mam taki problem: moje przelewy były zrealizowane 24.06 i 26.06, ale na żadnym koncie nadal nie otrzymałam. Czy ktoś jeszcze tak ma?

tomoxx1
Posty: 56

Post autor: tomoxx1 » pt lip 05, 2019 8:21 am

jak masz w zrealizowanych 24 i 26 to do nich pisz, gdzieś się zagubiły po drodze, jakbyś nawet Ty zlecała te wypłaty w tych dniach, to ten z 24 powinnaś mieć w środę a ten z 26 dziś. Ale skoro piszesz że to oni w tych dniach je zrealizowali to coś jest nie tak. Pisz niech Ci powiedzą na jakie konto wysłali, ew pokazali potwierdzenie (choć wątpię czy praktykują takie działania), tak czy inaczej musisz tych pieniędzy poszukać bo gdzieś po drodze się zapodziały.

30missss
Posty: 7

Post autor: 30missss » pt lip 05, 2019 11:27 am

tomoxx1 pisze:
pt lip 05, 2019 8:21 am
jak masz w zrealizowanych 24 i 26 to do nich pisz, gdzieś się zagubiły po drodze, jakbyś nawet Ty zlecała te wypłaty w tych dniach, to ten z 24 powinnaś mieć w środę a ten z 26 dziś. Ale skoro piszesz że to oni w tych dniach je zrealizowali to coś jest nie tak. Pisz niech Ci powiedzą na jakie konto wysłali, ew pokazali potwierdzenie (choć wątpię czy praktykują takie działania), tak czy inaczej musisz tych pieniędzy poszukać bo gdzieś po drodze się zapodziały.
No właśnie pisze, i ostatnio napisałam, zeby powiedzieli na jakie konto trafiły te pieniądze, ale cisza. Bo chyba coś naprawdę jest nie tak i się boje, ze nie dostanę wgl :(

tomoxx1
Posty: 56

Post autor: tomoxx1 » pt lip 05, 2019 12:01 pm

o to się nie martw, dostać to dostaniesz, pieniądze nie giną :)

Napisz do nich maila i podaj takie informacje
Datę zlecenia przez Ciebie wypłaty (jak pamiętasz)
Daty zrealizowania przez SU (to masz w profilu )
Imię Nazwisko na jakie zlecałaś wypłatę
Nr konta na jaki zlecałaś
Podaj im też stary nr konta na jaki zlecałaś wypłatę
Poproś o potwierdzenie przesłanych środków
Inne przelewy przychodziły na konto bez problemu ?
Nie masz np nowego banku i nowego konta ?

Jak to wszystko im wyślesz to szybciej CI ogarną odpowiedź, podasz im wszystko na tacy i nie będą musieli sami tego szukać.

ODPOWIEDZ