Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zwrot zetonow

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
AnalHeading
Posty: 1

Zwrot zetonow

Post autor: AnalHeading » pn sie 22, 2022 10:51 pm

Siema, strona dzisiaj tnie cholernie naprawde. DOlaczylem do grupy za 100 zet i praktycznie nie dalo sie tego ogladac i to nie tylko ja, sama modelka mowi ze nie moze nic zrobic i na czacie ludzie mowili ze tez tnie. Nie bylo orgazmu bo zacielo chwile po czasie i juz zakonczylo trans i nie dalo sie wrocic. Zrobcie cos z tymi serwerami bo trzepiecie potezny hajs na tym a zero inwestycji.

AlexCalvinNapalony
Posty: 1

Post autor: AlexCalvinNapalony » pt paź 14, 2022 10:07 am

Witam to nie jest ten Showup.tv jak kiedys teraz oni robią problemy z wytpłatami anulują i blokują wiadomości na transmisjach widać że coraz mniej tu ludzi jest na tym portalu coraz wiecej osób ma dosyć co robi moderator chyba bierze pieniądze dla siebie nie ma tu kompentetnej osoby blokują tylko ludzi!uważajcie trzeba zmienic portal a moderatora z tąd wykurzyć!!

Czupki2
Posty: 10

Post autor: Czupki2 » ndz paź 30, 2022 9:06 am

AnalHeading pisze:
pn sie 22, 2022 10:51 pm
Siema, strona dzisiaj tnie cholernie naprawde. DOlaczylem do grupy za 100 zet i praktycznie nie dalo sie tego ogladac i to nie tylko ja, sama modelka mowi ze nie moze nic zrobic i na czacie ludzie mowili ze tez tnie. Nie bylo orgazmu bo zacielo chwile po czasie i juz zakonczylo trans i nie dalo sie wrocic. Zrobcie cos z tymi serwerami bo trzepiecie potezny hajs na tym a zero inwestycji.

Czupki2
Posty: 10

Post autor: Czupki2 » ndz paź 30, 2022 9:16 am

AnalHeading pisze:
pn sie 22, 2022 10:51 pm
Siema, strona dzisiaj tnie cholernie naprawde. DOlaczylem do grupy za 100 zet i praktycznie nie dalo sie tego ogladac i to nie tylko ja, sama modelka mowi ze nie moze nic zrobic i na czacie ludzie mowili ze tez tnie. Nie bylo orgazmu bo zacielo chwile po czasie i juz zakonczylo trans i nie dalo sie wrocic. Zrobcie cos z tymi serwerami bo trzepiecie potezny hajs na tym a zero inwestycji.

Czupki2
Posty: 10

Post autor: Czupki2 » ndz paź 30, 2022 9:21 am

[size=50][/size]

ODPOWIEDZ