Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pieniądze znowu przepadły!

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Busty_Cindy
Posty: 12

Pieniądze znowu przepadły!

Post autor: Busty_Cindy » śr mar 30, 2022 9:28 am

Dzień dobry! Jak widzę, dziewczyny z Ukrainy znów mają problemy z płatnościami. Zapewne wszyscy już pisali, jak trudno jest teraz na Ukrainie. I że żaden polski bank nie chce otworzyć dla nas konta. Nie ma możliwości wyjazdu do Polski w celu otwarcia konta. Wyjazd nie wchodzi w grę, ani ze względów finansowych, ani z punktu widzenia bezpieczeństwa. Bardzo pomogła nam możliwość zbierania pieniędzy za pośrednictwem innych użytkowników.

Teraz jednak obsługa witryny ignoruje nas. Pieniądze przepadły. Obecnie nie mam już żadnych oszczędności. W moim rodzinnym mieście toczy się wojna. Nie mogę nawet kupić leków na leczenie moich rodziców. .

Tak piszą wszystkie polskie banki bez wyjątku, gdy próbujemy założyć konto przez Internet:
Dzień dobry,
cieszę się, że zainteresowało Pana konto w naszym banku.

Przykro mi, ale aktualnie nie ma możliwości założenia konta zdalnie jeżeli nie posiada Pan polskiego dokumentu tożsamości oraz polskiego numeru telefonu.

Dla obywateli Ukrainy proponujemy otwarcie Konta bez Granic.

Konto może Pan otworzyć w dowolnym oddziale naszego banku. Za prowadzenie konta nie pobieramy opłaty przez pierwsze 12 miesięcy.
Nie mamy i nie będziemy mieli możliwości wyjazdu do Polski. I, jak zwykle, jesteśmy ignorowani na stronie pomocy technicznej.
Ostatnio zmieniony śr mar 30, 2022 10:34 am przez Busty_Cindy, łącznie zmieniany 1 raz.

molodoy_papa
Posty: 2

Post autor: molodoy_papa » śr mar 30, 2022 10:13 am

wiele miast na Ukrainie jest teraz na skraju katastrofy humanitarnej, a podczas działań wojennych ukraińskim dziewczętom nie wypłacano pensji, być może jest to spowodowane prorosyjskim stanowiskiem administracji pokazowej. Osobiście znam dziewczynę, która ma dziecko, teraz są w piwnicy, nie ma pieniędzy na odżywki mleczne.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » śr mar 30, 2022 6:46 pm

Znajdź uczciwą polską dziewczynę, niech wypłaca na siebie i oddaje Twoją część Tobie.

ODPOWIEDZ