Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
CourtKay
Posty: 19

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: CourtKay » wt cze 25, 2019 1:11 pm

Vanessa20 pisze:
wt cze 25, 2019 1:04 pm

Spokojnie dziewczyny odpisali mi ze byly prace modernizacyjne w ich banku. Do 24h macie miec na kontach.
średnio w to wierze bo jak był cyrk w kwietniu to tez tak kłamali i pisali ze bank ze cos tam i podawali termin i go przesuwali
Ostatnio zmieniony wt cze 25, 2019 1:19 pm przez CourtKay, łącznie zmieniany 1 raz.

nobelium
Posty: 8

Post autor: nobelium » wt cze 25, 2019 1:12 pm

Problem może też leżeć po stronie banku, dotychczasowy podmiot korzystał z usług Millennium w Gdańsku, aktualny podmiot korzysta z BPS. Można to sprawdzić na stronie NBP: https://ewib.nbp.pl/

Niestety model biznesowy strony jest bardzo specyficzny i nie tylko otrzymują masę płatności, ale także wysyłają masę płatności do osób indywidualnych co może wzbudzić podejrzenie prania pieniędzy oraz ucieczki przed opodatkowaniem krajowym w dziale AML banku, tym bardziej przy spółce zagranicznej. Szczerze dziwi mnie to, że nie poszli do tej samej placówki w jakiej dotychczasowy podmiot prowadził swoje konto aby wyjaśnić że serwis zostaje przejęty i będzie prowadzony przez nowy podmiot na identycznych warunkach jak dotychczas.

Tym bardziej dziwny jest fakt, że usunęli możliwość wpłaty Bitcoin, zamiast rozszerzyć na inne kryptowaluty i tak samo umożliwić za ich pomocą wypłaty. Wiadomo, nie każdy jeszcze miał z nimi styczność, ale jest to bezpieczna możliwość transferu a giełd/kantorów internetowych, na których można je spieniężyć na konto jest od groma.

CourtKay
Posty: 19

Post autor: CourtKay » wt cze 25, 2019 1:19 pm

nobelium pisze:
wt cze 25, 2019 1:12 pm
Problem może też leżeć po stronie banku, dotychczasowy podmiot korzystał z usług Millennium w Gdańsku, aktualny podmiot korzysta z BPS. Można to sprawdzić na stronie NBP: https://ewib.nbp.pl/

Niestety model biznesowy strony jest bardzo specyficzny i nie tylko otrzymują masę płatności, ale także wysyłają masę płatności do osób indywidualnych co może wzbudzić podejrzenie prania pieniędzy oraz ucieczki przed opodatkowaniem krajowym w dziale AML banku, tym bardziej przy spółce zagranicznej. Szczerze dziwi mnie to, że nie poszli do tej samej placówki w jakiej dotychczasowy podmiot prowadził swoje konto aby wyjaśnić że serwis zostaje przejęty i będzie prowadzony przez nowy podmiot na identycznych warunkach jak dotychczas.

Tym bardziej dziwny jest fakt, że usunęli możliwość wpłaty Bitcoin, zamiast rozszerzyć na inne kryptowaluty i tak samo umożliwić za ich pomocą wypłaty. Wiadomo, nie każdy jeszcze miał z nimi styczność, ale jest to bezpieczna możliwość transferu a giełd/kantorów internetowych, na których można je spieniężyć na konto jest od groma.
czyli co? bo nie rozumiem przepraszam jestem za tępa

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » wt cze 25, 2019 1:21 pm

Witam,
Ze względu na prace modernizacyjne w banku przelew wyszedł później niż zwykle. Przelew powinien dojść w ciągu 24h.
pozdrawiam ja również dostałam odpowiedz

MokraMisia22
Posty: 29

Post autor: MokraMisia22 » wt cze 25, 2019 1:22 pm

Oni maja konto w Banku spoldzielczym. Wchodzilam na strone banku i probowalam sie dodzwonic do banku ale slysze tylko, ze nie ma takiego numeru.

Vanessa20
Posty: 15

Post autor: Vanessa20 » wt cze 25, 2019 1:24 pm

Potwierdzone info juz jedna dziewczyna ma na koncie forse.

KWIIIIATUSZEK
Posty: 3

Post autor: KWIIIIATUSZEK » wt cze 25, 2019 1:27 pm

Vanessa20 pisze:
wt cze 25, 2019 1:08 pm
A ma ktos nadal w oczekujących z weekendu?

Ja mam w oczekujących od 17.06.
....

MokraMisia22
Posty: 29

Post autor: MokraMisia22 » wt cze 25, 2019 1:30 pm

Dziewczyny sprobujcie wybrac numer do Banku spoldzielczego. Ja nie moge sie dodzwoinic.

KWIIIIATUSZEK
Posty: 3

Post autor: KWIIIIATUSZEK » wt cze 25, 2019 1:31 pm

No to życzę aby Wam Dziewczyny jak najszybciej pieniążki wpłynęły na konta:) U mnie najpierw muszą wogóle zrealizować aby miało co wpłynąć na to konto.. U mnie to sie trzymają tych 7 dni roboczych, masakra

nobelium
Posty: 8

Post autor: nobelium » wt cze 25, 2019 1:32 pm

CourtKay pisze:
wt cze 25, 2019 1:19 pm
czyli co? bo nie rozumiem przepraszam jestem za tępa
To tylko moje przypuszczenie, ale bank jak widzi "podejrzliwy" przepływ pieniędzy może tymczasowo zablokować konto do czasu przesłania im pełnej dokumentacji oraz sprawdzenia przez nich. Oby tak nie było bo to może trwać...

W swojej placówce banku "krzak" oni na pewno są największym klientem :lol:

ODPOWIEDZ