Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Odpowiedź Administracji Showup

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Re: Odpowiedź Administracji Showup

Post autor: GORYL » sob sty 21, 2023 12:36 pm

qminiarz pisze:
czw sty 19, 2023 6:53 pm
GORYL pisze:
czw sty 19, 2023 10:29 am
goto_hell_ pisze:
czw sty 19, 2023 4:40 am
a miało być kilka dni..
A kto ci to powiedział parę dni?
Ja pisałem od samego początku ile to będzie to mieliście mię za idiote że to jest wymyślone z palca.
Dziś w jakim kolwiek urzędzie nic nie załatwisz bo od 2tyg trwa a tu wchodzi w grę bardzo duża gotówka to pomyśl sama.
Nie GORYL, Ty pisales ze musza sie wyrobic przed 10, bo ludzkosc wyplaty wtedy dostaje xD a tu wychodzi ze pewnie nawet do 15 sie nie wyrobia xD
Raczej się wyrobią i to jest też niezależne od nich ile to potrwa.

marina777
Posty: 5

Post autor: marina777 » sob sty 21, 2023 2:22 pm

mavisy22 pisze:
sob sty 21, 2023 11:51 am
I understand that girls from Russia will no longer be able to work here ! I hope they will at least return the money they earned
Skąd ta informacja, że dziewczyny z Rosji nie będą mogły tu pracować?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » sob sty 21, 2023 4:37 pm

marina777 pisze:
sob sty 21, 2023 2:22 pm
mavisy22 pisze:
sob sty 21, 2023 11:51 am
I understand that girls from Russia will no longer be able to work here ! I hope they will at least return the money they earned
Skąd ta informacja, że dziewczyny z Rosji nie będą mogły tu pracować?
Po pierwsze portal jest otwarty dla wszystkich w czasie gdy zaczęła się wojna żadnego zakazu dla dziewczyn z Rosji czy Ukrainy i innych nacji nie widziałem.
Żadne zagraniczne portale kamerkowe też nie dały do tej pory zakazu pracy bo to Rosjanka a na chaturbate stripchat czy bonga pracuje bardzo dużo kobiet z Rosji Białorusi litwy Łotwy i Ukrainy.

marina777
Posty: 5

Post autor: marina777 » sob sty 21, 2023 6:01 pm

GORYL pisze:
sob sty 21, 2023 4:37 pm
marina777 pisze:
sob sty 21, 2023 2:22 pm
mavisy22 pisze:
sob sty 21, 2023 11:51 am
I understand that girls from Russia will no longer be able to work here ! I hope they will at least return the money they earned
Skąd ta informacja, że dziewczyny z Rosji nie będą mogły tu pracować?
Po pierwsze portal jest otwarty dla wszystkich w czasie gdy zaczęła się wojna żadnego zakazu dla dziewczyn z Rosji czy Ukrainy i innych nacji nie widziałem.
Żadne zagraniczne portale kamerkowe też nie dały do tej pory zakazu pracy bo to Rosjanka a na chaturbate stripchat czy bonga pracuje bardzo dużo kobiet z Rosji Białorusi litwy Łotwy i Ukrainy.
a jeśli pracuję na czacie i mam tylko paszport nierozpoznanej Republiki DRL? Nie ma innych dokumentów.A fundusze wyprowadzam koleżance, która mieszka w Polsce, więc można? Jeśli nadawca nie będzie pasował do posiadacza karty? Ponieważ nie mam karty bankowej.Czy będę mógł dalej przekazywać swoje zarobki koleżance do Polski? A jeśli teraz mam wypłatę, którą otrzymam?

Andrew666
Posty: 7

Post autor: Andrew666 » sob sty 21, 2023 7:22 pm

Nie, nie bedziesz mogla, na 100procent. Na wszystkich innych kamerkach jest tak, ze mozna wyplacac tylko i wylacznie na swoje konto. Po to wprowadzaja weryfikacje. Twohe dane z dokumentu tutaj zweryfikowanego musza sie zgadzac z dokumentem i imieniem i nazwiskiem podanym w banku. To co su robilo do tej pory, bylo niezgodne z prawem.

mavisy22
Posty: 11

Post autor: mavisy22 » sob sty 21, 2023 8:02 pm

nie strasz dziewczyn! zobaczmy, co się stanie, gdy strona zacznie ponownie płacić ! nie ma oficjalnych informacji na ten temat

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » sob sty 21, 2023 8:45 pm

mavisy22 pisze:
sob sty 21, 2023 8:02 pm
nie strasz dziewczyn! zobaczmy, co się stanie, gdy strona zacznie ponownie płacić ! nie ma oficjalnych informacji na ten temat
Nikt cię nie straszy tyle że on ci pisze że osoba nadająca powina być to ta sama osoba co osoba wypłacająca środki.

Dużo i coraz częściej się słyszy w środowisku innej narodowości że jest inaczej do tej pory jakoś to było obchodzone i showup.tv nic z tym nie zrobił bo czemu nie? bo formalnie Ukraina i Rosja Litwa Łotwa i Białoruś nie jest tak kontrolowana jak jest to u nas w Polsce. Tu jest dowód pesel nr seria dowodu osobistego i jest wszytko jasne. U nich tego aż tak się nie przestrzega a od czasu wojny nikt o to nie pyta nie kontroluje.
Co inego Polska u nas jest ścisła kontrola państwo polskie ma pod kontrolą nasze dowody osobiste są wszędzie w systemie i czy to banki szpitale urzędy miejsca pracy itd to jeden dokument i wszystko i jasne a tam to już nie.

ODPOWIEDZ