Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dlaczego usuwacie wiadomości modelek, którym wciąż nie zapłaciliście?

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Re: Dlaczego usuwacie wiadomości modelek, którym wciąż nie zapłaciliście?

Post autor: GORYL » ndz kwie 09, 2023 2:22 pm

A ktoś napisał z administracji że tych osób nie wypłaci?
Jakoś większość kobiet z Ukrainy potrafiła na siebie założyć konto bankowe w Polsce.

PayRedeem niedługo będzie i tam też będą mogły wypłacić tą formą płatności.

Będzie można wypłacić na Pay redeem zarobek oczywiście tam też trzeba być zweryfikowany.
Następnie można przelać pieniądze na revoluta lub zen.

Co do twojego pytania o roodo.

Większość konkurencyjnych portali z kamerkami erotycznymi ma weryfikację dowodem osobistym.
To showup puźno i tak to wprowadził.
Bo od roku 2023r wszystkie banki parabanki muszą być pod nadzorem BIK i KYC.

I dotyczy to też administratora takiego portalu bo żaden bank dziś umowy nie podpisze bez zgody KYC.

Tu narazie wymagane jest obowiązkowo weryfikacja KYC na wykonawcy co wypłaca środki.
To czy kiedyś nie zrobią na użytkownika nigdy nie wiadomo.

Ogólnie dla administracji portalu kamerkowe go to jest łatwiej.
Bo ma dane wykonawcy tego co pracuje tego co wypłaca i tu ma być zgodność.
Ma większą kontrolę nad kontami Wykonawcy.
Może kontrolować i monitorować wykonawcę.
Może monitorować dziedziczenia żetonu.
Co jest zabronione w regulaminie.
Ale kwestia tu najważniejsza portal tracił ogromne finanse.
Na nielegalnej sprzedaży żetonu i to się skończyło.
Może monitorować u Wykonawcy nielegalny proceder sprzedaży żetonu.
Dawniej to nie można było kontrolować bo takie złapane osoby nigdzie i nigdy nie były spisane.
Wypłacano na osoby trzecie i to mogli wykorzystać Wykonawcy co nielegalnie sprzedawali zetony.

Dziś jest taka osoba złapana zablokowana w szczególny sposób od 360dni lub ma dożywotni zakaz na portalu oraz już widnieje w ewidecji na liście blokad za sprzedaż żetonu.
A to się wiąże z kolejnym krokiem, taka osoba już nigdy nie wypłaci na siebie nigdy nie przejdzie weryfikację jak Wykonawcy.

Bo z automatu dziedziczy blokadę portalu i blokadę na konto bankowe na portalu.
Jego nr konta jest w liście blokad.
A tego drugiego nie obejdzie.
Zrobi nowe konto w banku tak a co dalej? zostaje reszta wizerunek adres imię i nazwisko a jeszcze muszą być dane bankowe jest to poprostu nie opłacalne.

Tak że sprzedaż zetonu maleje w oczach po takiej weryfikacji Wykonawcy nie będą rezykować jak kiedyś.
A teraz im mniej ludzi tym większe możliwości złapania takiej osoby.

Dla Administratora KYC jest jak normalnie pesel dla urzędu pracy itd.
Teraz każdy portal ma te umowe banku to ma KYC.

KYC (Know your customer)- system używany przez banki, instytucje finansowe, ale także poszczególne przedsiębiorstwa. Zawiera konkretne informacje na temat klientów, umożliwiając w ten sposób weryfikację tożsamości oraz ustalenie wiarygodności konkretnej osoby lub firmy.

Awatar użytkownika
Busty_Cindy
Posty: 12

Post autor: Busty_Cindy » ndz kwie 09, 2023 11:52 pm

Ja na przykład zostałem zweryfikowany. I co wtedy? Administracja odrzuca moje tokeny. Procedura KYC została wykonana. Jesteśmy poddawani manipulacji. Tokeny były zarabiane w ramach serwisu. Zostały kupione przez użytkowników, a następnie zarobione przez dziewczyny. Jakie mogą być inne zasady, skoro strona nie wypełnia własnych zobowiązań i nie ma odpowiedzialności wobec modelek?

Kiedy memebers doładowują tokeny, żadna zasada KYC nie działa dla nich. Większość robi to za pośrednictwem portfeli bitcoin. Oznacza to, że "brudne fundusze" mogą początkowo wejść na stronę. Ale nie obowiązują tu żadne zasady. Ponieważ strona zarabia na tym pieniądze. Jeśli prawo jest przestrzegane, to początkowo memy muszą dostarczyć zaświadczenie o tożsamości. Nikt tego nie robi. Rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. Jest on w 100% pewien, że problem nie leży w tym, że modelki próbują sobie pomagać i wyciągają tokeny.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn kwie 10, 2023 1:03 am

Busty_Cindy pisze:
ndz kwie 09, 2023 11:52 pm
Ja na przykład zostałem zweryfikowany. I co wtedy? Administracja odrzuca moje tokeny. Procedura KYC została wykonana. Jesteśmy poddawani manipulacji. Tokeny były zarabiane w ramach serwisu. Zostały kupione przez użytkowników, a następnie zarobione przez dziewczyny. Jakie mogą być inne zasady, skoro strona nie wypełnia własnych zobowiązań i nie ma odpowiedzialności wobec modelek?

Kiedy memebers doładowują tokeny, żadna zasada KYC nie działa dla nich. Większość robi to za pośrednictwem portfeli bitcoin. Oznacza to, że "brudne fundusze" mogą początkowo wejść na stronę. Ale nie obowiązują tu żadne zasady. Ponieważ strona zarabia na tym pieniądze. Jeśli prawo jest przestrzegane, to początkowo memy muszą dostarczyć zaświadczenie o tożsamości. Nikt tego nie robi. Rozmawiałem na ten temat z prawnikiem. Jest on w 100% pewien, że problem nie leży w tym, że modelki próbują sobie pomagać i wyciągają tokeny.
Tak to jest dla, was pomoc a regulaminowo to jest dziedziczenie od kogoś żetonu w celu zlecenia wypłaty.
To co ty nazywasz pomocą bo chcesz pomóc koleżance czy koledze wypłacić ich żeton.
To dziedziczysz kogoś zarobek na co portal zakazuje takiego czynu w regulaminie.
Jeśli ty zarobisz sama bez pomocy koleżanki lub kolegi. To napewno zostaniesz wypłacona.
Wykonawca nie może dziedziczyć kogoś zarobku żetonu w celu ominięcia weryfikacji na rzecz osób trzecich.
Jest to jasno napisane przez regulamin na stronie.
Nie jesteś tu od wczoraj bo pracujesz tu parę lat i robisz to świadomie.
Jak większość kobiet pracowała ty byłaś nie obecna jak już pisali na forum to też administracja już wiedzą dokładnie ile miałaś swojego żetonu. Teraz jest historia konta i nic się nie da oszukać.
A twój prawnik niech dobrze przeczyta regulamin.
To się dowie że dziedziczenie od innych wykonawców żetonu jest zabronione.
Bo jest to świadome ominięcie weryfikacji KYC.
Jak jest Ci tu tak źle czemu nie zostałaś u konkurencji do tej pory nie miałaś problemu tam pracować.
Tu nikt nikogo nie trzyma na siłę.
Jak masz coś nie jasno wyjaśnione napisz do administracji showup na samym dole masz kontakt.

SweetHoneyy_
Posty: 1

Post autor: SweetHoneyy_ » pn kwie 10, 2023 2:14 am

Naprawdę zadziwia mnie to, jak administracja z dnia na dzień tylko pogarsza stan strony, zmusza modele do opuszczenia strony, ale nadal uparcie udowadnia, że wszystko się tylko poprawia. Oni niszczą stronę własnymi rękami. Wiele osób w społeczności dorosłych słyszało już, że Showup składa niekończące się obietnice, zmienia zasady bez ostrzeżenia i nie płaci swoim modelkom. Ale to jest to, do czego administracja wydaje się dążyć.

Awatar użytkownika
Lovely-Juliet
Posty: 5

Post autor: Lovely-Juliet » pn kwie 10, 2023 9:35 am

Dlaczego ostatnio na stronie jest tak mało modelek? Czy modelki bojkotują?))

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn kwie 10, 2023 4:33 pm

Lovely-Juliet pisze:
pn kwie 10, 2023 9:35 am
Dlaczego ostatnio na stronie jest tak mało modelek? Czy modelki bojkotują?))
Jest święto wielkanocne.
No i normalnie każda ma prawo odpocząć pobyć z rodziną.
To nie jest przymusowa praca.
Chce pracować to pracuje nie chce to nie pracuje.
Tu nikt nikogo nie zmusza do pracy.

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » pn kwie 10, 2023 9:51 pm

Lovely-Juliet pisze:
ndz kwie 09, 2023 12:35 pm
Nikt nie ma żadnych pytań do Goryla. Bardzo dziękuję za wyjaśnienie czegokolwiek w ogóle. Podczas gdy wsparcie strony często milczy.

Wszystko jest jasne w sprawie sankcji dla mieszkańców Rosji i Białorusi. Ale Ukraińcy nie mają z tym nic wspólnego? To my jesteśmy w tym pokrzywdzoną stroną. Mamy wojnę w naszym kraju. Sankcje nie powinny nas dotyczyć. To wszystko są wymówki, żeby nie płacić nam pieniędzy. Kto chce zapłacić, znajdzie okazję, a nie wymówkę.

Swoją drogą obecność dziewczyn w sieci na stronie zauważalnie zmalała. Niedługo nikt nie będzie pracował z takim nastawieniem!
Więc możliwe będzie wypłata pieniędzy? Czy jestem terebonkh w pustym? Cóż, ponieważ chcę moje pieniądze przynajmniej w ciągu miesiąca lub pół roku.

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » pn kwie 10, 2023 9:52 pm

GORYL pisze:
ndz kwie 09, 2023 2:22 pm
A ktoś napisał z administracji że tych osób nie wypłaci?
Jakoś większość kobiet z Ukrainy potrafiła na siebie założyć konto bankowe w Polsce.

PayRedeem niedługo będzie i tam też będą mogły wypłacić tą formą płatności.

Będzie można wypłacić na Pay redeem zarobek oczywiście tam też trzeba być zweryfikowany.
Następnie można przelać pieniądze na revoluta lub zen.

Co do twojego pytania o roodo.

Większość konkurencyjnych portali z kamerkami erotycznymi ma weryfikację dowodem osobistym.
To showup puźno i tak to wprowadził.
Bo od roku 2023r wszystkie banki parabanki muszą być pod nadzorem BIK i KYC.

I dotyczy to też administratora takiego portalu bo żaden bank dziś umowy nie podpisze bez zgody KYC.

Tu narazie wymagane jest obowiązkowo weryfikacja KYC na wykonawcy co wypłaca środki.
To czy kiedyś nie zrobią na użytkownika nigdy nie wiadomo.

Ogólnie dla administracji portalu kamerkowe go to jest łatwiej.
Bo ma dane wykonawcy tego co pracuje tego co wypłaca i tu ma być zgodność.
Ma większą kontrolę nad kontami Wykonawcy.
Może kontrolować i monitorować wykonawcę.
Może monitorować dziedziczenia żetonu.
Co jest zabronione w regulaminie.
Ale kwestia tu najważniejsza portal tracił ogromne finanse.
Na nielegalnej sprzedaży żetonu i to się skończyło.
Może monitorować u Wykonawcy nielegalny proceder sprzedaży żetonu.
Dawniej to nie można było kontrolować bo takie złapane osoby nigdzie i nigdy nie były spisane.
Wypłacano na osoby trzecie i to mogli wykorzystać Wykonawcy co nielegalnie sprzedawali zetony.

Dziś jest taka osoba złapana zablokowana w szczególny sposób od 360dni lub ma dożywotni zakaz na portalu oraz już widnieje w ewidecji na liście blokad za sprzedaż żetonu.
A to się wiąże z kolejnym krokiem, taka osoba już nigdy nie wypłaci na siebie nigdy nie przejdzie weryfikację jak Wykonawcy.

Bo z automatu dziedziczy blokadę portalu i blokadę na konto bankowe na portalu.
Jego nr konta jest w liście blokad.
A tego drugiego nie obejdzie.
Zrobi nowe konto w banku tak a co dalej? zostaje reszta wizerunek adres imię i nazwisko a jeszcze muszą być dane bankowe jest to poprostu nie opłacalne.

Tak że sprzedaż zetonu maleje w oczach po takiej weryfikacji Wykonawcy nie będą rezykować jak kiedyś.
A teraz im mniej ludzi tym większe możliwości złapania takiej osoby.

Dla Administratora KYC jest jak normalnie pesel dla urzędu pracy itd.
Teraz każdy portal ma te umowe banku to ma KYC.

KYC (Know your customer)- system używany przez banki, instytucje finansowe, ale także poszczególne przedsiębiorstwa. Zawiera konkretne informacje na temat klientów, umożliwiając w ten sposób weryfikację tożsamości oraz ustalenie wiarygodności konkretnej osoby lub firmy.
Więc możliwe będzie wypłata pieniędzy? Czy jestem terebonkh w pustym? Cóż, ponieważ chcę moje pieniądze przynajmniej w ciągu miesiąca lub pół roku.

VikiMild
Posty: 22

Post autor: VikiMild » pn kwie 10, 2023 9:54 pm

VikiMild pisze:
pn kwie 10, 2023 9:52 pm
GORYL pisze:
ndz kwie 09, 2023 2:22 pm
A ktoś napisał z administracji że tych osób nie wypłaci?
Jakoś większość kobiet z Ukrainy potrafiła na siebie założyć konto bankowe w Polsce.

PayRedeem niedługo będzie i tam też będą mogły wypłacić tą formą płatności.

Będzie można wypłacić na Pay redeem zarobek oczywiście tam też trzeba być zweryfikowany.
Następnie można przelać pieniądze na revoluta lub zen.

Co do twojego pytania o roodo.

Większość konkurencyjnych portali z kamerkami erotycznymi ma weryfikację dowodem osobistym.
To showup puźno i tak to wprowadził.
Bo od roku 2023r wszystkie banki parabanki muszą być pod nadzorem BIK i KYC.

I dotyczy to też administratora takiego portalu bo żaden bank dziś umowy nie podpisze bez zgody KYC.

Tu narazie wymagane jest obowiązkowo weryfikacja KYC na wykonawcy co wypłaca środki.
To czy kiedyś nie zrobią na użytkownika nigdy nie wiadomo.

Ogólnie dla administracji portalu kamerkowe go to jest łatwiej.
Bo ma dane wykonawcy tego co pracuje tego co wypłaca i tu ma być zgodność.
Ma większą kontrolę nad kontami Wykonawcy.
Może kontrolować i monitorować wykonawcę.
Może monitorować dziedziczenia żetonu.
Co jest zabronione w regulaminie.
Ale kwestia tu najważniejsza portal tracił ogromne finanse.
Na nielegalnej sprzedaży żetonu i to się skończyło.
Może monitorować u Wykonawcy nielegalny proceder sprzedaży żetonu.
Dawniej to nie można było kontrolować bo takie złapane osoby nigdzie i nigdy nie były spisane.
Wypłacano na osoby trzecie i to mogli wykorzystać Wykonawcy co nielegalnie sprzedawali zetony.

Dziś jest taka osoba złapana zablokowana w szczególny sposób od 360dni lub ma dożywotni zakaz na portalu oraz już widnieje w ewidecji na liście blokad za sprzedaż żetonu.
A to się wiąże z kolejnym krokiem, taka osoba już nigdy nie wypłaci na siebie nigdy nie przejdzie weryfikację jak Wykonawcy.

Bo z automatu dziedziczy blokadę portalu i blokadę na konto bankowe na portalu.
Jego nr konta jest w liście blokad.
A tego drugiego nie obejdzie.
Zrobi nowe konto w banku tak a co dalej? zostaje reszta wizerunek adres imię i nazwisko a jeszcze muszą być dane bankowe jest to poprostu nie opłacalne.

Tak że sprzedaż zetonu maleje w oczach po takiej weryfikacji Wykonawcy nie będą rezykować jak kiedyś.
A teraz im mniej ludzi tym większe możliwości złapania takiej osoby.

Dla Administratora KYC jest jak normalnie pesel dla urzędu pracy itd.
Teraz każdy portal ma te umowe banku to ma KYC.

KYC (Know your customer)- system używany przez banki, instytucje finansowe, ale także poszczególne przedsiębiorstwa. Zawiera konkretne informacje na temat klientów, umożliwiając w ten sposób weryfikację tożsamości oraz ustalenie wiarygodności konkretnej osoby lub firmy.
Więc możliwe będzie wypłata pieniędzy? Czy jestem terebonkh w pustym? Cóż, ponieważ chcę moje pieniądze przynajmniej w ciągu miesiąca lub pół roku.
Jeśli znaczenie działa? Portfel, zrobiłem wszystko. Uspokój mnie lub po prostu powiedzenie odmowy, którego nie dostaniesz. Co bym wiedział, co robić

ODPOWIEDZ