Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Poniedziałkowe wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
wszystkowidze
Administrator
Posty: 50

Re: Poniedziałkowe wypłaty

Post autor: wszystkowidze » pn mar 20, 2023 7:23 pm

Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » pn mar 20, 2023 7:27 pm

wszystkowidze pisze:
pn mar 20, 2023 7:23 pm
Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.
Skopiowane odpowiedzi, te same od kilku dni. Może pan admin napisze kiedy zrealizujecie przelewy? Dzięki nam ta strona i ten biznes się kręci. Może tak trzeba końcu zrealizować główne założenia.

vanillaisforicecram
Posty: 14

Post autor: vanillaisforicecram » pn mar 20, 2023 7:30 pm

gwiazda pisze:
pn mar 20, 2023 7:27 pm
wszystkowidze pisze:
pn mar 20, 2023 7:23 pm
Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.
Skopiowane odpowiedzi, te same od kilku dni. Może pan admin napisze kiedy zrealizujecie przelewy? Dzięki nam ta strona i ten biznes się kręci. Może tak trzeba końcu zrealizować główne założenia.
no właśnie, jakbyśmy chciały przeczytać to samo zdanie dzięsiąty raz to byśmy sobie przewinęły trochę w komentarzach.

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » pn mar 20, 2023 7:30 pm

Sądziłam, że jak już strona wróci do swojej funkcji ( a wróciła) to już opóźnień nie będzie. Niestety dzieje się coraz gorzej.

FajnyFacet15
Posty: 4

Post autor: FajnyFacet15 » pn mar 20, 2023 7:31 pm

Proszę mi powiedzieć jak są robione jak dziewczyny czekają na przelewy że środy i czwartku a mamy poniedziałek. Ile swoim ulubienica zrobiliście przelewów?? Bo jakoś one dostały które były zrobione w weekend a dziewczyny czekają?? To są żarty?? Bo inaczej tego nie da się nazwać. Gdzie byliście cały dzień?? Jak już w każdym banku nie ma sesji to wielce odpisujecie . Pomsta do nieba . Od stycznia czekają i teraz dalej kolejne miesiące będę czekać a wasze lateksowe dziewczyny dostały przelewy a reszta głęboko w du....

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » pn mar 20, 2023 7:32 pm

vanillaisforicecram pisze:
pn mar 20, 2023 7:30 pm
gwiazda pisze:
pn mar 20, 2023 7:27 pm
wszystkowidze pisze:
pn mar 20, 2023 7:23 pm
Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.
Skopiowane odpowiedzi, te same od kilku dni. Może pan admin napisze kiedy zrealizujecie przelewy? Dzięki nam ta strona i ten biznes się kręci. Może tak trzeba końcu zrealizować główne założenia.
no właśnie, jakbyśmy chciały przeczytać to samo zdanie dzięsiąty raz to byśmy sobie przewinęły trochę w komentarzach.
Irytujące to jest, serio irytujące.

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » pn mar 20, 2023 7:33 pm

wszystkowidze pisze:
pn mar 20, 2023 7:23 pm
Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.
Panie Adminie może firma trochę szybciej będzie się wywiazywala że swoich zobowiązan ?

vanillaisforicecram
Posty: 14

Post autor: vanillaisforicecram » pn mar 20, 2023 7:39 pm

wszystkowidze pisze:
pn mar 20, 2023 7:23 pm
Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość.
to jaka liczba wam pozwala na realizowanie przelewów? 1? Nie potraficie wypłacać przelewów proporcjonalnie do zarabianych przez nas pieniędzy a to jest dosłownie podstawa na której ta strona się opiera, nie mam słów. Napisz nam jeszcze raz Kolejne przelewy są systematycznie realizowane. Ich liczba nie pozwala na zrealizowanie wszystkich jednocześnie. Prosimy o cierpliwość. pls

_Sensej
Posty: 7

Post autor: _Sensej » pn mar 20, 2023 7:41 pm

FajnyFacet15 pisze:
pn mar 20, 2023 7:31 pm
Proszę mi powiedzieć jak są robione jak dziewczyny czekają na przelewy że środy i czwartku a mamy poniedziałek. Ile swoim ulubienica zrobiliście przelewów?? Bo jakoś one dostały które były zrobione w weekend a dziewczyny czekają?? To są żarty?? Bo inaczej tego nie da się nazwać. Gdzie byliście cały dzień?? Jak już w każdym banku nie ma sesji to wielce odpisujecie . Pomsta do nieba . Od stycznia czekają i teraz dalej kolejne miesiące będę czekać a wasze lateksowe dziewczyny dostały przelewy a reszta głęboko w du....
zauważyłam że niektóre laski mają na tym portalu przywileje XD dostały szybciej a zleciły później, wiadomo o kim mowa

_III_III_III_
Posty: 40

Post autor: _III_III_III_ » pn mar 20, 2023 7:42 pm

Ja rano zawołałam Moda na transmisję. Odpisał mi to samo co tutaj "realizujemy systematycznie i prosimy o cierpliwość".
Więc ja swoje, ze od 5 stycznia czekamy itd. na co Mod "widzę, że nie przekonam więc pozdrawiam" i sobie poszedł.
Zawołałam Go po tym jak moje pytanie na Forum zostało usunięte.

ODPOWIEDZ