Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nowe info - ruszają wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
nektar_ynka_
Posty: 60

Re: Nowe info - ruszają wypłaty

Post autor: nektar_ynka_ » pt mar 10, 2023 11:58 am

To wypłaty zetonow które mamy zebrane przez czas wstrzymania wypłat będą już na nowych zasadach ? Czy jeszcze po staremu?

PoisonGirl
Posty: 7

Post autor: PoisonGirl » pt mar 10, 2023 12:00 pm

HotAndSpicy1 pisze:
pt mar 10, 2023 11:53 am
PoisonGirl pisze:
pt mar 10, 2023 10:31 am
HotAndSpicy1 pisze:
pt mar 10, 2023 10:23 am
Cześć wszystkim)
co zrobić, jeśli wypłacałem na inną kartę niż moja własna, a teraz jestem w Rosji.
Czy mogę założyć konto w tym banku? Mam rosyjskie dokumenty, co mam zrobić, żeby stąd wypłacić pieniądze?
Россия в списке запрещённых стран, ваши документы не подойдут.вам нужно искать того,кто выводит для девочек из России. Если нужно, я напишу такого человека



Да, пожалуйста, поделитесь контактами 🙏🏻
Телеграмм @Nmlove0705

malawydra
Posty: 22

Post autor: malawydra » pt mar 10, 2023 12:01 pm

nektar_ynka_ pisze:
pt mar 10, 2023 11:58 am
To wypłaty zetonow które mamy zebrane przez czas wstrzymania wypłat będą już na nowych zasadach ? Czy jeszcze po staremu?
Zebrane, nie zlecone, będzie można zlecić na nowych zasadach, a zlecone wypłacają na starych😜

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pt mar 10, 2023 12:09 pm

nektar_ynka_ pisze:
pt mar 10, 2023 11:58 am
To wypłaty zetonow które mamy zebrane przez czas wstrzymania wypłat będą już na nowych zasadach ? Czy jeszcze po staremu?
Na początku 14 styczenia raczej będą oba formy płatności bo część osób się w tym odrazu nie połapie a portal jest świadomy że macie swoje opłaty i zobowiązania finansowe.
Ja bym liczył na obie formy płatności będziecie mogli to wybrać z jakiej chcecie skorzystać.
Poczekajmy do wtorku na panel proszę się stresować weryfikacja będzie okrojona do minimum wymaganych dokumentów i będzie formalnością.

malawydra
Posty: 22

Post autor: malawydra » pt mar 10, 2023 12:19 pm

GORYL pisze:
pt mar 10, 2023 12:09 pm
nektar_ynka_ pisze:
pt mar 10, 2023 11:58 am
To wypłaty zetonow które mamy zebrane przez czas wstrzymania wypłat będą już na nowych zasadach ? Czy jeszcze po staremu?
Na początku 14 styczenia raczej będą oba formy płatności bo część osób się w tym odrazu nie połapie a portal jest świadomy że macie swoje opłaty i zobowiązania finansowe.
Ja bym liczył na obie formy płatności będziecie mogli to wybrać z jakiej chcecie skorzystać.
Poczekajmy do wtorku na panel proszę się stresować weryfikacja będzie okrojona do minimum wymaganych dokumentów i będzie formalnością.

"W najbliższych tygodniach, od 15.03 możliwe będzie realizowanie wypłaty poprzez zwykły przelew.

Docelowo wypłaty będą realizowane poprzez usługę naszego nowego partnera PayReedem ."


Racja, tak będzie. Sorki ✌️

Robienadgodziny
Posty: 44

Post autor: Robienadgodziny » pt mar 10, 2023 12:29 pm

Ja tego PayReedem nie ogarniam, czyli jak?Zakładam konto na PayReedem, przelewam tam żetony, które od razu trafiają na PayReedem i stamtąd na swoje konto bankowe?Jeszcze jedna rzecz, od ilu żetonów będzie można zlecać wypłaty?od 10000 tyś.?

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pt mar 10, 2023 12:58 pm

Robienadgodziny pisze:
pt mar 10, 2023 12:29 pm
Ja tego PayReedem nie ogarniam, czyli jak?Zakładam konto na PayReedem, przelewam tam żetony, które od razu trafiają na PayReedem i stamtąd na swoje konto bankowe?Jeszcze jedna rzecz, od ilu żetonów będzie można zlecać wypłaty?od 10000 tyś.?
Na razie nie masz co ogarniać, ale na logikę… na nowym panelu będzie najprawdopodobniej opcja zlecenia wyplaty na Reedem, z tamtąd będziesz sobie mógł zlecić na polskie konto lub używać środków via dedykowana karta jeśli juz będą…
I spokojnie…. Jeśli dobrze rozumiem ten komunikat to na razie zostają tradycyjne przelewy a nowy system będzie wprowadzany rownolegle…

ciasna_czikita
Posty: 47

Post autor: ciasna_czikita » pt mar 10, 2023 1:21 pm

Jestem sceptycznie nastawiona, obawiam się tego pay redeem. Jaką mam pewność, że moje dane nie zostaną gdzieś sprzedane?

Mloda_Ona
Posty: 7

Post autor: Mloda_Ona » pt mar 10, 2023 1:51 pm

20 Euro prowizji przy wypłacie :D no niezła prowizja :O nie wiem czy 20 przy wypłacie 300 euro czy opłata jest stała:D

https://help.payredeem.com/en/support/solutions/articles/16000131796-cashout-step-by-step

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pt mar 10, 2023 1:57 pm

ciasna_czikita pisze:
pt mar 10, 2023 1:21 pm
Jestem sceptycznie nastawiona, obawiam się tego pay redeem. Jaką mam pewność, że moje dane nie zostaną gdzieś sprzedane?
Sceptyczna możesz sobie być, ale nie znajdziesz już raczej nigdzie portalu który nie przeprowadza tego typu weryfikacji. Niestety tak już jest ze branża e-kurwingu nie jest specjalnie szanowana przez poważnych, największych operatorów płatności… i tak już jest ze takie portale obsługują raczej mniejsi/ mniej wiarygodni gracze.. Z drugiej strony… liczba nadających na takim su jest tak śmieszna ze wątpię aby ewentualny handel danymi miał jakikolwiek sens…

ODPOWIEDZ