Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zlecenie przelewu

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
_Eva_
Posty: 3

Zlecenie przelewu

Post autor: _Eva_ » wt mar 07, 2023 8:29 am

Cześć. Mój przelew z 9-go stycznia właśnie został zlecony. Pozdrawiam

_FiJi_00
Posty: 37

Post autor: _FiJi_00 » wt mar 07, 2023 9:13 am

_Eva_ pisze:
wt mar 07, 2023 8:29 am
Cześć. Mój przelew z 9-go stycznia właśnie został zlecony. Pozdrawiam
Mój z 10 tego , również 7:39 , czekam jeszcze na ten z 11 tego .

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » wt mar 07, 2023 10:42 am

_FiJi_00 pisze:
wt mar 07, 2023 9:13 am
_Eva_ pisze:
wt mar 07, 2023 8:29 am
Cześć. Mój przelew z 9-go stycznia właśnie został zlecony. Pozdrawiam
Mój z 10 tego , również 7:39 , czekam jeszcze na ten z 11 tego .
11 styczeń to może być do końca tygodnia musisz brać pod uwagę to idzie losowo ty masz dziś ktoś np za 11 dostaje w piątek a cie nie było na liście lub też dostajesz.
To idzie losowo nie możecie się sugerować ją dostanę ja nie dostanę.
Zaległy dzień wypłaty co np nie została wysłana na wczorajsze listę to można uznać że będą dziś jako pierwsze wypłacone.
Zaczęto 10 styczeń kończy się 9
Zakończono 8 styczeń.
Tak to wygląda bardzo dobrze że dostajecie wynagrodzenia.

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » wt mar 07, 2023 10:50 am

Ja mam 11 ale na razie wisi czekam cierpliwie już bliżej niż dalej chociaż takie pocieszenie :)

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » wt mar 07, 2023 12:25 pm

Skoro dzisiaj były z 10 to jutro z 11 pójdą na to wychodzi.Sama czekam z 11 teraz.Milego dnia
Dzisiaj dostałam e-maila że panel zostanie otwarty jak wszystkie zaległości zostaną wypłacone,ale daty nie mogą podać.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » wt mar 07, 2023 12:33 pm

BlondieMonis pisze:
wt mar 07, 2023 12:25 pm
Skoro dzisiaj były z 10 to jutro z 11 pójdą na to wychodzi.Sama czekam z 11 teraz.Milego dnia
Dzisiaj dostałam e-maila że panel zostanie otwarty jak wszystkie zaległości zostaną wypłacone,ale daty nie mogą podać.
Będą doczekacie się 😛

Lena87
Posty: 131

Post autor: Lena87 » śr mar 08, 2023 7:09 am

Hej po północy mam zrealizowany przelew za 11 😁😁

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » śr mar 08, 2023 7:13 am

Lena87 pisze:
śr mar 08, 2023 7:09 am
Hej po północy mam zrealizowany przelew za 11 😁😁
No dziś 11 styczeń wyplaty są w liście.

Loritta
Posty: 1

Post autor: Loritta » czw mar 09, 2023 2:53 am

Cześć, jestem tu nowa i mam Moi Mili nurtujące mnie pytanie, liczę że pomoże mi je jakoś "rozjaśnić " 😄
Zaległe przelewy... Ok cieszę się razem z Wami że otrzymujecie... W końcu poświęcacie swój czas by coś mieć za to, proste 😃
Ale.... Powiedzcie mi (dam dokładny przykład, byłabym wdzięczna gdyby Ktoś mi to wytłumaczył)
A więc :
Od jutra zaczynam startować z kamerkami, privkami .. By jak zarobić sobie.. A gdy już osiągnę tyle co sobie założę i będę chciała zlecić wypłatę... To w jakim czasie dostanę pieniążki na konto? ...
Czy załapie się że tak powiem "z Wami" I będzie to kwestia dni (?) ... Czy będą się ociągać a Ja będę czekała i czekała jako "ostatnia w kolejce" I zajmie im to dużo czasu?
Dziękuję z góry za wyjaśnienie, pozdrawiam 😊

malawydra
Posty: 22

Post autor: malawydra » czw mar 09, 2023 4:02 am

Loritta pisze:
czw mar 09, 2023 2:53 am
Cześć, jestem tu nowa i mam Moi Mili nurtujące mnie pytanie, liczę że pomoże mi je jakoś "rozjaśnić " 😄
Zaległe przelewy... Ok cieszę się razem z Wami że otrzymujecie... W końcu poświęcacie swój czas by coś mieć za to, proste 😃
Ale.... Powiedzcie mi (dam dokładny przykład, byłabym wdzięczna gdyby Ktoś mi to wytłumaczył)
A więc :
Od jutra zaczynam startować z kamerkami, privkami .. By jak zarobić sobie.. A gdy już osiągnę tyle co sobie założę i będę chciała zlecić wypłatę... To w jakim czasie dostanę pieniążki na konto? ...
Czy załapie się że tak powiem "z Wami" I będzie to kwestia dni (?) ... Czy będą się ociągać a Ja będę czekała i czekała jako "ostatnia w kolejce" I zajmie im to dużo czasu?
Dziękuję z góry za wyjaśnienie, pozdrawiam 😊


"WYPŁAĆ ŻETONY
Z uwagi na zmianę operatora płatniczego, wymuszoną przez czynniki od nas niezależne, wszystkie wypłaty są wstrzymane do odwołania.
Drodzy użytkownicy

Jak zapewne cześć z Was zauważyła, od kilku dni wypłaty z serwisu showup.tv są zamrożone. Informujemy, że sytuacja ta wynika z technicznych problemów po stronie operatora płatności i nie jest zależna od woli serwisu showup.tv. Jednocześnie informujemy i zapewniamy, że wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane niezwłocznie po odblokowaniu kanału płatności. Nie ma również obawy, że zgormadzone przez Was żetony mogłyby przepaść. Wypłacenie należnych Wam środków jest dla nas priorytetem i czynimy wszelkie wysiłki, aby przerwa w możliwości ich realizacji była jak najkrótsza.

Serwis już podjął pilne i zdecydowane działania, aby jak najszybciej rozwiązać sytuację, jednak implementacja nowego rozwiązania musi potrwać. Prognozujemy wznowienie możliwości realizacji wypłat za ok. 4 tygodnie.

Aktualnie jesteśmy już na etapie integracji serwisu z nowym operatorem, który jest podmiotem międzynarodowym i posiada niezależną licencję bankową. Rozwiąże to nasze dotychczasowe problemy, a także da nam pewne nowe możliwości - np. wysyłki przelewów na rachunki poza Polskę, czy nawet Europę. Część naszych użytkowników zainteresować może też opcja dedykowanych kart bankowych, dzięki którym będzie można wypłacać środki np. z bankomacie, lub płacić nimi za zakupy. Staramy się tak przebudować nasz system, by wypłaty dało się realizować szybciej, a środki trafiały do Was natychmiastowo po wykonaniu zlecenia.

Jednocześnie informujemy, że przepisy prawa nakładają na nas szereg obowiązków w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W związku z tym będziemy zmuszeni, wraz z odblokowaniem możliwości dokonywania wypłat, wprowadzać procedurę weryfikacyjną dla osób występujących i wypłacających środki. Zachowanie najwyższych standardów zgodności naszej działalności z obowiązującym prawem jest dla nas bardzo ważne, dlatego wdrożenie rozwiązań, które są standardem w zagranicznych serwisach, jest nieodzowne i konieczne.

Z naszej strony możemy obiecać, że procedura weryfikacji zostanie ograniczona do niezbędnego minimum.
Przelewy oczekujące na realizację
wartość data zlecenia
Przelewy zrealizowane"




Panel wypłat jest obecnie zawieszony(po osiągnieciu minimalnej kwoty tj 10 000 zet wyskoczy ci w/w komunikat

Panel zostanie otwarty po wypłaceniu zaległości tj tych zleconych do 17/18 stycznia

Ile dokładnie to potrwa nie wie nawe showup.(przed zawieszeniem panelu pieniądze były wypłacane najpózniej w siódmym dniu roboczym(regulamin), w praktyce dwa dni;),

ODPOWIEDZ