Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

DO DZIEWCZYN KTORE PRACUJA NA SU JUZ DLUGO

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
cleo86
Posty: 21

Re: DO DZIEWCZYN KTORE PRACUJA NA SU JUZ DLUGO

Post autor: cleo86 » śr lut 15, 2023 10:38 am

Dziewczyna ma racje, to Wy macie mentalność roboli.
Nie powinny nas interesować ich problemy, tym bardziej ze to zdarza się co jakiś czas. Jeśli generujemy im przychody to powinni nas szanować i wypłacać na czas, w przypadku problemów otwarcie się z nami komunikować.
To co się dzieje to jest kpina i to ze Wam to nie przeszkadza to nie znaczy, ze to jest sposób w jaki powinno się prowadzić portal. Ja nie nadaje dopóki nie zobaczę kasy, mogę sobie na to pozwolić i nie będę generować im przychodu jeśli oni tak mnie traktują.

Sindyy
Posty: 1

Post autor: Sindyy » śr lut 15, 2023 11:03 am

Co się dzieje ?? Panel wypłat nadal zamknięty nic nie ruszyło ?? przecież dzisiaj mija 4 tygodnie od tego komunikatu i dalej nic ? żadnych nowych wieści brak wypłat co jest grane a su nie odpowiada gdzie mam pisać do su ???? przecież powinni informować co i jak ? jaki etap już jest Su Proszę bardzo o podanie szczegółów

_Elena_
Posty: 30

Post autor: _Elena_ » śr lut 15, 2023 12:24 pm

I have no doubt that the site will give back the money, but it would be good to understand when, at the end of the month or after 3 months :) I also don’t broadcast out of principle because the site requires us to follow their rules, and in return we get ignored for our rights. ..

_Elena_
Posty: 30

Post autor: _Elena_ » śr lut 15, 2023 12:26 pm

there is still a lot of time until the end of February, we are all waiting .. I am waiting for the payment since 01/05/23, it turns out more than 1 month...

venuslut
Posty: 12

Post autor: venuslut » śr lut 15, 2023 12:50 pm

cleo86 pisze:
śr lut 15, 2023 10:38 am
Dziewczyna ma racje, to Wy macie mentalność roboli.
Nie powinny nas interesować ich problemy, tym bardziej ze to zdarza się co jakiś czas. Jeśli generujemy im przychody to powinni nas szanować i wypłacać na czas, w przypadku problemów otwarcie się z nami komunikować.
To co się dzieje to jest kpina i to ze Wam to nie przeszkadza to nie znaczy, ze to jest sposób w jaki powinno się prowadzić portal. Ja nie nadaje dopóki nie zobaczę kasy, mogę sobie na to pozwolić i nie będę generować im przychodu jeśli oni tak mnie traktują.
+1

ola2504
Posty: 52

Post autor: ola2504 » śr lut 15, 2023 2:23 pm

Patrząc na to co było w poprzednich latach wypłaty powinny ruszyć max w przyszłym tygodniu…

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » śr lut 15, 2023 3:17 pm

Tez myślę że powinno ruszyć coś na dniach.
Mimo wszystko uważam,że portal powinien informować na bieżąco nas.Wszyscy czekają i się denerwują,jeden drugiego stresuje...Milego Dnia

kiciaion
Posty: 11

Post autor: kiciaion » śr lut 15, 2023 5:17 pm

ola2504 pisze:
śr lut 15, 2023 2:23 pm
Patrząc na to co było w poprzednich latach wypłaty powinny ruszyć max w przyszłym tygodniu…
Też tak mi się wydaje ...

ODPOWIEDZ