Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

wyplata zetonow

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Scream
Posty: 146

Re: wyplata zetonow

Post autor: Scream » pt lut 03, 2023 12:40 am

To niesamowite, że zamiast psioczyć na portal to Wy się wzajemnie wyzywacie. Mistrzostwo XD Jak tak dalej pójdzie to jakiś admin szołapa podłapie to i stworzy organizację, gdzie będziecie wyjaśniać swoje spory. XD

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt lut 03, 2023 1:23 am

Mój szczególny podziw dla Topki. To silna, świadoma siebie kobieta. Już sam wybór nicku świadczy o jej ugruntowanej pozycji, a także budzi prawdziwe poważanie i respekt. Od razu też uświadamia innym właściwe dla nich miejsce w szyku. ;)

Scream
Posty: 146

Post autor: Scream » pt lut 03, 2023 1:47 am

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt lut 03, 2023 1:23 am
Mój szczególny podziw dla Topki. To silna, świadoma siebie kobieta. Już sam wybór nicku świadczy o jej ugruntowanej pozycji, a także budzi prawdziwe poważanie i respekt. Od razu też uświadamia innym właściwe dla nich miejscu w szyku. ;)
Ona coś chyba pisała, że na innym nicku transmituje także tylko na forum chciała zaznaczyć swoją wyższość. :D A tak w ogóle to ujowa zagrywka pisać z innego nicku i podawać się za weterankę, bo przez to, nie mamy jak to zweryfikować.

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » pt lut 03, 2023 1:59 am

Scream pisze:
pt lut 03, 2023 1:47 am
TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt lut 03, 2023 1:23 am
Mój szczególny podziw dla Topki. To silna, świadoma siebie kobieta. Już sam wybór nicku świadczy o jej ugruntowanej pozycji, a także budzi prawdziwe poważanie i respekt. Od razu też uświadamia innym właściwe dla nich miejscu w szyku. ;)
Ona coś chyba pisała, że na innym nicku transmituje także tylko na forum chciała zaznaczyć swoją wyższość. :D A tak w ogóle to ujowa zagrywka pisać z innego nicku i podawać się za weterankę, bo przez to, nie mamy jak to zweryfikować.
Może to chłop xD kto wie
niema co robić xD xD xD
Siedzi jakiś w damskiej bieliźnie i udaje z siebie top laseczke 🙃

Awatar użytkownika
toweliiegirl420
Posty: 259

Post autor: toweliiegirl420 » pt lut 03, 2023 2:03 am

Scream pisze:
pt lut 03, 2023 1:47 am
TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt lut 03, 2023 1:23 am
Mój szczególny podziw dla Topki. To silna, świadoma siebie kobieta. Już sam wybór nicku świadczy o jej ugruntowanej pozycji, a także budzi prawdziwe poważanie i respekt. Od razu też uświadamia innym właściwe dla nich miejscu w szyku. ;)
Ona coś chyba pisała, że na innym nicku transmituje także tylko na forum chciała zaznaczyć swoją wyższość. :D A tak w ogóle to ujowa zagrywka pisać z innego nicku i podawać się za weterankę, bo przez to, nie mamy jak to zweryfikować.
xde
Ostatnio zmieniony pt lut 03, 2023 2:12 am przez toweliiegirl420, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 65

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt lut 03, 2023 2:06 am

Scream pisze:
pt lut 03, 2023 1:47 am
chciała zaznaczyć swoją wyższość. :D
Najbardziej rozwalił mnie ten mentorski ton wykładu, na temat przezorności i zapobiegliwości, którymi nie wykazały się niektóre laski. :D

BabyOnFire
Posty: 6

Post autor: BabyOnFire » ndz lut 05, 2023 10:09 pm

_Jeanette_ pisze:
sob sty 28, 2023 4:22 am
BabyOnFire pisze:
pt sty 27, 2023 10:05 pm
A kiedy został dodany komunikat?
18 styczeń :(
I wiadomo coś więcej?

Angelika11
Posty: 10

Post autor: Angelika11 » ndz lut 05, 2023 11:39 pm

GORYL pisze:
wt sty 31, 2023 10:35 am
Nie udzielam więcej żadnych informacji na temat wypłat proszę kontaktować się z administratorem portalu showup.tv.
5 razy już pisałam do nich wiadomość z zapytaniem od kiedy nalezy liczyć te 4 tygodnie i ani razu mi nie odpowiedzieli

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn lut 06, 2023 11:28 am

Angelika11 pisze:
ndz lut 05, 2023 11:39 pm
GORYL pisze:
wt sty 31, 2023 10:35 am
Nie udzielam więcej żadnych informacji na temat wypłat proszę kontaktować się z administratorem portalu showup.tv.
5 razy już pisałam do nich wiadomość z zapytaniem od kiedy nalezy liczyć te 4 tygodnie i ani razu mi nie odpowiedzieli
Bo skrzynka jest zapchana od pytań kiedy będą wypłacać i o nowe weryfikację.

ola2504
Posty: 52

Post autor: ola2504 » pn lut 06, 2023 11:42 am

To mogli by podać kolejny komunikat skoro widza ze dziewczyny się niepokoją i maja problemy finansowe…

ODPOWIEDZ