Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pieniądze będą w tym tygodniu -

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Re: Pieniądze będą w tym tygodniu -

Post autor: GORYL » pn sty 16, 2023 8:35 pm

Pomysl jełopie bo żal cię czytać.
Dziś idzie do urzędu co kolwiek załatwić piszesz wniosek i czekasz ile 2tyg do 3yg.
Banki mają dłusze procedury jeśli chodzi o co kolwiek z nimi załatwić
A tu w grę wchodzi ogromy kapitał finansowy.
Ja nie szukam kobiet tu one same mnie znajdują bo ja naprawie wy potraficie tylko szczekać bo nie było mnie pół roku żaden z was wielkich znawców nie pomagał ale co to nie wy bo ja źle robię bo ja zmuszam wszystkie kobiety do tych ocen opinii itd
U was to nie warto pomagać innym lub gówno wie o informatyce mnie już w maju nie będzie i będziecie mieli okazję się wykazać co wy zrobicie.
Ten temat kasa jutro to kpina tak szybko to nie będzie jutro.
A po co mają sobie robić nadzieję i wpadać w depresję. Portal robi wszystko by to było jak najszybciej ale urzędów się nie da załatwić w jeden dzień.
Na tym portalu pracuje setki ludzi i to jest ważne by wszystko zostało załatwione poprawnie ale czas oczekiwania to nie jutro.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn sty 16, 2023 8:46 pm

Dobra GORYL...a teraz napisz to samo jeszcze raz, użyj słownika, interpunkcji, posortuj mysli na główne, poboczne oraz nieistotne i popraw literówki. Zobaczymy co chciałeś przekazać xD

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn sty 16, 2023 8:55 pm

A jednak taki głupi nie jesteś bo widzisz co pisze.
Nie bądź żałosny poczekaj na wypłatę hahaha jutro. Ty jesteś dopiero żałosny jak te jutro wypłaty.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn sty 16, 2023 9:15 pm

A gdzie ja napisałem ze wypłaty beda jutro??? Nie mam pojęcia kiedy beda.. i to jest jedyne co można napisać, bo ani ja, ani Ty, nie mamy żadnego wiarygodnego źródła które pozwoliłoby napisać co innego. Twoje gadanie o lutym to tylko przypuszczenia oparte na poprzednich akcjach z wypłatami. Przestań tym laskom pisać cos o czym nie masz pojęcia jeśli nie jesteś w stanie podać wiarygodnego źródła swoich informacji. Przecież, podobno to ty robisz wszystko dla ich dobra i martwisz się o ich los... to po chuj podajesz nieweryfikowalne informacje?

Lolipopp
Posty: 27

Post autor: Lolipopp » pn sty 16, 2023 9:28 pm

PanKomin pisze:
pn sty 16, 2023 9:15 pm
A gdzie ja napisałem ze wypłaty beda jutro??? Nie mam pojęcia kiedy beda.. i to jest jedyne co można napisać, bo ani ja, ani Ty, nie mamy żadnego wiarygodnego źródła które pozwoliłoby napisać co innego. Twoje gadanie o lutym to tylko przypuszczenia oparte na poprzednich akcjach z wypłatami. Przestań tym laskom pisać cos o czym nie masz pojęcia jeśli nie jesteś w stanie podać wiarygodnego źródła swoich informacji. Przecież, podobno to ty robisz wszystko dla ich dobra i martwisz się o ich los... to po chuj podajesz nieweryfikowalne informacje?
Brawo,dobrze powiedziane.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn sty 16, 2023 9:30 pm

PanKomin pisze:
pn sty 16, 2023 9:15 pm
A gdzie ja napisałem ze wypłaty beda jutro??? Nie mam pojęcia kiedy beda.. i to jest jedyne co można napisać, bo ani ja, ani Ty, nie mamy żadnego wiarygodnego źródła które pozwoliłoby napisać co innego. Twoje gadanie o lutym to tylko przypuszczenia oparte na poprzednich akcjach z wypłatami. Przestań tym laskom pisać cos o czym nie masz pojęcia jeśli nie jesteś w stanie podać wiarygodnego źródła swoich informacji. Przecież, podobno to ty robisz wszystko dla ich dobra i martwisz się o ich los... to po chuj podajesz nieweryfikowalne informacje?
Ja nie napisze ci kiedy dokładnie komin ale w lutym są kolejne dni wypłat każdy portal z przestojem ponosi ogromne straty finansowe i oni chodz by stanęli na głowie pewnych sytuacji nie załatwią to wymaga czasu.
Zostaje cierpliwie czekać.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn sty 16, 2023 9:41 pm

Przypominam Ci ze dni wypłat to sa teoretycznie codziennie(dni robocze) i teoretycznie SU ma 7 dni roboczych na realizacje przelewu zgodnie z ICH WLASNYM regulaminem. Wiec, znów teoretycznie, laski mogłyby miec wyjebane na jakieś ICH problemy z weryfikacjami bankowymi i ZAZADAC wypłaty kasy... choćby jebany listonosz miał im te kase do domu przynieść... a ze tak sie nie dzieje? bo to przecież su, zero konkurencji... i w sumie zażalenie to laski mogą składać do wójta gminy w Pierdziszewie Górnym...
No ale, whatever...chuj w to... ja się tu rozpisuje a jedyne co chciałem napisać to ze NIKT NIE WIE kiedy beda wypłaty... GORYL tez nie wie :P

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » pn sty 16, 2023 10:06 pm

Wypłat ale mi nie chodzi o wypłaty showup.tv teraz.
Jak ty nic nie rozumiesz jak działa taki portal.
Teraz zrobią wszystko by zdarzyć do wypłat 9 lutego od ludzi co najwięcej w tym czasie 9 do 14 portal generuje najlepsze zyski bo to klient musi się zgadzać to i dochody będą się zgadzać
A ten portal tworzą ludzie co ciężko pracują na swoje pensje.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn sty 16, 2023 10:42 pm

Ta teoria ze najwieksze obroty su robi dzieki "ludowi pracujacemu" co to bierze wyplate 10 kazdego miesiaca, wydaje mi sie mocno przereklamowana. Tym bardziej ze juz od chyba dosc dawna 10 to nie jest jedyny "swiety" dzien wyplat. Ja tam jakos nie widze specjalnie wzmozonego ruchu "po dziesiatym". W kazdym razie pozdrawiam kazdego idiote ktory musi czekac do 10 zeby przejebac troche pieniedzy na su xD. Zreszta...chuj w to bo oftop.
SU pewnie w jakims tam stopniu zalezy zeby odkrecic sprawe jak najszybciej i watpie czy kierują sie data wyplat w Polandii... Laski im w zadnym stopniu nie pomagaja w tym zeby przyspieszyli swoje starania bo jebią na su z pełnym zaufaniem w potęgę tej firmy :D do tej pory bylo warto wiec pewnie znow sie uda.

landryna94
Posty: 19

Post autor: landryna94 » wt sty 17, 2023 4:40 am

Oj cos czuje, ze Goryl ma racje, trzeba cierpliwie czekac i tyle.

ODPOWIEDZ