Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Laura2600
Posty: 91

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Laura2600 » wt gru 15, 2020 3:43 pm

Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
Chuj mnie obchodzi, że to wtorek! Dość trzymali moją kasę...😡 Oby jutro wyszła...

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt gru 15, 2020 3:44 pm

🤦🏻‍♀️

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » wt gru 15, 2020 3:50 pm

bozie mozecie byc scestliwe ze juz sie da wyplacac :DDDD a nie plakac preciez i tak maja nato 7 dni :DDDD

sensual_magic
Posty: 18

Post autor: sensual_magic » wt gru 15, 2020 3:51 pm

U mnie też wisi od wczoraj od 15:20 :P SU bawi się w Grincha? ;) :P A tak poważnie, to jak wszystkie naraz zleciłyśmy przelewy, to czuje, że to trochę potrwa...

sensual_magic
Posty: 18

Post autor: sensual_magic » wt gru 15, 2020 3:52 pm

Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
O to tego nie wiedziałam - good to know ;) Dzięki! :)

Vanessa820
Posty: 38

Post autor: Vanessa820 » wt gru 15, 2020 4:01 pm

Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
Co Ty za brednie piszesz? nie raz nie dwa wyplacalam we wtorki i zawsze mialam wiec nie wiem skad Ci sie to wzielo

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » wt gru 15, 2020 4:07 pm

Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
mam w historii REALIZACJE wyplaty z dniem 14.04.2020-byl to wtorek...., wiec.... chyba jednak nie o to chodzi...

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt gru 15, 2020 4:26 pm

Vanessa820 pisze:
wt gru 15, 2020 4:01 pm
Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
Co Ty za brednie piszesz? nie raz nie dwa wyplacalam we wtorki i zawsze mialam wiec nie wiem skad Ci sie to wzielo
Ano, stad mi sie wzielo, ze wyplacajac w poniedzialek, nie wychodzily nazajutrz we wtorek, inaczej Ci tego nie wytlumacze 😉 Praktycznie, w żaden wtorek mi nie realizowali zleconych wypłat 🤷‍♀️

sensual_magic
Posty: 18

Post autor: sensual_magic » wt gru 15, 2020 4:35 pm

Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 4:26 pm
Vanessa820 pisze:
wt gru 15, 2020 4:01 pm
Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 3:40 pm
Laski 😀 we wtorki - tak jak zwykle - nie realizuja zleconych wypłat, wiec jak widac - nic sie nie zmienilo w tej materii. Wiecej luzu, jutro powinny wychodzic $ z SU 😉

Pisze drugi raz, bo gdzies wcielo moj post😩
Co Ty za brednie piszesz? nie raz nie dwa wyplacalam we wtorki i zawsze mialam wiec nie wiem skad Ci sie to wzielo
Ano, stad mi sie wzielo, ze wyplacajac w poniedzialek, nie wychodzily nazajutrz we wtorek, inaczej Ci tego nie wytlumacze 😉 Praktycznie, w żaden wtorek mi nie realizowali zleconych wypłat 🤷‍♀️
Magia SU :P Ja np w listopadzie zleciłam jakoś 8go czy 9go i dostałam po godzinie na konto, a dziewczyny pisały, ze z 2go czy 4go listopada czekały miesiąc na przelew :P

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt gru 15, 2020 4:40 pm

sensual_magic pisze:
wt gru 15, 2020 4:35 pm
Cayenne pisze:
wt gru 15, 2020 4:26 pm
Vanessa820 pisze:
wt gru 15, 2020 4:01 pm


Co Ty za brednie piszesz? nie raz nie dwa wyplacalam we wtorki i zawsze mialam wiec nie wiem skad Ci sie to wzielo
Ano, stad mi sie wzielo, ze wyplacajac w poniedzialek, nie wychodzily nazajutrz we wtorek, inaczej Ci tego nie wytlumacze 😉 Praktycznie, w żaden wtorek mi nie realizowali zleconych wypłat 🤷‍♀️
Magia SU :P Ja np w listopadzie zleciłam jakoś 8go czy 9go i dostałam po godzinie na konto, a dziewczyny pisały, ze z 2go czy 4go listopada czekały miesiąc na przelew :P
Moze stworzyli jakis system, sekwencję 🤣 np. u mnie wykluczyli wtorki, u innej piątki, jeszcze inna bedzie miala codziennie wyplaty i/lub po godzinie na koncie od realizacji, jeszcze inne beda czekaly tygodniami 🤣🤷‍♀️

ODPOWIEDZ