Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Vanessa820
Posty: 38

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Vanessa820 » wt lis 17, 2020 6:42 pm

Dziewczyny poprostu trzeba isc do normalnej pracy a nie tylko liczyc na szolapowskie pieniazki i wtedy zadna nie bedzie narzekac ze nie ma za co za mieszkanie oplacic i co do garka wrzucic...

SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Post autor: SEXI_GANGSTA » wt lis 17, 2020 6:50 pm

Alicja80 pisze:
wt lis 17, 2020 6:26 pm
Kilka osób już mi napisało że dostało wiadomosc od su ze na początku grudnia beda przelewy
Jesteś w stanie wrzucić cała treść takiej wiadomości? No to miesiąc przerwy... No tak.

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » wt lis 17, 2020 6:53 pm

emazing_lady pisze:
wt lis 17, 2020 12:47 pm
w kwietniu? dobra nie panikujmy... bez przesady ja osobiście uważam że do końca tego miesiąca powinno wszystko się unormować bo w przeciwnym wypadku stracą dużo osób . Część osób przeniesie się na inne strony które wypłacają pieniądze bez opóźnienia.
Są takie ? Ja znam tylko te strone

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 6:56 pm

Vanessa820 pisze:
wt lis 17, 2020 6:42 pm
Dziewczyny poprostu trzeba isc do normalnej pracy a nie tylko liczyc na szolapowskie pieniazki i wtedy zadna nie bedzie narzekac ze nie ma za co za mieszkanie oplacic i co do garka wrzucic...
normalna prace to chyba kazda z nas ma ale wiadomo jak tutaj zarobiłaś to Cię nurtuje fakt, że są to zablokowane czasowo środki.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt lis 17, 2020 6:58 pm

SEXI_GANGSTA pisze:
wt lis 17, 2020 6:50 pm
Alicja80 pisze:
wt lis 17, 2020 6:26 pm
Kilka osób już mi napisało że dostało wiadomosc od su ze na początku grudnia beda przelewy
Jesteś w stanie wrzucić cała treść takiej wiadomości? No to miesiąc przerwy... No tak.
a od kiedy zaczęło tym razem tak byc? ja ostatnio zlecilam wyplacenie żetonow 8 listopada i przelew wisi dalej jako do realizacji. Natomiast niektore osoby pisaly, ze dostaly przelewy z dnia 8 wiec nie wiem. Tez mi sie zdaje, ze na poczatku grudnia wszystko ruszy

SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Post autor: SEXI_GANGSTA » wt lis 17, 2020 7:00 pm

Ssslodka89 pisze:
wt lis 17, 2020 6:56 pm
Vanessa820 pisze:
wt lis 17, 2020 6:42 pm
Dziewczyny poprostu trzeba isc do normalnej pracy a nie tylko liczyc na szolapowskie pieniazki i wtedy zadna nie bedzie narzekac ze nie ma za co za mieszkanie oplacic i co do garka wrzucic...
normalna prace to chyba kazda z nas ma ale wiadomo jak tutaj zarobiłaś to Cię nurtuje fakt, że są to zablokowane czasowo środki.
Vanessa i twoje książkowe cebulowe podejście.
Nie ważne czy ktoś to traktuje jako główny zarobek, czy odłożył czy nie. Ciekawe czy jak w normalnej pracy by Ci ktoś nie zapłacił z powodu kryzysu to byś namawiała na modlitwę i wytrwałość.

Vanessa820
Posty: 38

Post autor: Vanessa820 » wt lis 17, 2020 7:14 pm

Ssslodka89 pisze:
wt lis 17, 2020 6:56 pm
Vanessa820 pisze:
wt lis 17, 2020 6:42 pm
Dziewczyny poprostu trzeba isc do normalnej pracy a nie tylko liczyc na szolapowskie pieniazki i wtedy zadna nie bedzie narzekac ze nie ma za co za mieszkanie oplacic i co do garka wrzucic...
normalna prace to chyba kazda z nas ma ale wiadomo jak tutaj zarobiłaś to Cię nurtuje fakt, że są to zablokowane czasowo środki.
Duzo tutaj dziewczyn ktore tylko utrzymuje sie z su.

Vanessa820
Posty: 38

Post autor: Vanessa820 » wt lis 17, 2020 7:20 pm

SEXI_GANGSTA pisze:
wt lis 17, 2020 7:00 pm
Ssslodka89 pisze:
wt lis 17, 2020 6:56 pm
Vanessa820 pisze:
wt lis 17, 2020 6:42 pm
Dziewczyny poprostu trzeba isc do normalnej pracy a nie tylko liczyc na szolapowskie pieniazki i wtedy zadna nie bedzie narzekac ze nie ma za co za mieszkanie oplacic i co do garka wrzucic...
normalna prace to chyba kazda z nas ma ale wiadomo jak tutaj zarobiłaś to Cię nurtuje fakt, że są to zablokowane czasowo środki.
Vanessa i twoje książkowe cebulowe podejście.
Nie ważne czy ktoś to traktuje jako główny zarobek, czy odłożył czy nie. Ciekawe czy jak w normalnej pracy by Ci ktoś nie zapłacił z powodu kryzysu to byś namawiała na modlitwę i wytrwałość.
Dziewczyno ja tutaj jestem na su od prawie 6 lat i co roku sa takie cyrki z wyplata zet i nie ma co panikowac.

SexyMalutka
Posty: 80

Post autor: SexyMalutka » wt lis 17, 2020 11:48 pm

Hi. I got Email from them is..
I hope it not too long. 😅

Witam

Na wstępie pragniemy gorąco przeprosić za wszelkie utrudnienia powstałe w wyniku wstrzymania szybkich wypłat. Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy. Do tego czasu system wypłat musi zostać zawieszony.

Zapewniamy, że przelewy zostaną przywrócone tak szybko jak to możliwe. Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze sumiennie wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Raz jeszcze przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za Waszą ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pt lis 20, 2020 2:55 pm

SexyMalutka pisze:
wt lis 17, 2020 11:48 pm
Hi. I got Email from them is..
I hope it not too long. 😅

Witam

Na wstępie pragniemy gorąco przeprosić za wszelkie utrudnienia powstałe w wyniku wstrzymania szybkich wypłat. Decyzja ta jest niezależna od nas i podyktowana faktem zmiany umów między operatorami płatności, którzy realizują szybkie przelewy. Zmiany te wymagają ponownego zweryfikowania nas jako klienta i podpisania nowej umowy współpracy. Do tego czasu system wypłat musi zostać zawieszony.

Zapewniamy, że przelewy zostaną przywrócone tak szybko jak to możliwe. Rozumiemy niepokój związany z wstrzymaniem wypłat i jeszcze raz przepraszamy za te niedogodności. Prosimy jednak o więcej zaufania. Działamy już wiele lat i zawsze sumiennie wywiązujemy się z naszych zadań. Przez te lata zaufała nam ogromna liczba użytkowników, którzy są z nami od samego początku. Raz jeszcze przepraszamy za problemy, zdajemy sobie sprawę z narastającego poziomu zdenerwowania i niepokoju w związku z brakiem środków za Waszą ciężką pracę. Prosimy jednocześnie o jeszcze chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam
That’s nice at least they’ve replied to you because me as well I sent them a message but I didn’t get any reply.
It’s been about 2 weeks and we still don’t know how long it may take... should we count these 2 up to 3 weeks since the beginning of November or what?

ODPOWIEDZ