Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: SEXI_GANGSTA » pn lis 16, 2020 12:08 pm

Ssslodka89 pisze:
pn lis 16, 2020 12:01 pm
no niestety, ale kto powiedzial, ze tym razem tez nie bedzie tyle trwalo? przeciez zmiany miedzy operatorami to jedno a przelewy moga wykonywac dalej, a pomyslcie sobie o tych osobach, ktore nie mają innego źródla dochodu to wtedy juz w ogole muszą się denerwować :D ja tam się zdziwiłam tydzień temu jak przelew wisiał 2 dni do realizacji bo zawsze robią to od razu i nie ma z tym problemu. No cóż, oby się unormowało do końca listopada tak obstawiam czyli 2 tygodnie jeszcze, a Wy jak myślicie? Robmy głosowanie haha :D
Su samo sobie robi aktualnie krzywdę i wstrzymując wypłaty, na prawdę będzie miało duży spadek przychodów.
Btw. Mówicie że u Was czeka przelew, u nas zatrzymało się ich kilka - kilkanaście. Więc czekanie boli, kilkanaście razy bardziej.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pn lis 16, 2020 12:39 pm

SEXI_GANGSTA pisze:
pn lis 16, 2020 12:08 pm
Ssslodka89 pisze:
pn lis 16, 2020 12:01 pm
no niestety, ale kto powiedzial, ze tym razem tez nie bedzie tyle trwalo? przeciez zmiany miedzy operatorami to jedno a przelewy moga wykonywac dalej, a pomyslcie sobie o tych osobach, ktore nie mają innego źródla dochodu to wtedy juz w ogole muszą się denerwować :D ja tam się zdziwiłam tydzień temu jak przelew wisiał 2 dni do realizacji bo zawsze robią to od razu i nie ma z tym problemu. No cóż, oby się unormowało do końca listopada tak obstawiam czyli 2 tygodnie jeszcze, a Wy jak myślicie? Robmy głosowanie haha :D
Su samo sobie robi aktualnie krzywdę i wstrzymując wypłaty, na prawdę będzie miało duży spadek przychodów.
Btw. Mówicie że u Was czeka przelew, u nas zatrzymało się ich kilka - kilkanaście. Więc czekanie boli, kilkanaście razy bardziej.
Najgorsze jest to, ze trzymaja w niepewnosci. Ile to potrwa, dlaczego ogolnie to tyle trwa skoro takie prace mozna zalatwic sprawnie i szybciej. Czy jest szansa na otrzymanie zleconych przelewow jeszcze w listopadzie, grudniu a moze dopiero po Nowym Roku? No wiecie, wyobrazcie sobie, ze ktos placi rachunki z tej kaski to co ma zrobic.

Wyplacic, wyplacą bo duzo razy tak juz bylo. Ja pamietam ten raz rok temu / 2 miesiace nie wyplacali. A jak dlugo trwaly pozostale przypadki ktos wie, pamieta? Dluzej czy krocej? :D

SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Post autor: SEXI_GANGSTA » pn lis 16, 2020 12:55 pm

Wtedy też przez 2 miesiące nie dało się wypłacać środków zarobionych? Pamiętasz komunikat? Był tylko jeden podobny do tego czy coś jeszcze?

Nie trafili na dobry moment dla nich bo zrobiło się boom na kamerki i ruch jest o wiele wiele większy.

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » pn lis 16, 2020 1:52 pm

Były przerwy ale krótkie dwa tyg coś takiego najdłuższy był właśnie rok temu komunikaty wtedy były inne bo podawali datę wypłaty która później zmieniali chyba ze 3 razy,no fakt źle trafili bo akurat za mieszkanie muszę zapłacić i bida ,ale mówię wam nie warto tak dużo o tym myśleć bo się nerwowo wykonczycie lub pierdolca dostaniecie wiem bo ja rok temu dostałam 🤣

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » pn lis 16, 2020 2:48 pm

Mam przeczucie, że to szybko ruszy, że sytuacja jest chwilowa tym razem.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pn lis 16, 2020 3:06 pm

LittleStar342 pisze:
pn lis 16, 2020 2:48 pm
Mam przeczucie, że to szybko ruszy, że sytuacja jest chwilowa tym razem.
Pokładam w Tobie wszelkie nadzieje 😃😃 nie no ja tez mam takie przeczucie, przecież im tez zależy żeby osoby nadające były usatysfakcjonowane hahaha ♥️
Do końca listopada chyba kazda wytrzyma, nie dziewczyny? 🥰😘😘😘

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pn lis 16, 2020 3:55 pm

wiem dobrze o czym mówisz poprostu nie trzeba dać się zwariować i myśleć, ze do końca miesiąca
Się unormuje. A w Twoim przypadku co do zapłaty za mieszkanie to rozumiem, ze ciężka sprawa :/ właśnie dlatego powinni „uprzedzić”
O takich planach. Mam nadzieję, ze do końca listopada będziesz mogła poczekać z zapłata czynszu 🙂😘
zumba_girl pisze:
pn lis 16, 2020 1:52 pm
Były przerwy ale krótkie dwa tyg coś takiego najdłuższy był właśnie rok temu komunikaty wtedy były inne bo podawali datę wypłaty która później zmieniali chyba ze 3 razy,no fakt źle trafili bo akurat za mieszkanie muszę zapłacić i bida ,ale mówię wam nie warto tak dużo o tym myśleć bo się nerwowo wykonczycie lub pierdolca dostaniecie wiem bo ja rok temu dostałam 🤣

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » pn lis 16, 2020 4:01 pm

Znów powtórka, normalne. Ostatnio na przelewy czekaliśmy 2 miesiące 🤦‍♀️ muszą obrócić naszymi żetonami...nie wierzę w zmiany, one nie trwają taki czas.
Dobrze jest odłożyć, na czarną godzinę kiedy to su,odetnie na jakiś czas źródełko...
Nie ładnie z ich strony ,że prędzej nie uprzedzają.

Trzymajcie się, ruszy...😊

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pn lis 16, 2020 4:21 pm

Laura2600 pisze:
pn lis 16, 2020 4:01 pm
Znów powtórka, normalne. Ostatnio na przelewy czekaliśmy 2 miesiące 🤦‍♀️ muszą obrócić naszymi żetonami...nie wierzę w zmiany, one nie trwają taki czas.
Dobrze jest odłożyć, na czarną godzinę kiedy to su,odetnie na jakiś czas źródełko...
Nie ładnie z ich strony ,że prędzej nie uprzedzają.

Trzymajcie się, ruszy...😊
O kurczę, tym razem jak to ma trwać 2 miesiące to niektórzy chyba nie przeżyją a to już nie jest zabawne.
Zmiany takie mogą trwać raptem kilka dni, masz rację.
Bardzo niefajnie się zachowali teraz bo nawet nie ma się dostępu do własnych pieniędzy jakby nie było.

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » pn lis 16, 2020 4:25 pm

Ssslodka89 pisze:
pn lis 16, 2020 3:55 pm
wiem dobrze o czym mówisz poprostu nie trzeba dać się zwariować i myśleć, ze do końca miesiąca
Się unormuje. A w Twoim przypadku co do zapłaty za mieszkanie to rozumiem, ze ciężka sprawa :/ właśnie dlatego powinni „uprzedzić”
O takich planach. Mam nadzieję, ze do końca listopada będziesz mogła poczekać z zapłata czynszu 🙂😘
zumba_girl pisze:
pn lis 16, 2020 1:52 pm
Były przerwy ale krótkie dwa tyg coś takiego najdłuższy był właśnie rok temu komunikaty wtedy były inne bo podawali datę wypłaty która później zmieniali chyba ze 3 razy,no fakt źle trafili bo akurat za mieszkanie muszę zapłacić i bida ,ale mówię wam nie warto tak dużo o tym myśleć bo się nerwowo wykonczycie lub pierdolca dostaniecie wiem bo ja rok temu dostałam 🤣
A dziękuję 🥰 dziadki ostre są kasa musi być na czas haha ale to się pożyczy najwyżej i będzie git 😊

ODPOWIEDZ