Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Lena87

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
panktos331
Posty: 1

Lena87

Post autor: panktos331 » wt lut 15, 2022 2:00 pm

Witam, dziś o godzinie ok 13:53 zakupilem prywatna transmisje u uzytkownika Lena87 przez cala transmisje czekalem az osoba robiaca streama naprawi to, oczywiscie tak sie nie stalo a po zakonczeniu streama (2min) napisałem ze nie ma zadnego obrazu, to Lena87 olala temat mowiac ze wina lezy po mojej stronie i wyszla z streama. Prosze o rozpatrzenie sprawy

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » wt mar 21, 2023 1:44 pm

Jeśli masz kogoś oczerniać to najpierw sprawdz u kogo byłeś na priv bo ja z 15 lutego tak jak tu piszesz nie mam nikogo takiego o takim Nicu jak ty ze był u mnie na pokazie . A po drugie masz mozliwośc w czasie pokazu zgłosić transmisje do moderacji jeśli cos sie twoim zdaniem nie zgadzało bądz ci nie działało .

gwiazda
Posty: 103

Post autor: gwiazda » wt mar 21, 2023 1:49 pm

Lena87 pisze:
wt mar 21, 2023 1:44 pm
Jeśli masz kogoś oczerniać to najpierw sprawdz u kogo byłeś na priv bo ja z 15 lutego tak jak tu piszesz nie mam nikogo takiego o takim Nicu jak ty ze był u mnie na pokazie . A po drugie masz mozliwośc w czasie pokazu zgłosić transmisje do moderacji jeśli cos sie twoim zdaniem nie zgadzało bądz ci nie działało .

Najprościej jest zrzucić winę na dziewczynę i mieć do niej pretensje.

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » wt mar 21, 2023 1:54 pm

gwiazda pisze:
wt mar 21, 2023 1:49 pm
Lena87 pisze:
wt mar 21, 2023 1:44 pm
Jeśli masz kogoś oczerniać to najpierw sprawdz u kogo byłeś na priv bo ja z 15 lutego tak jak tu piszesz nie mam nikogo takiego o takim Nicu jak ty ze był u mnie na pokazie . A po drugie masz mozliwośc w czasie pokazu zgłosić transmisje do moderacji jeśli cos sie twoim zdaniem nie zgadzało bądz ci nie działało .

Najprościej jest zrzucić winę na dziewczynę i mieć do niej pretensje.
Tak jest najprościej dla nich . Niestety my komuś nie naprawimy obrazu czy łącza internetu , a jesli sie zdarzają takie sytułacjie po to maja mozliwość zgloszenia pokazu na bierzaco wtedy to juz rozstrzygane przez moderacje .

ODPOWIEDZ