Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Transmisje w nocy są niewidoczne

Kogoś nie widać na transmisji?
Pytajnik
Posty: 302

Re: Transmisje w nocy są niewidoczne

Post autor: Pytajnik » śr gru 01, 2021 8:45 am

GORYL pisze:
wt lis 30, 2021 3:03 pm
Tam jest wstawiona odpowiedź kogoś kto pracuje dla SU, więc to najbardziej rzetelna informacja jaką możemy dostać... Tak a może raczył byś dać linka lub gdzie to szukać.
I dziwne że jakiś pracownik szeregowy który jako osoba zatrudniona na umowę podpisuje klauzule poufności firmy to tak napisał na tamtym forum o tym a tu nic to dopiero sensacja.
Gamoniu, nie można wstawiać linków do tamtego forum. Poza tym to jest w temacie o usterkach i to nie jest wypowiedź pracownika na forum, tylko skrin z maila.
Ktoś stwierdził, że warto go podzielić, ale zakrył dostęp niezalogowanym.
GORYL pisze:
wt lis 30, 2021 3:03 pm
To to każdy wie ze im większa rozdzielczość tym więcej miejsca zapełnia dysku to albo ty jesteś głupi albo ludzi robisz debili.
Prosty przykład masz dysk twardy o malej pojemności np. 10gb to ile ci wejdzie na to filmu lub filmików 4K
Gapciu, rozmiar mediów nie ma znaczenia od rozdzielczości, tylko głównie od bitrate'u i pośrednio od innych czynników.
Bitrate w nazwie ma "bity" (jednostka informacji) i "rate", czyli jakby no... proporcja albo prościej: szybkość. Więcej bitów dostępnych = więcej informacji można zawrzeć = lepsza jakość może być uzyskana.
Jestem pewien, że w technologii streamingowej nie zapisują na dysk, tylko wszystko dzieje się "w locie"... dlatego np. stream może przerywać - nie ma buforu. Jakby było zapisywane na dysk i odczytywane, to dodajesz tylko zbędny czas i zużycie. Dane są od razu przenoszone do RAMu na serwerze i tam trzymane przez ten ułamek sekundy, który potrzebuje... ale skąd ja mogę to wiedzieć, jak nie widziałem backendu?

Poczytaj sobie wymagania silnika streamowego WOWZA, z którego korzysta SU. Znajdziesz sobie w sieci...
Zobaczmy ile podaje dysku, a ile przepustowości internetu...
Ach i czemu jak ja Cię odsyłam do sieci to masz bulwers, a jak Ty to robisz to jest ok?
GORYL pisze:
wt lis 30, 2021 3:03 pm
Jak już mnie pouczasz czy przepisujesz to z neta to się doszkol trochę bo ja twój bełkot rozumiem ale reszta to nie wiem.
No właśnie widać, hahaha...
Jak oskarżasz o przepisywanie z neta, to podaj źródło. Nie zrobisz tego...
GORYL pisze:
wt lis 30, 2021 3:03 pm
To jest za słaba baza danych i tyle o czym obaj to wiemy dobrze.
Kolejny dowód na to, że rzucasz pojęciami bez zrozumienia ich znaczenia...
W ogólnym przypadku nieznajomość terminów nie oznacza, że ktoś nie ma wiedzy, ale...
W Twoim przypadku to chyba świadczy o ignorancji. Że rzucisz "mądrym pojęciem" i wyjdziesz na znawcę. A już to wspominałem, że trzepiesz się jak płotki w sieci rybackiej, a nóż kogoś trafisz ogonem i się wyślizgniesz, mając rację.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr gru 01, 2021 4:44 pm

Dzieciaku za ty wiesz lepiej ty masz coś z głową i ps nie czytam twoich wypocin.

ODPOWIEDZ