Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak obrazu na iPhonie

Kogoś nie widać na transmisji?
Marik19
Posty: 1

Re: Brak obrazu na iPhonie

Post autor: Marik19 » czw sie 12, 2021 1:13 am

iPhone X również brak obrazu na części transmisji widać ze administracja od jakiegoś czasu nie rozwiązała tego problemu a szkoda

boy899
Posty: 1

Post autor: boy899 » śr paź 13, 2021 11:36 am

Ktoś coś z tym robi w ogóle ??

arbuzi24
Posty: 1

Post autor: arbuzi24 » czw paź 28, 2021 2:55 am

U mnie również nie pierwszy raz tak straciłem żetony i mimo zgłoszenia (rzekoma) administracja mnie oblała i nie odzyskałem nic ani nawet wiadomości nie łaskaw było mi wysłać uważam ze równie nie pierwszy i nie ostatni raz utopie tu kasę na żetonach za darmo

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lis 09, 2021 6:06 am

Jeśli zgłosiłeś a był to pokaz prywatny to decyzja administracji była wydana by strona przeciwna otrzymała żetony. Wszystko jest w historii konta zawsze jest notatka z tego. Najwidoczniej administratorzy uznali zgłoszenie za bez podstawne i osoba przeciwna jest wygrana.

Dawidoff01
Posty: 3

Post autor: Dawidoff01 » ndz gru 19, 2021 9:38 am

Powinniscie zmienić informatyka lub sprzedać serwis Su. Normalnie nie da się korzystać ani z Iphona ani z Samsunga na lapku to samo sie nie raz trafia ze nie ma obrazu, jak widać duzo liczba ludzi sie skarzy na serwis Su. Albo cos zrobicie z tym albo zamknijcie serwis, szkoda czasu na meczenie sie w takim serwisie beznadziejnie zadnych aktualizacji i zmian, nie Polecam !!!!

Cornflakes
Posty: 1

Post autor: Cornflakes » czw kwie 21, 2022 12:21 pm

Udało się to komuś naprawić? Mam ten sam problem, ios jak i android, ogólnie na telefonie

Ukaszek0622
Posty: 1

Post autor: Ukaszek0622 » czw kwie 28, 2022 5:29 pm

Mam to samo, już myślałem ze babki blokują obraz dla fona żeby mąż nie mógł podglądać 😂 ale jednak problem jest większy, coraz więcej transmisji nie widzę i to najczęściej tych najlepszych. ShowUp to gówno

maciu88
Posty: 4

Post autor: maciu88 » sob maja 21, 2022 5:05 am

Mam to samo od długiego czasu. Raz na jakiś czas jak odświeże to zadziała

ODPOWIEDZ