Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ciężki kawałek chleba z tym nadawaniem

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
LOVEHAIRYPUSSY
Posty: 14

Ciężki kawałek chleba z tym nadawaniem

Post autor: LOVEHAIRYPUSSY » wt mar 23, 2021 10:48 am

Czy wy też macie takie problemy techniczne z nadawaniem? Często nie łączy i wyrzuca? To chyba problem po stronie serwerów bo Internet mam bardzo bobry oraz chrome wszystko jak trzeba....

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt mar 23, 2021 12:38 pm

LOVEHAIRYPUSSY pisze:
wt mar 23, 2021 10:48 am
Czy wy też macie takie problemy techniczne z nadawaniem? Często nie łączy i wyrzuca? To chyba problem po stronie serwerów bo Internet mam bardzo bobry oraz chrome wszystko jak trzeba....
Tak a ten bardzo dobry internet to ? może byś napisała jaki jest ping ,prędkość i przesyłanie.
Bo to że showup.tv pokazuje ( jakość twojego łącza świetna ) to średnia obliczana to w rzeczywistością nie ma dużo wspólnego

Wystarczy sprawdzić speedtest.net.

LOVEHAIRYPUSSY
Posty: 14

Post autor: LOVEHAIRYPUSSY » wt mar 23, 2021 12:59 pm

Mam światłowód w domu, i w telefonie stały z T-mobile. A jaka moc to nie wiem.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt mar 23, 2021 1:27 pm

Tak światłowod podaj sped test już ja widziałem te mam światłowod. A tam jest ledwo co internet. Światłowod też może się ruznić.

LOVEHAIRYPUSSY
Posty: 14

Post autor: LOVEHAIRYPUSSY » pn mar 29, 2021 9:58 am

Speed test pobieranie 40 kb na sek, wysyła 4.6 kb

Podofilia
Posty: 60

Post autor: Podofilia » pn mar 29, 2021 3:22 pm

LOVEHAIRYPUSSY pisze:
pn mar 29, 2021 9:58 am
Speed test pobieranie 40 kb na sek, wysyła 4.6 kb
Bardzo słabe parametry, jeżeli faktycznie masz na myśli "kb"...

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt mar 30, 2021 9:41 am

Dokładny sped test internetu podaj. Jeśli masz tak niski poziom.
Speed test pobieranie 40 Mbps wysyła 4.6 Mbps jeśli jest tak niski 4,6 przesyłanie to nie ma się co dziwić że showup.tv nie chodzi płynie jeśli tak masz ?. To nie mieścisz się w minimum 10 Mbps przesyłania.
Jest podane w regulaminie minimalne wymagania.
Możesz dzwonić do operatora zwiększyć pakiet internetu jeśli to nie jest możliwe możesz sama zwiększyć sygnał bo może być np słaby laptop lub router. Co do laptopa można ratować się karta sieciowa 1000mbps na USB 3,0 lepiej też będzie połączyć się przez kabel rj45 ja ci polecić mogę ugreen kabel rj45 Cat 8 długość od 1m do 3m.
Karta sieciowa 1000mbps też poprawi dużo w takim przypadku gdzie laptop jest stary już lub karta sieciowa standardowa jest słaba zazwyczaj są to karty do 100mbps lub 433mbps one są słabe i mogą mieć problemy z dzisiejszym showup.tv.
Jeśli sobie z tym nie poradzisz napisz mi pw profil Goryl żetony odaje z prywatnych wiadomości.

boxhead
Posty: 12

Post autor: boxhead » pt kwie 23, 2021 6:28 pm

Jak bys miiala download 40kbs to by ci sie strona ladowala z kilkua minut ale pewnie chodzilo o 40mb/s a upload 4,6mb . to nie jest światłowód więc albo z automatu walisz takie teksty wstydzac sie slabego łacza albo jestes laikiem którego ktoś robi w chuja albo sama nie wiesz co masz. To jest zwykly net mierny po DSL a łącze mobilne odpuść, nie nadaje się do tego przez gigantyczne pingi.

ODPOWIEDZ