Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Włączony adblock

Kogoś nie widać na transmisji?
sikor21
Posty: 5

Włączony adblock

Post autor: sikor21 » pn mar 15, 2021 9:24 pm

Cześć, od jakiegoś czasu nie umiem włączyć transmisji, ponoć przez adblocka. Problem jest taki że nie mam nic blokującego reklamy. Ktoś wie co robić?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt mar 23, 2021 12:45 pm

Jaki jest problem to raczej żaden adblock to brak zgody witryn na aparat i mikrofon ustaw na zezwól i sprawdź wtedy to.
Gdzieś opisałem na forum to co trzeba zrobić.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » wt mar 23, 2021 3:25 pm

sikor21 pisze:
pn mar 15, 2021 9:24 pm
Cześć, od jakiegoś czasu nie umiem włączyć transmisji, ponoć przez adblocka. Problem jest taki że nie mam nic blokującego reklamy. Ktoś wie co robić?
Mhm. A komunikat masz o wyłączeniu adblocka...? Bo "ponoć" to tak jakbyś to z... tyłka wyjął.
A może masz Operę, która ma wbudowanego adblocka i nie wiesz jak wyłączyć... >_<

Dla pewności sprawdź też jakie masz rozszerzenia zainstalowane :p bo ja często znajomym cichaczem adblocki wgrywam, bo oni nie są na tyle kumaci by ogarnąć, że coś takiego istnieje.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt mar 23, 2021 5:52 pm

Może być tak że ma w roszerzeniach przeglądarki adblocka i może on blokować zależy też czy adblock czy adblock plus. Za mało opisał problem i jaka przeglądarka jest.

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » śr mar 24, 2021 2:39 pm

a sprobuj kolego wlaczyc swoja transmisje i wejdz w kolo zebate i 2 zakladke od kamery i wcisnij wybierz jakosc streamu automatycznie aby odznaczyc to i zaraz ponownie zaznacz, mi pomoglo

sikor21
Posty: 5

Post autor: sikor21 » pn maja 24, 2021 5:07 pm

Sorry Panowie za tak słabe opisanie. Mam opere Gx i wbudowanego adblocka i za nic nie umiem się go pozbyć. Pewnie bez niego by działało. Chociaż na innych przeglądarkch też mi nie działa.

Fifol771
Posty: 37

Post autor: Fifol771 » pn maja 24, 2021 7:10 pm

sikor21 pisze:
pn maja 24, 2021 5:07 pm
Sorry Panowie za tak słabe opisanie. Mam opere Gx i wbudowanego adblocka i za nic nie umiem się go pozbyć. Pewnie bez niego by działało. Chociaż na innych przeglądarkch też mi nie działa.
Z prawej strony paska adresu jest taka "czerwona tarcza" z symbolem fajki/ptaszka. Tam się schował "wbudowany" adblock.

sikor21
Posty: 5

Post autor: sikor21 » wt cze 08, 2021 1:27 pm

Ja wiem ale to nic nie daje. Szukałem wszędzie gdzie odinstalować całkiem ale nic z tego

sikor21
Posty: 5

Post autor: sikor21 » wt cze 08, 2021 1:33 pm

Tutaj jeszcze screena załączę, https://prnt.sc/14p6k2t

sikor21
Posty: 5

Post autor: sikor21 » wt cze 08, 2021 1:54 pm

Degustatorpiersi pisze:
śr mar 24, 2021 2:39 pm
a sprobuj kolego wlaczyc swoja transmisje i wejdz w kolo zebate i 2 zakladke od kamery i wcisnij wybierz jakosc streamu automatycznie aby odznaczyc to i zaraz ponownie zaznacz, mi pomoglo
To zadziałało, dziękuje bardzo!

ODPOWIEDZ