Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

po aktualizacji do Win10 problem z transm...

Kogoś nie widać na transmisji?
MARX-33
Posty: 7

Re: po aktualizacji do Win10 problem z transm...

Post autor: MARX-33 » śr cze 03, 2020 6:18 pm

max prędkość nie wiem, ale przed aktualizacją do 10 latoło cudnie, to na bank nie chodzi o neta!!!!
nic sięnie poprawiło.
coś blokuje wyświetlanie transmisji, włącza się na chwilę i lag. i znów sekunda transmisji i lag (łączenie) i tak w kółko.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt cze 05, 2020 2:27 pm

Nie jest to wina Windows 10 bo żadna dziewczyna z mojego skype nie ma takiego problemu. One od razu by pisały do mnie w tej sprawie.
Dowiedz się u operatora , dokładnie jakie masz IP zmienne czy stale bo tu bym szukał przyczyny.

MARX-33
Posty: 7

Post autor: MARX-33 » pn cze 08, 2020 6:33 pm

Niestety NIC, objawy wciąż te same. Włącza i wyłącza transmisję, objaw jest jakby coś blokowało, nie przepuszczało...

MARX-33
Posty: 7

Post autor: MARX-33 » pn cze 08, 2020 6:35 pm

...IP nie wiem. jak trzeba to sprawdzę, ale powiedz czemu przed aktualizają było idealnie, na tym samym sprzęcie, natej samej przeglądarce, na tym samym necie od lat!!!

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr cze 10, 2020 11:16 am

MARX-33 pisze:
pn cze 08, 2020 6:35 pm
...IP nie wiem. jak trzeba to sprawdzę, ale powiedz czemu przed aktualizacją było idealnie, na tym samym sprzęcie, na tej samej przeglądarce, na tym samym necie od lat!!!

MARX-33 to już zapytaj tego co ustawia tu sprawy techniczne showup.tv nie mnie .

Ja nie dawno ,miałem przypadek u koleżanki z innych kamer nic się nie dało zrobić.
Okazało się że administracja, tam zrobiła jakieś zmiany na portalu i trzeba było dzwonić do operatora odblokować coś na router.
Dokładnie tego nie wiem ,bo ona to załatwiła telefonicznie z operatorem może ty masz podobny problem z showup.
Na pewno nie jest winy system operacyjny Windows 10, aktualizacje nie maja i nie powinny mnieć na to wpływu .
Jak tak by było to większość showup.tv miała by twój problem a tak nie jest.

ODPOWIEDZ