Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

problem z obrazem

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
Tomekone
Posty: 1

problem z obrazem

Post autor: Tomekone » śr sty 15, 2020 10:09 pm

Po ok 15 sekundach transmiji ekran transmitującego się zaciął, pojawiła się informacja o błędzie, nie było i nie ma możliwości zgłoszenia problemu, nic !? Jak zgłosić problem, żądać zwrotu żetonów ? Miejsce zdarzenia u WildKitten

thommy18
Posty: 35

Post autor: thommy18 » śr lut 26, 2020 5:14 pm

Musisz w trakcie trwania problemowej transmisji zgłosić naruszenie. Inaczej nie rozpatrzą w ogóle Twojej skargi. Ja miałem podobny problem z Panią Laura2600 i zgłosiłem nadużycie jak i wysłałem mail. 500 żetonów przepadło, pani z 15 minut pokazu zrobiła 2 minuty podczas, których była poza kadrem kamery. Później niby zaczęła coś poprawiać w komputerze i doprowadziła do tego, że zerwała transmisje. Miałem stale napis, że jest próba łączenia, potem, że nie udało się połączyć i następuje próba ponowienia. Po zgłoszeniu sprawy i odczekaniu kilka dni okazało się dzisiaj, że SU przyznało żetony Pani transmitującej. Nie wiem za bardzo na jakiej podstawie skoro z 15 minut odbyło się 2 minuty pokazu, podczas których Pani była poza kadrem i reszte czasu transmisja była niepodłączona prawidłowo. Obsługa SU jak w większości przypadków olała moją skargę. Co ciekawe pomimo braku możliwości oglądania transmisji prywatnej, za którą zapłaciłem cały czas widniała informacja o tym, że nadająca jest zalogowana i czas do końca transmisji biegł normalnie. Jeżeli nie ma zgłoszonego nadużycia w trakcie trwania transmisji to raczej już skargi zgłosić nie można.

ODPOWIEDZ