Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak obrazu transmisja prywatna olilviapoland

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
FanBoy699
Posty: 1

Brak obrazu transmisja prywatna olilviapoland

Post autor: FanBoy699 » pt wrz 27, 2019 5:27 pm

Wydałem 100 żetonów a obrazu brak przez całe 7min ktos mi to zwróci? ...

Awatar użytkownika
_Suzy_
Posty: 56

Post autor: _Suzy_ » ndz wrz 29, 2019 12:59 pm

FanBoy699 pisze:
pt wrz 27, 2019 5:27 pm
Wydałem 100 żetonów a obrazu brak przez całe 7min ktos mi to zwróci? ...
Kolega się chyba pomylił...
działaj według kolejności:
1. pisz dziewczynie ze masz problem-próbujcie odswiezac, zalogować się ponownie
2. jeśli to nic nie daje, to spróbujcie się dogadać, że ona wyjdzie z priva, albo ustawi ci kiedyś za 10 żet i go sobie odrobicie
3. jeśli powyższe kroki niczego nie dały, to zgłaszaj transmisję-pamiętaj żeby zrobić to zanim zegar wybije koniec czasu, po czasie jest po ptokach.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » ndz lis 17, 2019 7:14 pm

Nie zapominajmy ,to tylko nie zależy czy nadająca osoba ma dobre łącze internetowe a i osoba co idzie na priv. Jednak o tym że dobry internet musza mieć dwie osoby minimum od 3,0 Mbps uploadu (przesyłanie) .
Zgłoszenie priv, to krok ostateczny czasem bywa problem po naszej stronie.

Znam przypadki że dziewczyna miała dobry internet a osoba co brała priv już nie.

Niestety moderacja zwróciła żeton klientowi a nie tej dziewczynie,Takich decyzji nie jestem w stanie zrozumieć mogę tylko się z tym nie zgodzić.

Warto pamiętać ,zanim się idzie na priv zrobić odczyt internetu :arrow: https://..speedtest.net/pl

oliviapoland
Posty: 2

Post autor: oliviapoland » śr lis 20, 2019 11:15 am

Nie zgłaszałeś mi braku obrazu, na początku każdej prywatnej transmisji pytam się użytkownika czy mnie widzi, jeśli nie to wychodzę i priv się nie odbywa.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr lis 20, 2019 1:45 pm

lepiej komuś zepsuć opinie , bo to najprostsze nie przejmuj się Olivia u ciebie problemu nie ma.To ta osoba , musi sprawdzić sobie internet. https://..speedtest.net/pl

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » pt lis 22, 2019 11:29 am

On napisał o olilviapoland, a nie oliviapoland ;) może dał się naciąć na podszywacza?

ODPOWIEDZ