Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PROBLEM z transmisją

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
miluuuusssss
Posty: 5

PROBLEM z transmisją

Post autor: miluuuusssss » śr wrz 11, 2019 11:56 am

Witam...

Mam problem z nadawaniem.
Daje start transmisji i się zaczyna...
- Łączenie później ustawiam kamerę, później inicjalizuję stream w końcu samo odświeża i znów to samo tak ze 2-3 razy pod rząd i w końcu jest "stream aktywny".

Na priv jest to samo łączenie, ustawianie kamerki i inicjalizowanie i po kilka razy odświeżanie.

2 różne potężne kompy
2 różne oryginalne systemy
2 różne łącza internetowe
5 różnych przeglądarek
4 różne kamerki
żadnych zapór antywirusów itp.

Łącze 500/ 30 stała prędkość po kablu i na WI-FI

Kompami zajmuje się od 7 lat

Na żadnym innym portalu z kamerkami nie mam problemów. Do tego wczoraj od pewnej laski dowiedziałem się, że ma to samo.

Problem wystąpił nagle. Nic w kompie nie było zmieniane.

Może Ktoś z Was wie ocb?

Bo na pomoc ze strony SU raczej nie mam co liczyć :(

Pzdr.

SPRAWmiRADOSC
Posty: 1

Post autor: SPRAWmiRADOSC » śr wrz 11, 2019 1:01 pm

Mam to samo... myślałam, ze to problem z internetem ale jak widać nie.

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » śr wrz 11, 2019 1:12 pm

Ja mám tez to samo 🙃 myslalam tez že mám jakis problém z laptopem :) albo cos i to show upem jest :)

miluuuusssss
Posty: 5

Post autor: miluuuusssss » śr wrz 11, 2019 1:12 pm

SPRAWmiRADOSC pisze:
śr wrz 11, 2019 1:01 pm
Mam to samo... myślałam, ze to problem z internetem ale jak widać nie.
U mnie wczoraj wieczorem nagle w trakcie przebywania tutaj tak się stało. Dzisiaj od rana cały czas taka jazda. Super łącze światłowodowe, próbuję po kablu, po wi-fi 2,4 i 5 ghz. Już 7 różnych przeglądarek, 2 PC i 1 laptop, różne systemy Windows, 7, 10 , 32 i 64 bit. 4 kamerki + 2 w lapkach. No szlag mnie trafia....

Kiedy u Ciebie to się stało?

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » śr wrz 11, 2019 1:14 pm

Trzeba napísac do show upa albo zapytac moderátora co sie dzieje :) czemu tak sie robi

miluuuusssss
Posty: 5

Post autor: miluuuusssss » śr wrz 11, 2019 1:15 pm

NI_KOL pisze:
śr wrz 11, 2019 1:12 pm
Ja mám tez to samo 🙃 myslalam tez že mám jakis problém z laptopem :) albo cos i to show upem jest :)
Na 100% u nich, jaz zwykle coś.....oczywiście pomocy się nie doprosisz, jak jakimś cudem odpiszą to pewnie wklejona formułka typu "ustaw to, wyłącz tamto..."


ZGŁASZAJCIE to do nich proszę. Wołajcie Admina i piszcie do supportu. MOŻE jak dostaną kilka zgłoszeń - to ich obudzi...

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » śr wrz 11, 2019 1:15 pm

Dobrze bedziem pisala do nich ;)

Aniolek3
Posty: 5

Post autor: Aniolek3 » ndz kwie 26, 2020 4:52 pm

Ja tez od 3 dni nie potrafie zrobic transmisji...pisze ze cos blokuje to nie mozliwe bo nic nie zmienialam...pisalam do su kazali wyczyscic historie ..
No i dalej nic nie dziala probowalam z killu roznych laptopow i nic...wyglada to na to ze su nie widzi mojej kamery bardzo dziwne to🤔

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz kwie 26, 2020 5:50 pm

Wejdź na kłódkę lewa strona górna klikaj na ustawienia witryn zezwól lokalizacja kamera i mikro ,wejdź na su zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem

Lub na witrynie
chrome://settings/content/camera

Mają źle ustawione pozycjonowanie witryny z urządzeniami na serwer teraz od razu robi blok i dla tego pisze inicjalizuję stream prosze czekać.

Aniolek3
Posty: 5

Post autor: Aniolek3 » ndz kwie 26, 2020 11:13 pm

Dziekuje...:)

ODPOWIEDZ