Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Chrome nie wczytuje transmisji

Kogoś nie widać na transmisji?

SamantaFox
Posty: 1

Post autor: SamantaFox » śr cze 12, 2019 11:41 pm

Zrobiłam zgodnie z twoim opisem i działa :) POLECAM POMOC U GORYLA

Ancymonek012
Posty: 12

Post autor: Ancymonek012 » czw cze 13, 2019 12:45 am

nic a nic to mi nie pomoglo :geek:

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 12:51 am

Jak to ci nie pomogło to masz tam przy adresie czarna kłódką ustawienia witryn kamera zezwól java zezwól i możesz flesch a jak to nic nie da to jest 3 patent na to .

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » czw cze 13, 2019 3:14 am

Ten goryl, to sprawia wrażenie lekko upośledzonego xD

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 8:56 am

No ty cos za jeden sam to napraw jak potrafisz . A od upośledzonych ludzi trzymaj się z daleka to jest choroba i nie może ty kiedyś będziesz nigdy nie wiadomo co życie przyniesie .
Ostatnio zmieniony czw cze 13, 2019 10:36 am przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 9:56 am

Ja nie odpowiadam za problemy showup.tv ludzi wywala do google wylogowuje po priv a nie które osoby maja błąd strony 404 .cyrki się dzieją i nawet ja tego nie zrobię bo nie na wszystkich systemach.

devil_woman
Posty: 2

Post autor: devil_woman » czw cze 13, 2019 5:32 pm

Goryl może wiesz co zrobić jak robiłam wszystko z wyżej wymienionych rzeczy i dalej nic...jak już uda mi się załączyć transmisje to nie da się pisać..albo wejde na prv i po prv wyskakuje błąd 404 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 6:31 pm

szukaj mnie u dziewczyn w kontaktach bardzo dużo dziewczyn z su ma do mnie kontakt

Showka
Posty: 4

Post autor: Showka » czw cze 13, 2019 8:25 pm

Cześć,

Z GORYLEM współpracuję od ponad roku i serdecznie polecam jego wsparcie techniczne, zna się na tym co robi, bardzo przykłada się do powierzonego zadania, niezależnie od poświęconego czasu modelce wynagrodzenie jest stałe i moim zdaniem za niskie jak na umiejętności i wiedzę jaką operuje. Polecam z czystym sumieniem ;)

ODPOWIEDZ